Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PaniK

Zdjecia bylej

Polecane posty

5 minut temu, Kotkaa napisał:

Ja bym miała dwa pomysły: pójść na policję i zgłosić nękanie, stalking, powiedzieć na policji ze czujesz się zagrożona bo ona groziła twojemu dziecku i martwisz się o jej zdrowie psychiczne. Można powiedzieć ze groziła  samobójstwem...
albo zebrać wszytskie zdjęcia, włożyć w kopertę i wysłać poleconym do jej faceta.  

Wy nie myslicie chyba,ze.ktos kolekckonuje te zdjecia.nie ma ich odrazu . Bylam n.a. policji juz jak grozila. I nic. 

11 minut temu, marinero napisał:

Jeszcze raz przeczytalem twoj post i mam wrazenie ze nie jest zbyt jasny.Cos  sie placzesz w zeznaniach.

Zrozumialem ze facet ma w swoim posiadaniu fotki bylej , i te fotki sobie ogalada  a ona mu poczta w kopertach podsyla wciaz nowe.

Otwieraj wiec skrzynke przed nim i przejmuj te fotki  ktore naplywaja a stare zazadaj aby zamknal w pudelku po butach a ty je zalakuj, zaplabuj abys wiedziala ze nie otwieral I dalej zyjcie ze soba jak pa/n B/o/g przykazal tzn po ka/tol/sku zyciem pelnym hipokryzji bo tego s/u/k/i/enkowi ucza najlepiej i najskuteczniej 🙂

Bo sie skupiasz nie na tym co trzeba 🙂 mowialm na poczatku,ze nie chce robic spowiedzi. Nie mowilam ze ktos trzyma lub oglada jej zdjecia. Tylko ze nie reaguje na moje wku*rwienie I to jest problem, a nie inne rzeczy

2 minuty temu, PaniK napisał:

Wy nie myslicie chyba,ze.ktos kolekckonuje te zdjecia.nie ma ich odrazu . Bylam n.a. policji juz jak grozila. I nic. 

Twojemu partnerowi też nie jest z tym łatwo. Pomyśl jak ty byś dostawała takie fotki od faceta, którym już nie jesteś zainteresowana.

Ciesz się życiem, ty masz, ona nie ma.

Twój partner nie bez powodu się z nią rozstał i z pewnością nie chciałby do niej wrócić.

Jest takie powiedzenie

"Miej wy.je.bane a będzie Ci dane"

5 minut temu, PaniK napisał:

Bo sie skupiasz nie na tym co trzeba 🙂 mowialm na poczatku,ze nie chce robic spowiedzi. Nie mowilam ze ktos trzyma lub oglada jej zdjecia. Tylko ze nie reaguje na moje wku*rwienie I to jest problem, a nie inne rzeczy

To chyba jasne! 🙂 ze skoro nie reaguje na twoje emocje to znaczy ze lekcewazy cie! i pora wymienic go na egzemplarz kompatybilny z toba ! 

Nic w tej materii nie jestes w stanie zrobic ! On juz zareagowal a wiec dal ci odpowiedz czyli "mam cie gdzies!" 🙂 i teraz do ciebie nalezy ruch !

15 godzin temu, PaniK napisał:

Z moim chlopakiem jest na zdjeciach,lub sama,erotyczne tez byly. Glownie to sa wszystkie zdjecia z " ich" czasow. Chce sie pokazac,przypomniec I mnie wkurzyc.  Rozna droga, chcialam oszczedzic historii...

Proponuję powielić te papierowe erotyczne i rozrzucić w jej miejscu zamieszkania. No ktoś widocznie że śmietnika wyciągnął...

• Haha 1

11 minut temu, marinero napisał:

To chyba jasne! 🙂 ze skoro nie reaguje na twoje emocje to znaczy ze lekcewazy cie! i pora wymienic go na egzemplarz kompatybilny z toba ! 

Nic w tej materii nie jestes w stanie zrobic ! On juz zareagowal a wiec dal ci odpowiedz czyli "mam cie gdzies!" 🙂 i teraz do ciebie nalezy ruch !

Może mu jest głupio za tą sytuację i nie wie jak się zachować. Ona jest psychiczna, co ma zrobić.

