Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Izzaak

Stopy rajstopy

Polecane posty

Witam mam pytanie problem moze ktos mi pomoże.  Mam głęboki fetysz stopw rajstopach lubie je wachac lizac itp i takze nosić je a jestem facetem kiedys bylem do tego zmuszany teraz juz nie ale wciaz to robie nie mogę nad tym zapanować a mam przez to wielkie problemy jak mogę sie tego pozbyć kto pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Izzaak napisał:

Witam mam pytanie problem moze ktos mi pomoże.  Mam głęboki fetysz stopw rajstopach lubie je wachac lizac itp i takze nosić je a jestem facetem kiedys bylem do tego zmuszany teraz juz nie ale wciaz to robie nie mogę nad tym zapanować a mam przez to wielkie problemy jak mogę sie tego pozbyć kto pomoże?

skontaktuj się z seksuologiem albo psychoterapeutą specjalizującym się w takich zachowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Izzaak napisał:

Nic to niestety nie dalo nie pomogło nic

to zmień terapeutę. Myślisz, ze jak fachowcy mają kłopoty z udzieleniem ci pomocy to tutaj znajdziesz jakiegoś lub jakąś guru , który/która czarodziejską różdżką rozwiąże Twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No znajoma poleciła mi to forum z nadzieją ze ktos mi tu pomoże.  Moze ktos to przechodził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Izzaak napisał:

No znajoma poleciła mi to forum z nadzieją ze ktos mi tu pomoże.  Moze ktos to przechodził 

żarty sobie robisz. Fachowcy mają kłopot aby ci pomóc a ty oczekujesz pomocy anonimowych forumowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Izzaak napisał:

Tak mieliśmy wlasnie taka nadzieję 

musisz przepracować z psychoterapeutą całe swoje dzieciństwo także okoliczności tych zdarzeń, gdzie do pewnych zachowań jak piszesz byłeś zmuszany, zasięgnąć konsultacji psychiatry i seksuologa a potem wspólnie z terapeutą ustalić albo sposób wyjścia z tego fetyszu a jeśli nie udaje się to to sposób w jaki radzić sobie z nim radzić. Może potrzebne będą też leki jeśli są też inne problemy -stąd pomocny byłby udział psychiatry. Jeśli masz partnerkę to na pewno ważne byłoby jej wsparcie a nawet udział w Twojej terapii aby też wiedziała jak reagować i radzić sobie z twoim fetyszem. Jeśli to, co piszesz to nie prowo to jak sądzę chyba nie można nic lepszego ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy wynikają z tego ze sam nosze rajstopy i mysle o kobiecych stopach nie moge sie skupić i mam problemy w moim zyciu osobistym bylem na terapi on-line ale mi nie pomoglo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Izzaak napisał:

Problemy wynikają z tego ze sam nosze rajstopy i mysle o kobiecych stopach nie moge sie skupić i mam problemy w moim zyciu osobistym bylem na terapi on-line ale mi nie pomoglo 

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Izzaak napisał:

Czyli tu raczej pomocy nie znajdę 

masz lepszy pomysł niż to co napisałem?

"musisz przepracować z psychoterapeutą całe swoje dzieciństwo także okoliczności tych zdarzeń, gdzie do pewnych zachowań jak piszesz byłeś zmuszany, zasięgnąć konsultacji psychiatry i seksuologa a potem wspólnie z terapeutą ustalić albo sposób wyjścia z tego fetyszu a jeśli nie udaje się to to sposób w jaki radzić sobie z nim radzić. Może potrzebne będą też leki jeśli są też inne problemy -stąd pomocny byłby udział psychiatry. Jeśli masz partnerkę to na pewno ważne byłoby jej wsparcie a nawet udział w Twojej terapii aby też wiedziała jak reagować i radzić sobie z twoim fetyszem. Jeśli to, co piszesz to nie prowo to jak sądzę chyba nie można nic lepszego ci doradzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kobiet facetow na prv do pomocy do poniżania dobrze płacę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×