Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

5 minut temu, Migotka95 napisał:

Tutaj nawet nie chodzi o doświadczenie, a o Twoją głupotę. Jak być potrafiła czytać ze zrozumiem, to dziewczyny wyraźnie Ci piszą, że nie jesteś w ciąży. A Ty dalej swoje. Doucz się dziecino, bo z tym co tutaj wypisujesz to naprawdę ręce opadają. Zamiast się bzykac i wzajemnie masturbować oboje zacznijcie lekcje biologi, bo z tego co piszesz, ten Twój chłopak to tak samo mądry jak i Ty. 

A ktoś w tym wątku napisał mi to:Nie , to nie zarty. Mozesz byc w ciazy. Dresy jako material tak zwany ” weekendowy” mają wiekszą przepustowosc niż inne materialy ”tygodniowe” na przyklad dzins, stad mozliwosc, ze przepuscily plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MarlenaB napisał:

To musialas nie tylko nie uwazac na biologii ale tez na chemii. Oczywsxie, ze plemniki reagują na odpowiedni material. Dlatego prezerwatywy sa z lateksu. Dresy maja male dziurki przez ktore z latwoscia plemniki przetransportuja sie do twojej pochwy.

Oraz to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Idaliaaaa napisał:

A ktoś w tym wątku napisał mi to:Nie , to nie zarty. Mozesz byc w ciazy. Dresy jako material tak zwany ” weekendowy” mają wiekszą przepustowosc niż inne materialy ”tygodniowe” na przyklad dzins, stad mozliwosc, ze przepuscily plemniki.

😂😂😂😂 ZAPYTAJ CHŁOPAKA CZY TO BYŁY DRESY TYGODNIOWE CZY ŁYKENDOWE. BO JAK ŁYKENDOWE TO MASZ POZAMIATANE. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Migotka95 napisał:

😂😂😂😂 ZAPYTAJ CHŁOPAKA CZY TO BYŁY DRESY TYGODNIOWE CZY ŁYKENDOWE. BO JAK ŁYKENDOWE TO MASZ POZAMIATANE. 

Autorce chodziło o dresy a jeansy. 

Nie wiem czy autorka pisała to e formie żartu czy nie i się boję. Chciałabym normalna odpowiedź.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Idaliaaaa napisał:

Autorce chodziło o dresy a jeansy. 

Nie wiem czy autorka pisała to e formie żartu czy nie i się boję. Chciałabym normalna odpowiedź.... 

Idź do mamy. Ona będzie wiedziała czyś w cionszy czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Migotka95 napisał:

Idź do mamy. Ona będzie wiedziała czyś w cionszy czy nie. 

Nie pójdę do mamy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Idaliaaaa napisał:

Nie pójdę do mamy... 

Ja bym jej powiedziała, że babcia będzie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Migotka95 napisał:

Ja bym jej powiedziała, że babcia będzie. 

Jeju naprawdę proszę. Powiedzzcie mi szczerze. Jak mozna tak robić drugiej osobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, odstaw internet, wyjdzie Ci na lepsze. Nie możesz być w ciąży i tyle. Myślę, że możesz się pogodzić z tym faktem 
Nie widzisz, że ludzie robią sobie z ciebie jaja? Plemniki nie przejdą przez materiał. Przenikają cząsteczki wody, które są mniejsze niż plemniki. Płyn, w którym są plemniki składa się z wody dlatego spodnie są mokre. Proste.
Prezerwatywy są nie tylko z lateksu. Nie słuchaj takich bzdur. Plemniki NIE przesiąkają przez materiał. Do zapłodnienia potrzebny jest seks, którego nie uprawiałaś.
Nie wiem jak dogłębniej Ci to wytłumaczyć. Najlepiej udaj się do psychologa, bo jest już niezdrowe. Popadłaś w paranoję, z tego stresu okres Ci się spóźni i dopiero będzie panika.

Jedna pani napisała mi to. Nie wiem jak może kobieta kobiecie sobie żartować z takich rzeczy gdzie druga strona się stresuje bardzo i liczyłam na życzliwe odpowiedzi i na poziomie nic ciśnięcie beki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Idaliaaaa napisał:

Dziewczyno, odstaw internet, wyjdzie Ci na lepsze. Nie możesz być w ciąży i tyle. Myślę, że możesz się pogodzić z tym faktem 
Nie widzisz, że ludzie robią sobie z ciebie jaja? Plemniki nie przejdą przez materiał. Przenikają cząsteczki wody, które są mniejsze niż plemniki. Płyn, w którym są plemniki składa się z wody dlatego spodnie są mokre. Proste.
Prezerwatywy są nie tylko z lateksu. Nie słuchaj takich bzdur. Plemniki NIE przesiąkają przez materiał. Do zapłodnienia potrzebny jest seks, którego nie uprawiałaś.
Nie wiem jak dogłębniej Ci to wytłumaczyć. Najlepiej udaj się do psychologa, bo jest już niezdrowe. Popadłaś w paranoję, z tego stresu okres Ci się spóźni i dopiero będzie panika.

Jedna pani napisała mi to. Nie wiem jak może kobieta kobiecie sobie żartować z takich rzeczy gdzie druga strona się stresuje bardzo i liczyłam na życzliwe odpowiedzi i na poziomie nic ciśnięcie beki.

Ale Ty na dzień dobry dostałaś wiadomości, że w ciąży nie jesteś, a że inteligencji Co brak, to dalej ciągniesz temat. Pisałam już Ci w poprzednim poście to samo co masz wyżej napisane. Przeliterować Ci to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Idaliaaaa napisał:

Nie pójdę do mamy... 

Nie mów nikomu. Uródź po cichu. Tak doradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2021 o 14:04, Idaliaaaa napisał:

Hej a jak usiądę się na świeżej spermie ale chłopak miał spodnie ale były świeżo mokre i ja na to usiadłam i byłam goła i od razu jak z nich wstałam, to wkładał mi palce do pochwy i mogłam mieć dni płodne? To można tak zajść w ciążę? Mam się tym martwić?

Widziałam podobny wątek ale byly tam, różne odp więc wolę też napisać swoj. Proszę o odpowiedź szczera, bez żartów. Rozumiem brak wiedzy i tak dalej. Doczue się. Pozdrawiam 

ciekawe rzeczy sie tutaj dzieja:D hah. dobra to od poczatku - powiem Ci tak, ciezko jest postawic jakakolwiek diagnoze gdyz nawet nie wiesz czy mialas dni plodne, a to jest sprawa kluczowa jesli chcesz uprawiac seks, jesli chccesz cos prostego to wyprobuj tester afrodyty, dwa szansa na ciaze jest zawsze, jednak jesli on mial czyste palce to nie macie sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Coś ostatnio na forum same małolaty co przypadkiem siadają na obspermionych dresach. Jakąś nowa moda czy coś? Za moich czasów młodzi się po prostu bzykali, a dzisiaj wolą siadać na dresach. Dziwna na młodzież, ale każdy ma prawo lubić co innego. Może za 40 lat młodzi pójdą jeszcze dalej i zamiast się seksic to będą na przykład stykać się łokietkami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×