Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nikiwiki

Galaretowata wydzielina z pochwy

Polecane posty

Witam... Dzisiaj podczas mycia się oraz no narządów płciowych, dostrzegłam na palcu galaretowatą maź, niby białą, ale jednak przezroczystą. Już był przypadek dyskusji na ten temat, mowa była o owulacji. Tylko że rzecz w tym że mam 15 lat a nadal nie dostałam okresu, mam zamiar iść z tym do ginekologa ale niby mam jeszcze czas. Wracając. Nie mając okresu, nie mogę mieć owulacji a więc czy to jakaś infekcja? A może znak ,,ostrzegawczy,, że zaraz dostanę pierwszej miesiączki. Ja sama już nie wiem i przepraszam jeśli napisałam coś błędnie, jeśli tak, po prostu jestem NIEDOINFORMOWANA. Z góry dziękuję 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, nikiwiki napisał:

Witam... Dzisiaj podczas mycia się oraz no narządów płciowych, dostrzegłam na palcu galaretowatą maź, niby białą, ale jednak przezroczystą. Już był przypadek dyskusji na ten temat, mowa była o owulacji. Tylko że rzecz w tym że mam 15 lat a nadal nie dostałam okresu, mam zamiar iść z tym do ginekologa ale niby mam jeszcze czas. Wracając. Nie mając okresu, nie mogę mieć owulacji a więc czy to jakaś infekcja? A może znak ,,ostrzegawczy,, że zaraz dostanę pierwszej miesiączki. Ja sama już nie wiem i przepraszam jeśli napisałam coś błędnie, jeśli tak, po prostu jestem NIEDOINFORMOWANA. Z góry dziękuję 

 

Tak, to może być znak ze zbliża się okres. Jak by to była infekcja to wydzielina najprawdopodobniej była by żółta. 
Na wszelki wypadek miej w przy sobie podpaski czy tampony, bo okres lubi się pojawiać niespodziewanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×