Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Atanna

Uczę się tarota - zrobię odczyt z kart - zapraszam

Polecane posty

6 minut temu, TakaJedna napisał:

Atanno... 01.01.1994 Karolina, życie uczuciowe... Którego z trzech mężczyzn powinnam wybrać? 😁

A może być inna odpowiedź, niż: tego, którego kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TakaJedna napisał:

Atanno... 01.01.1994 Karolina, życie uczuciowe... Którego z trzech mężczyzn powinnam wybrać? 😁

Daj znac czy cos sie zgadza 🙂Kazdy facet inny a ogolna sytuacja to taka, ze chcesz ruszyc do przodu w przyszlosc z ktoryms z nich 🙂Pierwszy pan pokazal mi sie jako majetny i taki ktory moze dac ci stablizacje materialna - niestety karta na przyszłość to smutek, cos w rodzaju zlotej klatki wiec karty odradzaja. Co do drugiego to chyba tam jest najwiecej uczuc - karta podsumuwujaca to rowniez potwierdzila. Co do trzeciego widze, ze najmniej jestes zdecydowana na niego a on z kolei jest bardzo rodzinny i robotny 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Atanny...14.7.1996r, Marta, zycie zawodowe- Czy uda Mi sie w koncu znalesc prace? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KLAUN96 napisał:

Do Atanny...14.7.1996r, Marta, zycie zawodowe- Czy uda Mi sie w koncu znalesc prace? 

Daj znac prosze czy cos sie zgadza 🙂 czy wplyw na obecna sytuacje ma jakis mezczyzna i przez niego jestes tak jakby przyblokowana? Widze, ze obecnie bardzo ambitnie podchodzisz to tematu poszukiwan pracy i mam wrazenie ze juz prawie cos masz i za kazsym razem to ucieka... Tak jakby rozmowy kwalifikacyjne sa ale nic po nich, a szkoda bo tam byla bardzo fajna propozycja... Co do tego co cie jeszcze blokuje to pokazuje mi sie naiwnosc czy tez takie poszukiwanie pracy ktora jedoczesnie bedzie twoim hobby, no niestety z tym ciezko moze byc. Do konca roku karty mowia mi, ze znajdziesz prace i pomoze jakas kobieta, tak w wieku ok. 35 lat. Na pierwszy rzut oka bedzie sie wydawac niedostepna, ale serce bedzie miala dobre. Widze, ze praca przyniesie ci spokoj i pieniadze, ale tez pojawiaja mi sie jakies niepewnosci, glownie tworzone w twoim umysle albo jakies tajemnice. Karty radza by z usmiechem podchodzić do tematu a wtedy schody do kariery pojawia sie przed toba 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aneta 31.08.1994. Poproszę wróżbę odnośnie życia uczuciowego. Z góry dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, duży ogórek napisał:

Damian  07.7.1987 co mnie czeka.

Jaka sfera? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Nic nie wiem o tarocie.  Pierwszy raz to robię ale ok ! Spróbuję ! 

24.09.1994 r.  Pytanie : życie uczuciowe.  Obojętnie co tam Pani wyczaruje.  

Z góry dziękuję 😊

Prosze daj znac czy rozklad tezonuje z toba 🙂 rozklad zeobilam na ten rok 🙂to co widze na chwile obecna to, ze duzo pracujesz, oddalas sie w wir pracy. Spodowodowane jest to nowym etapem w twoim zyciu, zwiazanym z zakonczeniem jakies relacji z panem manipulatorem, kombinatorem? Karty pokazują ze ostatnie doswiadczenie cie blokuje na to by otworzyc sie na nowe znajomości... No niestety taka troszeczke przyblokowana na uczucia bedziesz i jezeli chodzi o mężczyzn to nie widzę nikogo konkretnego do konca roku, widze duzo nieporozumien, jakies walki, konflikty. Mozesz miec adoratorow ale bedziesz ich zbywac dosc konkretnie. Karty radza by sie otworzyc i cieszyc ze wszystkiego co jest, spedzac czas na swiezym powietrzu gdy pogoda dopisuje 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Anastazja 94 napisał:

Nic nie wiem o tarocie.  Pierwszy raz to robię ale ok ! Spróbuję ! 

24.09.1994 r.  Pytanie : życie uczuciowe.  Obojętnie co tam Pani wyczaruje.  

Z góry dziękuję 😊

Wszystkie karty wskazują na świetlaną przyszłość, gorącej miłości i samych radosnych chwil u boku jegnego ciasteczka 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Atanna napisał:

1 pytanie, 1 sfera zycia, imie, data urodzenia i podziekowanie 🙂

 Lepiej zrezygnuj z tego i nie zapraszaj szatana do swojego życia. Wielu ludzi bawiło się w to i potem potrzebowało egzorcysty.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Oceana napisał:

Aneta 31.08.1994. Poproszę wróżbę odnośnie życia uczuciowego. Z góry dzięki. 

