Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kwiatowaesencja

Spóźniająca się miesiączka a ciąża

Polecane posty

Miesiączka spóźnia się już 8 dzień. Od 16 lub 17 dnia cyklu zauważyłam, że brudzę lekko gęstym śluzem taką ciemniejszą przebarwioną krwią wydzieliną. Od kilku dni wydzielina jest jasno brązowa coś jak kawa z dużą ilością mleka, dalej gęsta. Bóle podbrzusza inne niż typowo przed miesiączką taki bardziej tępy. Ból nie jest dokuczliwy i mocny. Pojawia się, gdy za długo stoję. Czuję ciężkość w podbrzuszu. Chcę zrobić dziś test ciążowy po pracy. Czy to mogą być objawy ciąży?  Jeśli chodzi o te plamienia, nie ma ich dużo. Raczej nie wielka ilość. 

Edytowano przez kwiatowaesencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test ciążowy zrób jutro z samego rana. Czasem z popołudnia może być fałszywie negatywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Migotka95 napisał:

Test ciążowy zrób jutro z samego rana. Czasem z popołudnia może być fałszywie negatywny. 

nie osiem dni po spodziewanej!

14 godzin temu, kwiatowaesencja napisał:

Ok dziękuję za radę.

a liczylas na to ze ktos Ci z fusow wywrozy?

Odpowidz na pytanie:  tak spozniajacy sie okres moze byc skutkiem ciazy i bardzo czesto jest 😄 Tylko po co ja to pisze 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kwiatowaesencja napisał:

Ok dziękuję za radę.

I jak autorko robiłaś test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło czy objawy mogą pasować do ciąży. Nie pytałam "czy jestem w ciąży"🤦‍♀️ Okres mam jak w zegarku a tu nagle takie opóźnienie. Nie jestem zafiksowaną  staraczką. Niestety wczoraj nie zdażyłam po pracy po test. Drogeria i apteki do 20. Zrobię go dziś, mąż kupił. Po takim czasie wydaje mi się, że powinien pokazać czy ciąża jest czy nie ma. Dam znać dziś wieczorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kwiatowaesencja napisał:

Bardziej mi chodziło czy objawy mogą pasować do ciąży. Nie pytałam "czy jestem w ciąży"🤦‍♀️ Okres mam jak w zegarku a tu nagle takie opóźnienie. Nie jestem zafiksowaną  staraczką. Niestety wczoraj nie zdażyłam po pracy po test. Drogeria i apteki do 20. Zrobię go dziś, mąż kupił. Po takim czasie wydaje mi się, że powinien pokazać czy ciąża jest czy nie ma. Dam znać dziś wieczorem. 

Spóźniająca się miesiączka jest jednym z objawów ciąży, jednak oczywiście istnieje wiele innych czynników odpowiadających za spóźnienie. Stres, antybiotyk, zaburzenia hormonalne. Jak pisałam wyżej test najlepiej zrobić z samego rana, bo stężenie hormonów jest najwyższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×