Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mjluska89

Ujemna Beta HCG - błąd laboratorium?

Polecane posty

Witam. Czy któraś z Was miała przypadek pozytywnych testów ciążowych a ujemnej bety z krwi? W sobotę zrobiłam 5 testów, każdy pozytywny. Dziś rano pognałam na krew i popołudniu dostałam tel, że wynik wynosi >2. Od razu poszłam do apteki, zrobiłam kolejne 2 testy i również są pozytywne (dużo ciemniejsze niż te robione w sobotę). Jutro rano idę do innego lab. powtórzyć badanie, bo wydaje mi się, że doszło do pomyłki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób w innym laboratorium. I wybierz się do lekarza. Możliwe, że w laboratorium się pomylili, skoro testy są pozytywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano powtarzam wynik. Lekarza mam na środę, jednak się martwię co mogło być przyczyną. Skoro testy są pozytywne, i dziś wyszły mocniejsze kreseczki to tak na chłopski rozum HCG rośnie. Gdyby ciąża była słaba, to we krwi jakieś stężenie by wykryło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mjluska89 napisał:

Jutro rano powtarzam wynik. Lekarza mam na środę, jednak się martwię co mogło być przyczyną. Skoro testy są pozytywne, i dziś wyszły mocniejsze kreseczki to tak na chłopski rozum HCG rośnie. Gdyby ciąża była słaba, to we krwi jakieś stężenie by wykryło. 

Nie martw się na zapas. Widocznie laboratorium popełniło błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to szczęście, że mieszkam w kraju, gdzie beta hcg można wykonać tylko mając skierowanie od lekarza i gdy są ku temu wskazania.

Jak nie nam miesiączki w terminie, robię test, a gdy wychodzi pozytywny - lekarz zaprasza mnie na pierwsze badanie i usg najwcześniej w 12 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja ze względu na warunki w jakich pracuję chcę wiedzieć wcześniej. Oczywiście nie robiłam testów od tak, tylko z powodu spóźniającego się okresu. Sądziłam, że wynik z krwi to tylko formalność, że wyjdzie pozytywny i z tym wynikiem pójdę na spokojnie do ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podnoszę wątek i zapraszam przyszłe mamusie!  Okazało się, że laboratorium popełniło błąd... Ciąża jest 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mjluska89 napisał:

Podnoszę wątek i zapraszam przyszłe mamusie!  Okazało się, że laboratorium popełniło błąd... Ciąża jest 😄

Gratuluję. Ja też po Twoim poście miałam nadzieję, że lab popełniło błąd, ale robiłam dziś test. Wyszedł negatywny. A @ nadal nie ma. 

Ale jeszcze raz Ci gratuluję ❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Migotka95 napisał:

Gratuluję. Ja też po Twoim poście miałam nadzieję, że lab popełniło błąd, ale robiłam dziś test. Wyszedł negatywny. A @ nadal nie ma. 

Ale jeszcze raz Ci gratuluję ❤️

 

Dziękuję. A czy przed badaniem z krwi robiłam sikacza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mjluska89 napisał:

Dziękuję. A czy przed badaniem z krwi robiłam sikacza? 

Robiłam wczoraj po południu i wyszedł negatywny, a @ już pięć dni się spóźnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam regulane cykle, a w sobotę dzień po spodziewanej @ 5 testów wyszło pozytywnie plus 3 po wyniku bety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×