Prosze daj znac czy rozklad z toba rezonuje 🙂 ajaj pokazały mi sie troszkę ciezkie karty... Karty pokazuja mi, ze obecnie jestes w troszke toksycznym zwiazku i z tego powodu duzo myslisz, martwisz sie - jedym slowem masz dosc i jestes zmeczona tak jakby ktos robil ci dziury w glowie. Do przeszlosci odchodzi twoja cierpliwosc i wiara ze bedzie lepiej. Pomimo swiadomosci, ze czegos nie da sie naprawić, niestety jestes przyblokowana by to wszystko zakonczyc... W najblizszej przyszlosci nabierzesz sil oraz odwagi by w pozniejszym czasie zakonczyc relacje i odejsc. Karty radza by skupic sie na sobie, powoli i ciezka praca pracowac nad swoim komfortem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Właśnie cała prawdę mi Pani napisała.  Co obecnie jest w moim życiu.  I moje doświadczenie które zablokowało : smierc faceta.  Ale nie spamujemy. 🙂

Kochana zycze duzo sily 💝

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Właśnie cała prawdę mi Pani napisała.  Co obecnie jest w moim życiu.  I moje doświadczenie które zablokowało : smierc faceta.  Ale nie spamujemy. 🙂

Od razu spamujmy. Chciałem pomóc i widać że trafiona przepowiednia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, duży ogórek napisał:

Uczuciowa

Jutro sprawdze, karty sa na oczyszczaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 94 napisał:

Jestem bardzo mile zaskoczona.  Bo weszłam w wir roboty strasznie.  Też jutro robię / po jutrze.  

Doświadczenia które mnie przyblokowaly ponad rok temu to : doświadczenie spowodowane z przeszłości. 

I faktycznie nie mam kiedy w pełni cieszyć się życiem i pogoda bo robota.  Ale ostatnie zmienię troszkę 🙂

Trzymam kciuki, będzie dobrze 💝usmiechaj sie do slonca i wręcz przytulaj promienie sloneczne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kjersti napisał:

Z doświadczenia wiem, że nie warto nawet się w to "bawić".

Jakie bylo twoje doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Anastazja 94 napisał:

Jestem bardzo mile zaskoczona.  Bo weszłam w wir roboty strasznie.  Też jutro robię / po jutrze.  

Doświadczenia które mnie przyblokowaly ponad rok temu to : doświadczenie spowodowane z przeszłości. 

I faktycznie nie mam kiedy w pełni cieszyć się życiem i pogoda bo robota.  Ale ostatnie zmienię troszkę 🙂

Praca to jedno ale pamiętaj też o życiu i miło spędzanym czasie wolnym od wszelkich obowiązków-chillout.

Czasami tak w życiu bywa że złośliwy los płata nam figle ale pamiętaj siła drzemie w Tobie, będzie dobrze.

Zmiany są konieczne 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kjersti napisał:

Doświadczenie to do tej pory jeszcze trwa. Ale wniosek jest prosty nie ma zabaw z diabłem, bo on się nie zna na żartach.

Potrzebowałaś egzorcysty ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renata 25.10.1974.10.1974 on Wiesław 6.03.1965

Jak potoczy się znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kjersti napisał:

Z doświadczenia wiem, że nie warto nawet się w to "bawić".

No o to właśnie mi chodziło że nie warto wogóle zaczynać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kjersti napisał:

To nie jest rozmowa na forum.

Na forum jesteśmy anonimowi i można tak tylko ogólnie powiedzieć co było bez wnikania w szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kjersti napisał:

Nigdzie nie jesteśmy anonimowi. A jeśli chodzi o Twoje pytanie to nadal z tym walczę.

No lepiej nie zaczynać z tarotem bo potem długo trzeba walczyć z szatanem a on nie chce odpuścić. Jak ktoś nie zaczyna zabaw z szatanem to będzie spokojnie sobie żył dalej bez bycia opętanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zainteresowałem się i trochę poczytałem o tarocie i kupiłej jakąś gazetę bo tam były te karty. I próbowałem wróżyć, chociaż nie miałem wiedzy i nie nauczyłem się jeszcze co jakie karty z jakimi oznaczają. Później dowiedziałem się jakie to niebezpieczne i spaliłem te karty. Jak paliłem to miałem wrażenie że w piecu ogień nagle buchnął gdy się zaczeło palić. Dobrze że nie weszłem w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kjersti napisał:

To nie znaczy, że Cie nic nie spotka jak tego nie robisz. 

No tak. Najbardziej człowiek jest kuszony w ten sposób że chce realizować swoje potrzeby seksualne. I ciężko temu nie ulec. Bez innych grzechów nie tak trudno żyć ( nie potrzebuję kraść ani robić komuś krzywdy) ale bez zaspokajania swoich potrzeb seksualnych bardzo ciężko było by żyć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Atanna napisał:

Prosze daj znac czy rozklad z toba rezonuje 🙂 ajaj pokazały mi sie troszkę ciezkie karty... Karty pokazuja mi, ze obecnie jestes w troszke toksycznym zwiazku i z tego powodu duzo myslisz, martwisz sie - jedym slowem masz dosc i jestes zmeczona tak jakby ktos robil ci dziury w glowie. Do przeszlosci odchodzi twoja cierpliwosc i wiara ze bedzie lepiej. Pomimo swiadomosci, ze czegos nie da sie naprawić, niestety jestes przyblokowana by to wszystko zakonczyc... W najblizszej przyszlosci nabierzesz sil oraz odwagi by w pozniejszym czasie zakonczyc relacje i odejsc. Karty radza by skupic sie na sobie, powoli i ciezka praca pracowac nad swoim komfortem 🙂

Nie jestem w toksycznym związku, nigdy nie miałam partnera, więc to się nie zgadza. Ale faktycznie jestem przyblokowana i totalnie zamknięta na mężczyzn. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kocur93 napisał:

No tak. Najbardziej człowiek jest kuszony w ten sposób że chce realizować swoje potrzeby seksualne. I ciężko temu nie ulec. Bez innych grzechów nie tak trudno żyć ( nie potrzebuję kraść ani robić komuś krzywdy) ale bez zaspokajania swoich potrzeb seksualnych bardzo ciężko było by żyć.

Tak cię kusił szatan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cyganka napisał:

Tak cię kusił szatan?

Prawie każdego tak kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×