Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natalia00124738927

Czuje się jak gów..

Polecane posty

Sprawa wygląda tak że w domu nie dam sobie nikomu podskoczyć tak samo przy znajomych itp po prostu normalnie potrafię zaprzeczyć czy się wy kłócić a w pracy zamieniam się w cicha myszkę. W domu jestem pełna energii jak to nie ja a w pracy każdy mi mówi że wyglądam depresyjnie że mogłabym się uśmiechać albo tak z życiem chodzić a nie jak stara babcia. Problem jeszxze taki że ostatnio mam jakieś problemy z pamięcią w sensie nie pamiętam nawet tego jak bylam w pracy. Po prostu wracam do domu i próbuje sobie chociaż trochę przypomnieć co robiłam w pracy albo z kim gadałam o czym itp tak samo przy znajomych czy rodzinie. Potem się dziwie jak ktoś powie coś co mu / jej gadałam a nie pamiętam. Co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Natalia00124738927 napisał:

Sprawa wygląda tak że w domu nie dam sobie nikomu podskoczyć tak samo przy znajomych itp po prostu normalnie potrafię zaprzeczyć czy się wy kłócić a w pracy zamieniam się w cicha myszkę. W domu jestem pełna energii jak to nie ja a w pracy każdy mi mówi że wyglądam depresyjnie że mogłabym się uśmiechać albo tak z życiem chodzić a nie jak stara babcia. Problem jeszxze taki że ostatnio mam jakieś problemy z pamięcią w sensie nie pamiętam nawet tego jak bylam w pracy. Po prostu wracam do domu i próbuje sobie chociaż trochę przypomnieć co robiłam w pracy albo z kim gadałam o czym itp tak samo przy znajomych czy rodzinie. Potem się dziwie jak ktoś powie coś co mu / jej gadałam a nie pamiętam. Co robić 

Ludzie czasem pyskaci w nieodpowiednich momentach,
czasem mają pracę, w której zmuszeni są siedzieć cicho...
W domu to czasem rodzina siedzi cicho.
Mąż / brat / Ojciec będzie siedział cicho,
no, ale NIE szef.

(NIE obwiniam Cię, czasem oni powinni Ci w domu bardziej się Ci stawiać z troską o Ciebie samą,
a NIE ustępować by mieć święty spokój...).

i to Trzeba mieć NIE Lada umiejętności by spokojnie przegadać szefa.

z Pamięcią NIE doradzę...

ale Sugerowałbym mocno zrewaluować życie,
a nawet gruntownie je przebudować,
po uprzednim dogłębnym zastanowieniu się nad nim

dla @90%cacao   😝 :
youtube.com/watch?v=CMfRcqShP2g
youtube.com/watch?v=Blvwh4jz4_g
youtube.com/watch?v=r35Nf6dGMe4

Edytowano przez PrawiczekPzn
youtube.com/watch?v=sAME4U1GNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Anastazja 94 napisał:

Nie masz czasem depresji /nerwicy ? Pamięć także się traci na tle nerwowym.  Gdy jest ciągła presja to człowiek nie zauważy że coś się dzieje złego.  

Może to inna z przyczyn.  Ale powinnaś to zbadać.  

 

Gdzie mogę to zbadać psycholog czy zwykły lekarz rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×