Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alga333

Hejka pomożecie problemy z znajomą...

Polecane posty

Cześć potrzebuję porady czuję że moja najlepsza przyjaciółka jest zaczyna w sumie robić się toksyczna nie wiem co poradzić Ok to tak znamy się już 6 lat od pierwszego razu kiedy się spotkałyśmy miałyśmy wspólne zainteresowanie codziennie w szkole spędzałyśmy czas wiele dziewczyn było zazdrosne nigdy nie mówiłam że jestem jakaś lepsza jesteśmy wszystkie równe ale cały czas wszystkie ograniczały Julkę( BFF moją ) tak ma na imię zaczęła się toksyczna 1 rok temu do klasy dołączyła dziewczyna przemiła i nie śmiała zaprzyjaźniłyśmy się jedna ona się z niej naśmiewała że gorsza ze biedniejsza że ciągle te same ubrania nosi itd potem z każdy co mnie polubił krzyczała poniżała ograniczyła mnie od wszystkich znam 12 różnych dziewczyn ale żadna przez nią się ze mną nie przyjaźni i stało się to cały czas mnie okłamuje ma problemy że się z kimś spotykam jak jej nie ma ale ona swobodnie rozmawia z innymi w wakacje poznała bardzo toksyczną dziewczynę Magdę zaczęła przeklinać zadawać się z starszymi i udawać że niby kocha chłopa niby dziewczyny te znajome Magdy brały telefon i pisały do niego gdyby nie chciała zmieniłaby kod kłamie że ona nie chce a jak jej zabiorą to stoi i mhjhh oddajcie i nic puszcza live na internecie j przeklina dobrego mnie okłamuje że jej na elekcjach niby nic jej nie działa bierze od mnie  odp i nie przyznaje że z matką siedzi ma problemy a to nie ja jestem toksyczna bo jestem zwykłą dziewczyną już nikt w klasie się ze mną przyjaźni mieszkam dalej od miasta  i tracimy kontakt czy może się odciąć poznać nowe przyjaciółki które podzielają moje pasje i mnie zrozumią lubią grać w gry są miłe czytają książki jest zabawna po prostu przyjaciółka która mnie wspiera a nie ogranicza  zacznę chyba szukać przyjaciół u mnie u sąsiadów co sądzicie :) często jest zazdrosna ale jak poniżyć kogoś gdy nie masz dostępu No powinnam to zakończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×