Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam jestem w 16 tygodniu ciąży dziś wypiłam nowego desperadosa Virgin 0,0% piwo bezalkoholowe odkąd jestem w ciąży mam straszną ochotę na piwo nigdy wcześniej tak nie miałam nie wiem dlaczego tak mam, ale wypiłam. Mam pytanie do was czy nic się nie stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też  w ciąży ochotę na piwko miałam 🤗😁😁 ba! Nawet odważyłam się wypić parę razy te 2% 😁 córcia w lipcu kończy dwa latka , cała zdrowa,  czego więcej chcieć 🤗 

Nic się nie stanie. 

Jeżeli chodzi o alkohol w ciąży to chodzi o to żeby się nie upijać jak tzw patologia. I wiadomo też nie pić codziennie... ma się ochotę to 0% można spokojnie pić 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez słyszałam, że te 0% są bezpieczne. Może i można, ale ja chyba jestem za strachliwa więc pewnie jak bym była w ciąży, to bym nawet i takiego nie wypiła. Podobno nawet jest wino specjalnie dla ciężarnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
5 godzin temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

 

Jeżeli chodzi o alkohol w ciąży to chodzi o to żeby się nie upijać jak tzw patologia. I wiadomo też nie pić codziennie...

Błagam Cię, powiedz że źle Cię zrozumiałam i jesteś świadoma tego, że alkohol przenika przez łożysko, a płód w przeciwieństwie do matki nie jest w stanie go metabolizować? Wiesz, że nie ma bezpiecznej dawki alkoholu w ciąży, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Marta222 napisał:

Witam jestem w 16 tygodniu ciąży dziś wypiłam nowego desperadosa Virgin 0,0% piwo bezalkoholowe odkąd jestem w ciąży mam straszną ochotę na piwo nigdy wcześniej tak nie miałam nie wiem dlaczego tak mam, ale wypiłam. Mam pytanie do was czy nic się nie stanie 

Tak spokojnie możesz pic 🙂 na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli cos jest bezalkoholowe to nie ma zagrozenia dla dziecka. Sama w ciazy pilam pare razy takie piwo. Ja mialam ogromny apetyt na szampana. Wiadomo, nie pozwolilam sobie ale na piwo bezalkoholowe juz tak. Mozesz pic na zdrowie. Pewnie nie za czesto, szczerze nie wiem ile w tym jest chemii. Z drugiej strony, w czym jej w dzisiejszych czasach nie ma? Nawet zdrowe produkty maja poprzekraczane wielokrotnie normy zawarosci szkodliwych pierwiastkow. 

Piwo bezalkoholowe w ciazy jest jak najbardziej dopuszczalne. Dla strachliwych: piwem jest ono juz tylko z nazwy. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Oj ja też  w ciąży ochotę na piwko miałam 🤗😁😁 ba! Nawet odważyłam się wypić parę razy te 2% 😁 córcia w lipcu kończy dwa latka , cała zdrowa,  czego więcej chcieć 🤗 

Nic się nie stanie. 

Jeżeli chodzi o alkohol w ciąży to chodzi o to żeby się nie upijać jak tzw patologia. I wiadomo też nie pić codziennie... ma się ochotę to 0% można spokojnie pić 😊

Żartujesz? Prawda? A mało to jest dzieci urodzonych z FAS bo mama nie wiedząc jeszcze, że jest w ciąży wypiła alkohol i to wcale się nie musiała upić, wystarczy niewielka ilość. Ona była nieświadoma. Ale takiego myślenia jak twoje nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2021 o 12:14, Gość888 napisał:

Żartujesz? Prawda? A mało to jest dzieci urodzonych z FAS bo mama nie wiedząc jeszcze, że jest w ciąży wypiła alkohol i to wcale się nie musiała upić, wystarczy niewielka ilość. Ona była nieświadoma. Ale takiego myślenia jak twoje nie ogarniam.

Serio  ? Idz do lekarza i się zapytaj, później się wypowiadaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
1 godzinę temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Serio  ? Idz do lekarza i się zapytaj, później się wypowiadaj. 

Może to ty idź do lekarza i się później wypowiadaj. W ciąży nie pije się alkoholu, niezależnie od ilości jest szkodliwy dla płodu. NIE MA BEZPIECZNEJ DAWKI ALKOHOLU W CIAZY. Fajnie, że teraz nic nie widać u Twojego dzieciaka, ale jeśli byłaś gotowa ryzykować jego zdrowie to może nie powinnaś decydować się na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2021 o 13:01, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Serio  ? Idz do lekarza i się zapytaj, później się wypowiadaj. 

Może tobie potrzebny lekarz? skoro przez 9 miesięcy nie możesz się powstrzymać od alkoholu? Bo edukacji to koniecznie potrzebujesz!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×