Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nieznajomapiekna48

Chyba jestem dziecinna.

Polecane posty

Siemka!!! Nie wiedziałam na którym forum to umieścić więc piszę tutaj. Chciałabym się zwierzyć.Kiedys moja koleżanka moja równolatka w wieku 14 lat powiedziała mi że jestem dziecinna.Ona wtedy miała chłopaka i akurat zaszła w ciążę.Pomyslalam wtedy ja jestem dziecinna ale przynajmniej nie poszłam w tango z chłopakiem(nie miałam wtedy).Ona dzisiaj ma trójkę dzieci(dwóch chłopców i dziewczynkę) każde z innym facetem a ja mam 25 lat jestem sama,nie mam dzieci(nie planuję ich w przyszłości) ale zamierzam rozwijać swoje zainteresowania i idę na studia.Ale czuję że jednak jestem dziecinna(słowa tej dziewczyny ciągle brzęczą mi w głowie).Ogladam bajki dla dzieci-interesuje się dubbingiem.Nie wiem może za bardzo się przejmuje tym co powiedzą inni.Wiem inne dziewczyny w moim wieku albo imprezują albo mają już rodziny ale ja nie jestem taka jak inne.A może powinnam coś zmienić w swoim życiu i być jak te dziewczyny a nie planować studia chociaż studia to moje marzenie o zrobieniu czegoś dla siebie aby rozwinąć skrzydła i uwierzyć w siebie.

Nie nie jest to prowokacja. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo sie przejmujesz opiniami innych, ktore sa zupelnie wydlubane z nosa.Dorosly powinien byc odpowiedzialny, szanowac innych, spelniac swoje obowiazki a to jak spedza wolny czas nie powinno nikogo obchodzic.Kolezanka ktora zaszla w ciaze w wieku 14 lat i ma dzieci z roznymi facetami jest niepowazna, tak samo jak pijace na umor imprezowiczki, a zalozenie rodziny jest dla osob, ktore tego chca, maja srodki i sa gotowe a nie ze sie "powinno"

Studia sie oplacaja jesli zwiazane z konkretnym zawodem, chyba ze masz prace a te studia to rozrywka na czas wolny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×