Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mia25

Kosmetyki pielęgnacyjne/naturalne do ciała.

Polecane posty

Cześć:) Czy mogę mi ktoś polecić ładne kosmetyki pielęgnacyjne do ciała? Chcę sobie zrobić domowe SPA.  Chciałam by jakąś dobrą sól do kąpieli, peeling do ciała i jeszcze coś fajnego:)

Ale chcę wyłącznie naturalne z ziołami, błota czy ewentualnie z morza. Co możecie zaproponować?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się do niedawna na tym nie znałam zupełnie, ale niedawno trochę się nauczyłam i zaczęłam czytać składy kosmetyków, zależy mi na tym, żeby kosmetyki były jak najbardziej naturalne. A że mam skórę wrażliwą, to naprawdę niełatwo jest dobrać odpowiednią pielęgnację. Świetnie sprawdzają się u mnie kosmetyki z Solverx (sensitive skin), używam ich już od kilku miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś się znajdzie u marek Vianek, Body Boom albo Fluff? Mnie ich kosmetyki nie zawodzą, ale nie wiem, czy znajdziesz w asortymencie wszystko, czego potrzebujesz. Najlepiej sprawdzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do domowego SPA używam kosmetyków Organique ze względu na działanie i boskie zapachy - aktualnie mam linię Sea Essence, bo pięknie pachnie morzem i wakacjami 😛 w firmowych sklepach można powąchać i potestować, a w sklepie internetowym mają próbki za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×