Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Flanelka88

Remont kuchni 2021

Polecane posty

Hej zastanawiam się jak wygląda kwestia kosztu remontu kuchni w 2021? Robił ktoś może ostatnio jaki metraż i jaka kwota poszła chodzi mi o koszt z ekipą już. Mam kuchnie 7.4 m2 chce ją całą wyremontować wymienić okno, zrobić podłogę, szafki, położyć kafelki moze jakiś sprzęt w AGD. Liczyłam ze to będzie 20-30tys ale mój doradca kredytowy powiedział ze to za dużo na samą kuchnie a ja mam mieszane uczucia. Napiszcie jak bylo u was :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo że remont kuchni to duży wydatek jednak warto, mnie największą trudność sprawiło znalezienie odpowiedniego oświetlenia dopiero oferta Azzardo sprostała moim wymaganiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam farta, trafiłam na niezłe ceny w Cermagu i kafelki miałam po korzystnej cenie a bardzo eleganckie i ładne! polecam salon bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez musze w koncu zamowic projekt, zobaczymy ile wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

remont kuchni to spory koszt, jednak ja spełniłam swoje marzenie i mam kamienne blaty kuchenne są piękne aby takie zostały zabezpieczyłam je preparatem Dynasil FX ponieważ nie tylko świetnie zabezpiecza przed zaplamieniem ale też jest dopuszczony do kontaktu z żywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż remont kuchni to na razie marzenie jednak cieszę się że udało mi się kupić zmywarkę w bardzo dobrym stanie w dobrej cenie w komisie technicznym wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie w Trójmieście jakiegoś meblarza który obejrzy kuchnie, wykona projekt mebli i potem je dostarczy i zamontuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą że granitowe blaty w kuchni to jest to i że preparat Dynasil FX super zabezpiecza, teraz nawet jak moi synowie uczą się gotować to nie zostają plamy nawet jak niedokładnie po sobie posprzątają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia i tego co się zrobi ale tak te 30 tys trzeba wydać. W naszym przypadku poszło troszkę więcej ale nie robi się tego na rok tylko na lata i warto wydac troszkę więcej i mieć to co sie chce. Nie powiem aby nasza była skończona, bo brakuje w niej jeszcze części wyposażenia, więc nie podam konkretnej kwoty wydatków. Dziś  zamówiłam świetny kosz na śmieci i chlebak. Wybrałam ofertę superwnetrze.pl, bo znam ich i wiem, że to rzetelny sklep, który ma naprawdę dobrej jakości rzeczy w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, za 50 tys. to elegancki remont całego mieszkania można uderzyć to sama kuchnia za 30 to nie wiem co to za kuchnia xd ale tak realnie to głównie to zalezy od tego czy wymieniamy wszystkie sprzęty czy tylko kwestie szafek, blatów, płytek i jeśi bez sprzetów to tak 2-4 klocki i jest git 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie remoncie kuchni okazało się że bardzo ważne jest oświetlenie moim zdaniem świetne rozwiązania zarówno jeśli chodzi o oświetlenie  blatów roboczych i ogólnie całego pomieszczenia można znaleźć na Azzardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2021 o 10:43, rafRut napisał:

Nie no, za 50 tys. to elegancki remont całego mieszkania można uderzyć to sama kuchnia za 30 to nie wiem co to za kuchnia xd ale tak realnie to głównie to zalezy od tego czy wymieniamy wszystkie sprzęty czy tylko kwestie szafek, blatów, płytek i jeśi bez sprzetów to tak 2-4 klocki i jest git 😄

gdzie ty masz 2-4 klocki za meble kuchenne, chyba za uzywane kilkuletnie albo jakąs najtańszą sklejke która bedzie za rok do wyrzucenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też sami remontowaliśmy kuchnię, a sprzęt agd udało nam się kupić w bardzo fajnej cenie i w świetnym stanie w komisie technicznym wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my stosowaliśmy Dynasil FX do zabezpieczenia granitowych blatów, jest bardzo skuteczny, blaty nie ulegają zaplamieniu mimo że nasi synowie często zostawia coś rozlane czy jakąś plamę z ketuchpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×