Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

cześć mam problem z moją mamą. otóż moi rodzice rozstali się jak mama była ze mną w ciąży. tata znalazł sobie nową partnerkę i są razem od wielu lat. mama przez ten czas była singielką ale poznała w pracy takiego typa, z którym zaczęłą się spotykać. dlatego, że mam 14 lat i aktualnie mam 18 letnią siostrę i 6 letniego brata. mama od zawsze mówiła, że nie chce mieć więcej dzieci(wtedy byłam tylko ja i siostra) potem okazało się, że mama jest w ciąży i urodziła. ten maluch od zawsze tylko płakał, płakał i płakał.cały czas marudził.nienawidziłam go długi czas ale teraz jest dobrze.mama i jej były partner, z którym ma syna po jego narodzinach się pokłócili i zerwali. rok temu dowiedziałam się, że mój tata spał z moją mamą w moim łóżku. tata zawsze był moim ideałem a teraz czuje, że nie mam ojca, bo zdradził swoją dziewczynę i ja musze okłamywać ją. aktualnie mama i ojciec mojego brata sie całują. wczoraj dowiedziałam się, że ze sobą sypiają. boję się, żę mama zajdzie w ciąże, gdyż brat był nieplanowany. pokłóciłam się z mamą i ojczymem i sama nie wiem co mam zrobić. chciałabym się zemścić, chociaż wiem, że to nie moja sprawa, ale jeśli będzie kolejne dziecko to będzie dokładnie jak z bratem. ja i siostra będziemy musiały zajmować się dzieckiem a mama bedzie sobie chodzić grać w bilarda. nie chce mieć więcej rodzeństwa.proszę poradźcie mi coś, czy mam się pogodzić z mamą? boli mnie to, że mama mi obiecała, że nie będzie mi więcej kłamać, a ona ciągle to robi. nie potrafię jej zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwróciły się role. Jesteś matką a twoja matka córką. Tak nie powinno być. Terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stała napisał:

Odwróciły się role. Jesteś matką a twoja matka córką. Tak nie powinno być. Terapia.

próbuje rozmawiać o tym z mamą ale ona i tak kłamie, czego mi nie obieca to i tak kłamie. poza tym chodzę do psychologa i psychiatry, to wszyscy uważają, że to nie moja sprawa. wiem nie powinnam jej rozkazywać ale jeśli faktycznie zajdzie w ciąże to ja bede musiała znosić wycie, bede musiała się z nim bawić i cała odpowiedzialność przejdzie na mnie. jak powiem mamie,żę nie posiedze z dzieckiem to mówi mi, że to mój brat więc powinnam z nim siedzieć, z kolejnym dzieciakiem byłoby tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marinero napisał:

Najprosciej zdobadz zawod i usamodzielnij sie jak najszybcie a mame zostaw z jej problemami 🙂 

chciałabym, ale mam dopiero 14 lat. jeżdże często do przyjaciółki i dzięki temu mam mniej na głowie. dziekuje za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, marinero napisał:

Najprosciej zdobadz zawod i usamodzielnij sie jak najszybcie a mame zostaw z jej problemami 🙂 

14latka ma się usamodzielnić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×