Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agu77

Leczenie kanałowe zęba

Polecane posty

Cześć 🙂

Mam pytanie do osób , które przeszły leczenie kanałowe zęba. Jestem po 1 czyszczeniu kanałów , po czym wystąpiła u mnie ropa i silne zapalenie. Po przyjęciu antybiotyku zapalenie zeszło. Udałam się  po tym jeszcze raz do dentystki , przeczyściła jeszcze raz wszystko i założyła tzw. truciznę. Jest 3 dzień od wizyty a ząb zaczął mnie znowu strasznie bolec. Czytałam gdzieś ,ze to właśnie od tej trucizny tak może bolec ale nie wiem ile czasu to norma.Niestety dentystka powiedziała ,ze jeśli jeszcze raz zacznie mnie bardzo bolec , wystąpi zapalenie i ropa to ząb będzie do wyrwania. (Narazie ropy nie ma ale boje się ,ze to kwestia czasu). Czy ktoś był w takiej sytuacji i pomimo takich problemów  udało się uratować zęba ? Czy może mimo wskazania do wyrwania może próbować gdzieś indziej jeszcze iść  , np. Pod mikroskopem  leczyć tego zęba ? Czy to strata pieniędzy i szanse będą marne i mimo wszystko trzeba będzie usunąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień dentystę. Zęba da się uratować o ile nie jest martwy. Twój nie jest bo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×