Nie każdy facet potrafi wczuć się w potrzeby partnerki i powiedzieć:

"kochanie jesteś najpiękniejsza dla mnie i te zdjęcia nie mają dla mnie znaczenia" i jeszcze dodać

"Kochanie wiesz o czym marzę. Chciałbym dostać od Ciebie czasem pikantne Twoje zdjęcia zrobione w pracy z ukrycia, tak żebym nie mógł się doczekać kiedy wrócisz do domu"

16 minut temu, marinero napisał:

Ja nie mam faceta to niech choć jedną też nie ma, poradzę jej by go rzuciła.

On ignoruje zachowanie byłej, nie zwraca na to uwagi i nie chce wciąż drążyć tematu. 

12 minut temu, robięjaklubię napisał:

"Kochanie wiesz o czym marzę. Chciałbym dostać od Ciebie czasem pikantne Twoje zdjęcia zrobione w pracy z ukrycia, tak żebym nie mógł się doczekać kiedy wrócisz do domu"

Najlepiej z szefem! 🙂

Mozna wtedy pomarzyc o lepszym samochodziku 🙂 

13 minut temu, Bolek napisał:

Ja nie mam faceta to niech choć jedną też nie ma, poradzę jej by go rzuciła.

On ignoruje zachowanie byłej, nie zwraca na to uwagi i nie chce wciąż drążyć tematu. 

Gwoli scislosci marinero ma plec i to meska .:)

Doradzam aby go zostawila bo po co ma miec wciaz hustawke emocji?!  jak mozna spokojnie sobie znalezc innego partnera:) Tego kwiatu jest pol swiatu!  i naprawde nie trzeba, z pozycji kobiety az tak badzo sie napinac aby sie jakis adorator zaraz  znalazl pod  kolderka 🙂 ktory na dodatek nie oglada sobie zdjec swojej ex 🙂 

18 minut temu, robięjaklubię napisał:

Może mu jest głupio za tą sytuację i nie wie jak się zachować. Ona jest psychiczna, co ma zrobić.

Nie każdy facet potrafi wczuć się w potrzeby partnerki i powiedzieć:

"kochanie jesteś najpiękniejsza dla mnie i te zdjęcia nie mają dla mnie znaczenia" i jeszcze dodać

Eeee.Ja mysle ze bawi go to  ze jego aktualna sie tak podnieca 🙂 Jego ego uroslo! Jest dla niej taaaaki wazny! Bycie waznym dla swojej polowicy jest jedna z potzreb jakie ma facet wchodzac w zwiazek z kobieta 🙂 

Lub tez ma ja po prostu gdzies i robi to na co ma aktualnie ochote nie liczac sie z nia  i pokazujac jej miejsce w szeregu 🙂

13 minut temu, marinero napisał:

Eeee.Ja mysle ze bawi go to  ze jego aktualna sie tak podnieca 🙂 Jego ego uroslo! Jest dla niej taaaaki wazny! Bycie waznym dla swojej polowicy jest jedna z potzreb jakie ma facet wchodzac w zwiazek z kobieta 🙂 

Lub tez ma ja po prostu gdzies i robi to na co ma aktualnie ochote nie liczac sie z nia  i pokazujac jej miejsce w szeregu 🙂

Nie znamy ludzi, ale chyba brakuje ognia.

Nie jestem zwolenniczką robienia jazd o bzdety (choć nie byłabym kobietą gdyby mi się nie zdarzyło, ja to tłumaczę zwarciem przewodów w główce).

Takie jazdy nie są w naszym interesie. Lepiej skupić się na tym co poprawi atmosferę.

