Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klara 151213

Problemy z krwawieniem z odstawienia

Polecane posty

Dziewczyny, czy któraś z was tak miała.

Od półtora roku biorę bardzo regularnie tabletki anty. Od kilku miesięcy okres miałam regularnie w czwartek w każda przerwę. W tym miesiącu jednak  go nie dostałam. Zaniepokojona zrobiłam 2 testy ciążowe. Pierwszy w piątek po południu, wyszedł negatywny. Jednak czytając sądziłam, ze lepiej będzie zrobić go na czczo z porannego moczu, bo jest wiarygodniejszy. Zrobiłam w sobotni ranek i wyszedł negatywny. A po nim przyszło 1 dniowe plamienio/krwawienie. Tymczasem nadal się martwię, ponieważ zbliża mi się kolejny okres. Wspomnę tylko, że zabezpieczamy się dodatkowo. Jedyny seks bez prezerwatywy był w 11 dzień cyklu, (czyli pierwsze dni nowego blistra tabletek) licząc od pierwszego dnia okresu, dlatego sądziłam, że test wyszedł by prawidłowy. (Wiem, że przy anty nie występują dni płodne, ale wole być ostrożna)

Czy przy dłuższym braniu tabletek zdażyło wam się nie dostać okresu, lub dostać z opóźnieniem?

Czy miałyście może infekcje, lub duży stres który również przesunął wam okres po dłuższym braniu anty?

Czy jest się czym martwić? 

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owulacja jeist zatrzymana przez tabletki, jeśli bierzesz je regularnie. To lekarz jest w stanie stwierdzić na usg czy jest zatrzymana. Nie zaszkodzi zabezpieczać się mimo wszystko mechanicznie i z uwagi na lepsza ochronę i pamiętając o przenoszeniu chorób wenerycznych drogą płciową. Prezerwatywy są dobre, ale jest też alternatywa w postaci diafragmy Caya. To jest błona dopochwowa wielokrotnego użytku, którą aplikuje się przed seksen do pochwy, dopasowuje się do jej ścian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki antykoncepcyjne mają zatrzymać owulację. Brak krwawienia przy pigułkach jest niepokojący. Może tabletki nie działają, jak powinny. Nie można tego wykluczyć, a może watro pomysleć nad metodą objawowo-termiczną. Warto prowadzić wtedy domowy monitoring cyklu, np,. na cyclotesterze MyWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma mi poleciła monitor płodności Afrodyta Smart do wyznaczania dni płodnych. Ale ja nie biorę tabletek i tak w sumie jest okej, bo przy tabletkach źle się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym wyznacznikiem wiedzy o cyklu jest komputer cyklu Cyclotest MyWay. Już wiele urządzeń przetestowałam i ten sprzęt jest w mojej ocenie nejlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×