Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzeniu

Ból kręgosłupa w liceum

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hej

chodze do liceum i mam straszny problem z bólem pleców. Moze to przez zdalne nauczanie, nie wiem. Ale no jest tragedia, caly dol plecow mnie nieznosnie boli. Rodzice mowia ze wymyslem, jestem mlody i nie znam zycia i nie wiem co to jest bol. Co moge zrobic na wlasna reke z takim bolem? 

Edytowano przez Grzeniu
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może pójdź do masażysty. a na własną rękę to spróbuj np.spać z czymś pod kolanami(np.poduszka) bez poduszki pod głową. słyszałam, że to podobno pomaga na kręgosłóp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest duzo powodow dla ktorych moze bolec cie kregoslup, a twoi rodzice nie powinni tego ignorowac. najwazniejsze jest ustalenie przyczyny, moze zle siedzisz albo zle spisz. polecam ci poczytac na temat prawdlowego spospobu siedzenia. no i mozliwe ze zle spisz, albo na zlym materacu. albo w ogole na kanapie. to jest bardzo wazne, bo jak materac jest za miekki albo za twardy to wtedy sie bardzo kregoslup meczy podczas spania, moze nawet wygina. wwarto wydać więcej pieniędzy i kupić materac z 7 strefammi twardości np hilding flamenco, to zapewni ci odpowiedni komfort spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×