Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ZałamanaMama

Moja córka ma sklep...

Polecane posty

Moja córka niedawno skończyła 30 lat, ukończyła Bułgarystykę a pomimo tego i tak otworzyła swój sklep. Jestem załamana, córki moich koleżanek robią kariery np. w marketingu a ona pracuje w sklepie, co prawda ma tam dużo klientów i mówi że nawet w trakcie pandemii im się dobrze wiedzie... Ale przykro mi się na to patrzy jak zmarnowała swoje życie, mówię jej żeby znalazła jakąś lepszą pracę jako np. tłumacz albo dziennikarz, tylko teraz kto ją zatrudni z jednym dzieckiem i z takim doświadczeniem, jestem załamana, co mam robić? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic. A co masz innego robić? Twoja córka jak widać bardzo lubi tą pracę i się w niej dobrze odnajduje. A jak mówisz, że bardzo dobrze jej się wiedzie to po co ma zmieniać pracę? A ona musi robić karierę w tej branży? Powinnaś wspierać córkę a nie takie głupoty wypisywać...

Tak w ogóle coś czuję, że to jest prowokacja. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czemu niby zmarnowała swoje życie? Bo pracuje w sklepie a córki twoich koleżanek robią kariery w branżach marketingowych? Robi to co lubi, i tobie nic do tego. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dobrosułka napisał:

Ja rowniez.  Skads znam ten ton i to "zalamanie" bez powodu

Dokładnie. Też coś takiego znam, widziałam dużo podobnych wątków. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ZałamanaMama napisał:

Moja córka niedawno skończyła 30 lat, ukończyła Bułgarystykę a pomimo tego i tak otworzyła swój sklep. Jestem załamana, córki moich koleżanek robią kariery np. w marketingu a ona pracuje w sklepie, co prawda ma tam dużo klientów i mówi że nawet w trakcie pandemii im się dobrze wiedzie... Ale przykro mi się na to patrzy jak zmarnowała swoje życie, mówię jej żeby znalazła jakąś lepszą pracę jako np. tłumacz albo dziennikarz, tylko teraz kto ją zatrudni z jednym dzieckiem i z takim doświadczeniem, jestem załamana, co mam robić? 

Na początek przestań być toksyczną matką 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZałamanaMama napisał:

Ona miala prawniczka byc albo lekarka 

To ona miała robić karierę w marketingu czy być lekarką albo prawniczką? Marne prowo, serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×