Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Paryz London

Dlaczego same nie vlogujecie

Polecane posty

Zacznę pierwsza: Nie chciałabym aby widzieli jak żyje ludzie z pracy czy dalecy znajomi, a poza tym wątpię, by kogoś interesowało jak się ubieram, maluję  ,dlaczego rozstałam się z ex czy jakie mam przemyślenia dotyczące związków. Myślę też, że nie byloby ciekawe jak spędzam urlop nad morzem, co kupił w Lidlu i za ile i jak wykonuje swój makijaż.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem zbyt leniwa żeby robić to regularnie. Poza tym co to za życie? Na zakupy z kamerą, do śniadania kamera, wakacje-kamera.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo stanowisko starachowickiej królowej youtuba już jest zajęte. Poza tym szanuję prawo do prywatności moich kotów. A tak serio, mimo iż obiektywnie moje życie jest dużo ciekawsze niż wielu youtuberek, nie sądzę, że kogoś mogłoby obchodzić jak żyję, co kupuję, jem, itd. Wolę być anominową ‚hejterką z kafeterii’. 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tutaj jesteśmy swoistym kanałem commentary 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tak jak bym dawała pupy pod latarnią.... takie sprzedanie siebie, swojego życia, spokoju, prywatności dla kilku kosmetyków i mamony.... choćby nie wiem jakim być super człowiekiem, każdemu się obrywa za vlogowanie.... 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym moze zaczęła nagrywać jakbym była młodsza 🙂 poza tym wole isc na plaże niz siedzieć przed makiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×