Mogłaby np go skomplementować. "Kochanie jak Ci się gust poprawił na przestrzeni lat."😄

39 minut temu, marinero napisał:

Gwoli scislosci marinero ma plec i to meska .:)

Doradzam aby go zostawila bo po co ma miec wciaz hustawke emocji?!  jak mozna spokojnie sobie znalezc innego partnera:) Tego kwiatu jest pol swiatu!  i naprawde nie trzeba, z pozycji kobiety az tak badzo sie napinac aby sie jakis adorator zaraz  znalazl pod  kolderka 🙂 ktory na dodatek nie oglada sobie zdjec swojej ex 🙂 

A masz doświadczenie w tych sprawach? Można zrobić dym raz czy dwa, nic to nie daje więc olewasz. Moja żona przez dwa lata piszczała że ex to i tamto a ja się nie przejmuje, potem sama zaczęła to zlewać.mowi że dëbil znów nie wziął tabletki i ma jazdy, co najwyżej się posmiejemy. Szkoda życia na ex

17 minut temu, Bolek napisał:

A masz doświadczenie w tych sprawach? Można zrobić dym raz czy dwa, nic to nie daje więc olewasz. Moja żona przez dwa lata piszczała że ex to i tamto a ja się nie przejmuje, potem sama zaczęła to zlewać.mowi że dëbil znów nie wziął tabletki i ma jazdy, co najwyżej się posmiejemy. Szkoda życia na ex

Nie widze zwiazku twojego zycia z tym postem .

Tu kazdy pisze co mu slina na jezyk przyniesie , uzywajac na dodatek frazesow ,wiec mialbym brac odpowiedzialnosc ?! LOL 

Nie widze powodow aby czuc jakies kompleksy w stosunku no! powiedzmy do ciebie LOL

45 minut temu, robięjaklubię napisał:

Mogłaby np go skomplementować. "Kochanie jak Ci się gust poprawił na przestrzeni lat."😄

Kapitalne! 🙂 Podoba mi sie.Uwazam to za znakomita rade:) 🙂  Rosniesz w moich oczach ! 😉

• Like 1

6 godzin temu, PaniK napisał:

Nie obrazam Cie,ale jesli chcesz ogladac osobe,na ktora masz alergie, ktora niszczy ci zycie I wchodzi  w nie nieustannie i grozi twoim dzieciom  to masz problemy psychiczne ty,nie ja 😄

ja  nie potrzebuje bylych zon swojego paftnera do niczego. Moze ja podrukuje zdjecia bylych I rozrzuce pp domu,przeciez to nienormalne xD

No cóż, naiwne sądziłem, że zrozumiesz jak to działa jednak skoro lubisz tę: "zabawę" to powodzenia!

😉

22 godziny temu, PaniK napisał:

Witam mam pytanie, I chcialabym slyszec opinie innych I albo potwierdzic swoje myslenie, albo moze ktos mi wytlumaczy inaczej.

Postaram sie nie wspomniec o calej reszcie przebojow, ale co uwazacie o tym,ze byla mojego faceta caly czas podsyla nam do domu swoje zdjecia..W roznych odslonach co prawda..czasami ma przerwy, a pozniej cos jej strzela 🙂 mimo,ze  mieszka 2 ulice dalej ze swoim facetem ..

Problem w tym, ze mnie to strasznie zawsze meczylo I w...ialo...A not facet ma na to wy...e I nie pogada ani z nia ani z nim. Suma sumarum my sie klocimy o wariatke, ona realizuje swoja misje I jesczcze spedza dobrze czas ze swoim facetem. To nie fer. A najgorsze to,ze nie ona mnie w...ia,  a on I jego brak reakcji I upartosc w tym I totalna znieczulica na moje cierpienie, nerwy I stres. Tak ciezko mu to zalatwic I isc do niego I ja upokorzyc,zeby temu zaprzestac  ? To lepiej zebysmy my mieli zle? Nie wiem I nie rozumiem tego. 

caly czas podsyla nam do domu swoje zdjecia..W roznych odslonach

haha dobre. zrób zwrot do nadawcy za kazdym razem jak coś przychodzi, to chyba bezplatnie robią. ewentualnie przeadresować to ... do jej faceta 😄

Mam jeszce takie pomysły

opublikować jej profil na Roxie  - ale z innego adresu IP (koniecznie) z kompletnie nowego maila na ktory nigdy nie zalogujesz sie ze swojego IP! wtedy nic ci nie udowodnią.

założyć sprawe o stalking - bo to jest stalking, uporczywe nękanie.

rozrzucić zdjęcia na jej klatce schodowej, albo wrzucić sąsiadom do skrzynek, te na ktorych widać twarz. gwarantuje zakonczenie tej historii 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się