Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zagubiony:(

Czy jest to możliwe?

Polecane posty

Witam. Czy można przyjaźnić się z dziewczyną w której jest się bardzo zakochanym ale ona chce być tylko przykaciółką? Czy ma to sens? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
2 minuty temu, marinero napisał:

 

Na drugiej randce juz powinienes byc po calowaniu sie  a po trzeciej bzykanko ! wtedy nie bedziesz przyjacielem ! Przenigdy! 

To żart, prawda?? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z taką przyjaźnią bo nic dobrego z tego nie będzie. Mam znajomego który jest w podobnej sytuacji i ta relacja wygląda tak że on leci na każde zawołanie kiedy ona ma czas. Wszyscy wokół się śmieją a on twierdzi że kocha 😄 zaprosila go na chrzciny dziecka 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebrayska
18 minut temu, Zagubiony:( napisał:

Witam. Czy można przyjaźnić się z dziewczyną w której jest się bardzo zakochanym ale ona chce być tylko przykaciółką? Czy ma to sens? 

Niestety nie.Dla Ciebie to będzie, jest, udręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Solero napisał:

Daj sobie spokój z taką przyjaźnią bo nic dobrego z tego nie będzie. Mam znajomego który jest w podobnej sytuacji i ta relacja wygląda tak że on leci na każde zawołanie kiedy ona ma czas. Wszyscy wokół się śmieją a on twierdzi że kocha 😄 zaprosila go na chrzciny dziecka 😄

Zrobiłeś mi normalnie dzień 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Zagubiony:( napisał:

Witam. Czy można przyjaźnić się z dziewczyną w której jest się bardzo zakochanym ale ona chce być tylko przykaciółką? Czy ma to sens? 

Szkoda czasu lepiej wykorzystaj go na naukę szydełkowania bo jest zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lollit napisał:

Zrobiłeś mi normalnie dzień 😂😂

Serio jak to usłyszałem to normalnie komedia ale On kocha i jak ona ma czas to on jest wstanie odwołać inne spotkania żeby się z nią zobaczyć 🤣 mówi nawet że są ukryta parą haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

nie ma sensu najmniejszego, to żałosne wręcz 

będziesz po cichu na coś liczył a ona nigdy cie nie zechce

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Solero napisał:

Daj sobie spokój z taką przyjaźnią bo nic dobrego z tego nie będzie. Mam znajomego który jest w podobnej sytuacji i ta relacja wygląda tak że on leci na każde zawołanie kiedy ona ma czas. Wszyscy wokół się śmieją a on twierdzi że kocha 😄 zaprosila go na chrzciny dziecka 😄

ta "moja" chyba tez myslala ze tak będzie a teraz ma skrzywiona mine gdy zobaczyła ze nie

brak szacunku do samego siebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Solero napisał:

Serio jak to usłyszałem to normalnie komedia ale On kocha i jak ona ma czas to on jest wstanie odwołać inne spotkania żeby się z nią zobaczyć 🤣 mówi nawet że są ukryta parą haha

co za deebil 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

ta "moja" chyba tez myslala ze tak będzie a teraz ma skrzywiona mine gdy zobaczyła ze nie

brak szacunku do samego siebie i tyle

Baby są perfidne i myślą że świat kręci się wokół niej. Szkoda czasu na takie ewenementy 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Solero napisał:

Serio jak to usłyszałem to normalnie komedia ale On kocha i jak ona ma czas to on jest wstanie odwołać inne spotkania żeby się z nią zobaczyć 🤣 mówi nawet że są ukryta parą haha

Chrzciny dziecka najbardziej mnie rozwaliły 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

co za deebil 😂😂😂

Serio, jak widać są ciężkie przypadki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Otóż to.

Jest za słaby, nie ma czym "grac", czuje to i stąd to "zamrożenie", które próbuje przedstawiać jako swoją wielką moralnośc i blokadę przed działaniem, a tak naprawde po prostu wie, że nie ma z czym wystartować.

 

Czyli to dla niego swoista ucieczka przed samym sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A faceci głupi czy tylko udają ? 😂

Faceci jak i baby bywają nieco z innego świata ale są jeszcze mężczyźni jak i kobiety z wartościami, zasadami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 90%cacao napisał:

Otóż to.

Jest za słaby, nie ma czym "grac", czuje to i stąd to "zamrożenie", które próbuje przedstawiać jako swoją wielką moralnośc i blokadę przed działaniem, a tak naprawde po prostu wie, że nie ma z czym wystartować.

