Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kalinka34

typowy facet...

Polecane posty

Gość Kalinka34

... lubi doprowadzać dziewczynę/kobietę do łez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

co jest tego powodem, bo widzi cycki i od razu mu odwala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

dlaczego wy faceci nie potraficie nad tym panować? Boicie się być mili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zasady proste w życiu mam,

Nie czyń drugiemu tego,

czego Ty nie chcesz sam" - śpiewała kiedyś grupa Piersi ...

I to stało się swego rodzaju moim osobistym mottem. I jest także moją odpowiedzią na Twoje pytanie. Mężczyźni są różni i nie należy ich wrzucać do jednej szufladki ...

Miłego dnia 🙂

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kalinka34 napisał:

... lubi doprowadzać dziewczynę/kobietę do łez 

Przykro mi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wielu fantastycznych panów. Kilku to nie każdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

oczywiście widzi cycki to była przenośnia, symbol kobiety. Żadnego biustu mu eksponowałam... 😂 Bo to zła kobieta była 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

Nie eksponowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34
1 godzinę temu, Revien napisał:

"Zasady proste w życiu mam,

Nie czyń drugiemu tego,

czego Ty nie chcesz sam" - śpiewała kiedyś grupa Piersi ...

I to stało się swego rodzaju moim osobistym mottem. I jest także moją odpowiedzią na Twoje pytanie. Mężczyźni są różni i nie należy ich wrzucać do jednej szufladki ...

Miłego dnia 🙂

 

Jestem kulturalna i wychowana dlatego odpisuje również - Miłego dnia 🙂 jednak niektórym wydaje się że jak kobieta jest miła to ma jakiś ukryty zamiar, że chce tę osobę poderwać czy co?? No właśnie, co myśli taki mężczyzna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kalinka34 napisał:

Jestem kulturalna i wychowana dlatego odpisuje również - Miłego dnia 🙂 jednak niektórym wydaje się że jak kobieta jest miła to ma jakiś ukryty zamiar, że chce tę osobę poderwać czy co?? No właśnie, co myśli taki mężczyzna? 

Jego zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kalinka34 napisał:

Jestem kulturalna i wychowana dlatego odpisuje również - Miłego dnia 🙂 jednak niektórym wydaje się że jak kobieta jest miła to ma jakiś ukryty zamiar, że chce tę osobę poderwać czy co?? No właśnie, co myśli taki mężczyzna? 

Ja przynajmniej myślę, że dana kobietka zwróciła uwagę akurat na moją skromną osobę dlatego, że zobaczyła we mnie coś, co Jej się spodobało. To dla mnie nobilitacja. No i oczywiście spora szansa na nawiązanie ciekawej znajomości ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34
24 minuty temu, Revien napisał:

Ja przynajmniej myślę, że dana kobietka zwróciła uwagę akurat na moją skromną osobę dlatego, że zobaczyła we mnie coś, co Jej się spodobało. To dla mnie nobilitacja. No i oczywiście spora szansa na nawiązanie ciekawej znajomości ... 🙂

I dlatego nie okazujesz jej wtedy szacunku... 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kalinka34 napisał:

I dlatego nie okazujesz jej wtedy szacunku... 😭😭😭

Wprost przeciwnie 🙂 W dzisiejszych czasach to, że któraś z Pań potrafi bezinteresownie zwrócić na kogoś uwagę, zasługuje na podziw i szacunek. Szanuję tych, którzy mają coś do zaoferowania innym w obecnej rzeczywistości ciągłej sprzedaży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

Czyli że ja zrobiłam coś co było dla niego końcowo miłe jednak w drugą stronę poczuł brak szacunku (nie czyn drugiemu co Tobie nie miłe) czyli reasumując miłe czy niemiłe?? I zrewanżował się później tym samym czyli zrobił coś co gdyby łączyły nas inne relacje było miłe ale że nie łączą nas te relacje to było przekroczeniem pewnych granic... Jak to teraz naprawić?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

Dodam że jeśli ja wcześniej przekroczyłam te granice to było to nieświadome lub czymś spowodowane na pewno nie chęcią obrazy go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34
2 godziny temu, Revien napisał:

Wprost przeciwnie 🙂 W dzisiejszych czasach to, że któraś z Pań potrafi bezinteresownie zwrócić na kogoś uwagę, zasługuje na podziw i szacunek. Szanuję tych, którzy mają coś do zaoferowania innym w obecnej rzeczywistości ciągłej sprzedaży ...

Ok. Czaję. Słowo klucz to bezinteresownie. Gdybym nie miała interesu w tym co zrobiłam cieszyłby się. Ale miałam. Tylko że chciałam coś zrobić bezinteresownie ale w późniejszym już czasie. Tak, chciałam. Chciałam mu podziękować. Ale teraz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

Idę sobie pobeczeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko faceci. Nie można tak uogólniać bo każdy jest inny. Na dobrą sprawę ja mógłbym powiedzieć że wszystkie kobiety są fałszywe i zmijowate. Bo jedna choć miała mnie gdzieś to nawet nie raczyła powiedzieć, bo miała ramię do wypłakania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34
13 minut temu, Michael Stuleyko napisał:

Nie tylko faceci. Nie można tak uogólniać bo każdy jest inny. Na dobrą sprawę ja mógłbym powiedzieć że wszystkie kobiety są fałszywe i zmijowate. Bo jedna choć miała mnie gdzieś to nawet nie raczyła powiedzieć, bo miała ramię do wypłakania...

Ale ja zawsze jestem tak traktowana. Przyciągam takich czy co? Już sobie wmawiam że mam napisane na czole : można krzywdzić, można manipulować - wyżywajcie się do woli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kalinka34 napisał:

Ale ja zawsze jestem tak traktowana. Przyciągam takich czy co? Już sobie wmawiam że mam napisane na czole : można krzywdzić, można manipulować - wyżywajcie się do woli... 

A ja mam wpisane że nikt mnie nie chce. I wiem że ciężko się z czymś takim pogodzić. Odpusc sobie na jakiś czas bo się psychicznie rozchorujesz. A wtedy skończysz u czubków i dopiero będzie nieciekawie. Trzym się. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×