Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Boje sie

Szczepicie swoje dzieci?

Polecane posty

Głównie chodzi mi o MMR II..Moja mała skonczyla 16 miesiecy..dalej zwlekam,boje sie ze beda grozne skutki uboczne..i ta rtec??jak mozna swiadomie wprowadzic do organizmu trucizne??ja juz sama niewiem co myslec!!!Mamuski jak u was z tymi szczepieniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Boje sie napisał:

Głównie chodzi mi o MMR II..Moja mała skonczyla 16 miesiecy..dalej zwlekam,boje sie ze beda grozne skutki uboczne..i ta rtec??jak mozna swiadomie wprowadzic do organizmu trucizne??ja juz sama niewiem co myslec!!!Mamuski jak u was z tymi szczepieniami??

szczep. Ta szczepionka jest przetestowana na nie wiadomo ktora strone i jest bezpieczna.

Poczytaj sobie o procesie Wakefielda i o tym, na jakiej podstawie ta szczepionka zostala uznana za niebezpieczna. Podpowiem Ci: platne zlecone badania, ktore mialy udowodnic konkretna teze po to, zeby inna firma wygrala przetarg na produkcje tych szczepionek.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Swoja droga Twoje dziecko ma 16 miesiecy od 13 lat, ze powielasz temat?

Edytowano przez Foko Loko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Foko Loko napisał:

Swoja droga Twoje dziecko ma 16 miesiecy od 13 lat, ze powielasz temat?

Widziałam kiedyś identyczny wątek, ale nie pamiętam z którego roku 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj badania naukowe i tylko je. Unikaj stop nopow, Sochy, ziemby bo to szarlatani.nauka nauka nauka. Na FB jest grupa szczepienia rozwiewamy wątpliwości. Tam wypowiadają się wakcynolodzy, lekarze. Także czerp że źródeł sprawdzonych. Bajki o autyzmie i szkodliwości MMR wypuścily antyszczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2021 o 14:59, Foko Loko napisał:

szczep. Ta szczepionka jest przetestowana na nie wiadomo ktora strone i jest bezpieczna.

Poczytaj sobie o procesie Wakefielda i o tym, na jakiej podstawie ta szczepionka zostala uznana za niebezpieczna. Podpowiem Ci: platne zlecone badania, ktore mialy udowodnic konkretna teze po to, zeby inna firma wygrala przetarg na produkcje tych szczepionek.

Ten pan już odpowiedział za ten film. Tak tak oglądałam go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×