Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ona36l

Szczepienie na covid w ciąży

Polecane posty

Gość Urbanlegend
1 godzinę temu, Pannazopozycji napisał:

no nie wiem

Myślę, że lekarz jednak wie co mówi. Konsultowałam się przed szczepieniem z dwójką lekarzy i oboje powiedzieli to samo: stanowisko Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego jest takie, że można śmiało szczepić po skończeniu 3 miesiąca ciąży. Kobiety w ciąży mają zwiększone ryzyko ciężkiego przebiegu choroby. Takie są fakty. To że ktoś nie chce się szczepić to jego wybór i to jest dla mnie ok, to nie moja sprawa, ale ja się cieszę, że się zaszczepiłam i czuje się teraz dużo spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac jeszcze sie nie spotkalam z lekarzem, ktory by nie polecal szczepionki co jest dla mnie troche niepokojace. ostatnio moja mama przyszla do psychiatry/psychologa z problemem a ta zamiast jej wysluchac to tylko mowila o szczepionkach. pamietajcei dziewczyny ze oni maja za to placone. jak na razie nawet nie znamy skutkow ubocznych szczepionek. one moga sie pojawic nawet za kilka lat. ja szczerze mowiac bym sie nie szczepila. jesli bedziesz uwazac i dbac o siebie nie masz sie czego bac. mozesz jeszcze poczytac na naturalna plodnosc, tam tez poruszali ten temat. slyszalam o jednym l ekarzu ktory zamiast wciskac kazdemu szczepionki - leczy covid i jest to W.Bodnar. dziwne jest to ze nagle gdy wyleczyl 99% pacjentow(jesli zrobimy research badan to wyjdzie wiecej niz wyleczonych po szczepionce) zaczynaja sie dziwne wpisy na jego temat, jest atakowany grozbami i telefonami, chociaz klienci wychodza naprawde zdrowi.... zastanawiam sie dokad dazy ten swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×