Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martunia1994

Facet potrzebuje czasu co o tym myśleć ?

Polecane posty

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Pogoda tak na mnie działa 😘 

Widzisz jednak coś jest w stanie pomóc. Tęskniłaś za mną co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

To prawda, mówisz w końcu z doświadczenia 😘

Bardzo sobie cenię rady z autopsji.

 

ps. Jutro chłodniej ma być..założysz temat? 

Dla ciebie zawsze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

To normalne, nie jest pewny czy z tego będzie coś poważnego, trwałego. Czy tylko kobiety mogą nie być pewne i to mężczyzna ma stawać na głowie i wiecznie za nią biegać?

jak nie jest pewny to niech się odczepi od niej i tyle, po co nią manipuluje i rozgrywa, moze powinna jeszcze z nim wpaść i zostać sama z 2 dzieci z 2 ojcami? co sądzisz? Powiem tak, najlepiej jak starają się obydwie strony, ale gdy facet nie walczy o kobiete i zachowuje sie jakby mu nie zależało to nie wróży dobrze. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, oo.oo napisał:

jak nie jest pewny to niech się odczepi od niej i tyle, po co nią manipuluje i rozgrywa, moze powinna jeszcze z nim wpaść i zostać sama z 2 dzieci z 2 ojcami? co sądzisz? Powiem tak, najlepiej jak starają się obydwie strony, ale gdy facet nie walczy o kobiete i zachowuje sie jakby mu nie zależało to nie wróży dobrze. tyle w temacie.

Starać można się nawet jeśli na kimś nie zależy ale masz rację powinien dać Jej spokój bo jest młoda i traci czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
4 minuty temu, 90%cacao napisał:

Jak za Tomkiem Zubilewiczem 😘 

Nie cierpię tego typa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 90%cacao napisał:

Jak za Tomkiem Zubilewiczem 😘 

Zresztą..tak cie widze oczyma wyobraźni. 

Zawiodłem się idę zrobić sobie kakao 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Czyli nie cierpisz Solero! 

Solero nie wiem czym jest, ale tamtego jak słyszę, to muszę przełączyć, nawet na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Czyli nie cierpisz Solero! 

Hamuj trochę bo się pogniewamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Odejdź, nie chcę cię. 

To idź do Zubilewicza i usiądź na tamtym kołku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2021 o 00:46, portki. napisał:

Bartku, z twarzą wychodzisz jak się spotykasz i pozbywasz nadziei, wiesz wyobrażenie związane z oczekiwaniami to jest często coś co zaskakuje. skoro dziś dzień gaduły to cipo wiem po cichemu, że facet był kiedyś zaskoczony jaak mię dojrzał, bo się zaklinowałam w drzwiach obrotowych a że jak już wiadomo mam zez zbieżny, a nie rozbieżny nie wiedział czy patrzę na niego czy na kogo innego i ja tak się kręciłam razem z tymi drzwiami... poszedł to rozchodzić , potem zaczoł biegać i tyle żeśmy się widzieli. Ale niejako bywało miło, częściej jednak problematycznie poza tym uważam do tej pory, że jak partnerka dla fajnego chłopaka to tylko swój tzn jego rocznik, swoja - jego waga, a jak samochód to hybryda lub elektryk no i koniecznie automat. Ona mieć nie musi hue hue. Z reguły jestem niefrasobliwa więc powinnam założyć że drzwi obrotowe mają swoją przepustowość jako też i bramki w metrze. bok plus torba to już za dużo 😉 tyle w temacie. zrzucenie nadziei w twoim przypadku myślę że nie stanowi problemu 😉 jako ze się szybko zako...esz to i się odkochasz 🙂 Na pewno.

🙂 nie wiem o co biega ale popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet podchodzi lajtowo nie myśli poważnie a Ty zakladasz już suknię ślubną. Same sobie szkodzicie dając palantom serce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2021 o 14:24, Cyganka napisał:

Facet podchodzi lajtowo nie myśli poważnie a Ty zakladasz już suknię ślubną. Same sobie szkodzicie dając palantom serce. 

a co ma mu dać lewą nerkę? jak nosi adidasa na prawej przez bark? miej litość. daje co chce, a dostaje ten co bliżej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2021 o 13:11, portki. napisał:

a co ma mu dać lewą nerkę? jak nosi adidasa na prawej przez bark? miej litość. daje co chce, a dostaje ten co bliżej 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cyganka napisał:

 

Lewą ręką może mu zrobić łaskę co najwyżej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×