Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej 🙂 czy można zajść w ciążę przez to gdy chłopak byl ubrany ale miał mokre dresy i poprawiał sobie swojego poprzez dresy (nie wkładał sobie rąk do dresów czy bokserek) ale mógł przez mokre dresy coś pozostać na palcu, więc jak ten mokry palec wsadził mi do pochwy głęboko to jest ryzyko ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stała napisał:

Jest ryzyko. Jest zabawa. 

Na serio? 😞 strasznie się denerwuje od dziś.. Cisgle płaczę.. Prosiłabym o szczere odpowiedzi niż wysmiewanie..bylabym bardzo wdzięczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A ty znowu swoje??? Myslisz, ze tu siedza idioci tacy jak tyi jak zmienisz nick to nikt nie pozna???

Edytowano przez Lolka1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lolka1975 napisał:

A ty znowu swoje??? Myslisz, ze tu siedza idioci tacy jak tyi jak zmienisz nick to nikt nie pozna???

Nie rozumiem zbytnio o co Pani chodzi? Zapytałam grzecznie. Nie czytałam tutaj forum i innych pytań więc nie wiem, jeżeli ktoś już takie zadał to wybaczcie lecz chciałabym odpowiedzi na moje a nie kogoś 🙂 po coś jest te forum, troszkę optymizmu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, UlaKa napisał:

Nie rozumiem zbytnio o co Pani chodzi? Zapytałam grzecznie. Nie czytałam tutaj forum i innych pytań więc nie wiem, jeżeli ktoś już takie zadał to wybaczcie lecz chciałabym odpowiedzi na moje a nie kogoś 🙂 po coś jest te forum, troszkę optymizmu 

Co kilka dni zadajesz to samo pytanie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2021 o 18:59, UlaKa napisał:

Hej 🙂 czy można zajść w ciążę przez to gdy chłopak byl ubrany ale miał mokre dresy i poprawiał sobie swojego poprzez dresy (nie wkładał sobie rąk do dresów czy bokserek) ale mógł przez mokre dresy coś pozostać na palcu, więc jak ten mokry palec wsadził mi do pochwy głęboko to jest ryzyko ciąży? 

 

haha nie ma takiej mozliwosci, ale twoje pytanie tak boli, ze musze Cie odeslac do naturalnej plodnosci by sie douczyc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam temat do prokuratury. Dzieci w 4 klasie na biologii uczą się, co to jest seks i jak dochodzi do zapłodnienia. Skoro autorka dalej nie wie, skąd się biorą dzieci to widocznie ma mniej niż 10 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×