 

Możliwe że ma mniej chajcu i tu jest problem bo ta karyna widzi tylko dolary 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Solero napisał:

Baby są perfidne i myślą że świat kręci się wokół niej. Szkoda czasu na takie ewenementy 😉

tak na szczęście jestem na to zbyt inteligentny, nie bawie sie w takie układy 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Myślę że jak się dobrze poznają , zamiast tak jak sugeruje Marinero, rzucać się sobie  do majtek na trzeciej randce , to maja czas się poznać z duszy a nie du.y strony i wtedy jest duża szansa na trafienie właściwej osoby 🙂

Tak tylko problem w tym że ta strona która np. jest zajęta to poznawanie siebie będzie trwało do emerytury a druga strona będąca singlem będzie po prostu czasoumilaczem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, downhiil napisał:

tak na szczęście jestem na to zbyt inteligentny, nie bawie sie w takie układy 

Pewnie bo ona myśli że będziesz na zawołanie tzn czasoumilaczem telefon i lecisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
17 minut temu, Solero napisał:

Możliwe że ma mniej chajcu i tu jest problem bo ta karyna widzi tylko dolary 😄

A może po prostu kocha swojego faceta? O tym nie pomyślałes? A zaradnosc wada nigdy nie była i nie będzie. Nikt za to przepraszać nie zamierza. Może trzeba po prostu zejść na ziemię i zainteresowac się kobieta na swoim poziomie? Zawsze dziwnym trafem upatrujecie te 'ślicznotki' a później je obrażacie i wielkie dąsy, ze nie macie szans. Idz to takiej ze swojej półki to nie będzie rozczarowań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AntyBazyl napisał:

A może po prostu kocha swojego faceta? O tym nie pomyślałes? A zaradnosc wada nigdy nie była i nie będzie. Nikt za to przepraszać nie zamierza. Może trzeba po prostu zejść na ziemię i zainteresowac się kobieta na swoim poziomie? Zawsze dziwnym trafem upatrujecie te 'ślicznotki' a później je obrażacie i wielkie dąsy, ze nie macie szans. Idz to takiej ze swojej półki to nie będzie rozczarowań. 

Zaradny każdy jest jeden mniej drugi bardziej, a to za kim kto się ogląda lub wybiera to co innego. Nie mów o mnie a mów, nie jestem autorem tylko odpowiedziałem na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Poznanie się to jedno a zdobywanie to co innego . Wtedy lepiej działać zdecydowanie jak się już wie na pewno że warto .

Zdobywać to można awans w pracy a aby z kimś być to muszą starać się obie ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zagubiony:( napisał:

Witam. Czy można przyjaźnić się z dziewczyną w której jest się bardzo zakochanym ale ona chce być tylko przykaciółką? Czy ma to sens? 

Trzeba to uszanować. Gdybym była ową przyjaciółką chciałabym wiedzieć o uczuciu, które się zrodziło. Może trudno coś takiego wyznać, ale podstawą przyjaźni jest szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Twoja jest zajęta a ty jesteś za słaby by potrafić ją komuś odbić. Spójrz prawdzie w oczy 

buhaha

a jak mam odbic sila? z tego co wiem to większość takich odbic nie wychodzi. 

gdyby chciala cos to by dala mi jasno do zrozumienia ze moge uderzać a to tylko jakas durna gra

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, 90%cacao napisał:

Otóż to.

Jest za słaby, nie ma czym "grac", czuje to i stąd to "zamrożenie", które próbuje przedstawiać jako swoją wielką moralnośc i blokadę przed działaniem, a tak naprawde po prostu wie, że nie ma z czym wystartować.

 

widać co soba reprezentujesz ze dla ciebie odbijanie kogoś to 'nic'. pomysl o tym ze z nia kilka słów zamienilem i nawet nie wiem i nie mam jak jej poznać bliżej. Skad mam wiedziec ze pi takim odbiciu nie pojde w odstawke i znowu do niego wroci, poza tym ten chlip to pewnie tez nie jakis kiep i tego nienodpusci. Po co mi problemy? 

jeszcze nie dawno byłem bardzo zdeterminowamy ale skoro ona pogrywa to mi sie odechcialo 

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

To że ty nie potrafisz to nie znaczy że żaden nie potrafi.

Daj se na luz bo za cienki w uszach jesteś a nie ona gra . Ty nie potrafisz podjać piłki bo nie jesteś Messi 

kretyńskie mądrości, forum dla kreetynow i tyle i kreetynskie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jeśli jedna jest zajęta to żeby znalazła się w nowym związku dość szybko muszą zaistnieć konkretne okoliczności które trzeba stworzyć... Inaczej nie tyka się zajętych 

Jeśli ta jedna jest w związku to na wstępie mówi że jest zajęta, a nie szuka osób które ja dowartościowują 🙂 ale są i szczęśliwe ewenementy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaTamJedna... 😎
13 minut temu, downhiil napisał:

kretyńskie mądrości, forum dla kreetynow i tyle i kreetynskie rady

Idź się naćpaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

nam sytuację, gdzie dziewczyna przyjaźni się z byłym mając faceta. Jeździ z nim np. na zakupy. Chłopak nie umie ułożyć sobie życia, czeka na nią a ona? Dwie stoki za ogon ciągnie. Egoistyczne w chuuj. 

Nie, przyjaźń gdy ktoś jest zakochany jest niemożliwa. Ten ktoś zawsze będzie czekać, aż drugiej stornie odwidzi się. Nikt z nas nie powinien pozwalać na takie sytuacje wiedząc, że ktoś obdarza nas uczuciem. Nie patrzcie, że ktoś jest dla Was ważny, zerwijcie kontakt. Nie blokujcie nigdy nikogo. Możecie jasno dawać do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, a on/ona nadal będą czekać mówiąc "no weź, przeszło mi".

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×