Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
WiP1986

Gdzie... i jak Was (no może nie Was, ale innych takich) szukać?

Polecane posty

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, WiP1986 napisał:

Tak się zastanawiam, czy Twoja wypowiedź wynika z problemów z czytania ze zrozumieniem, czy z oceniania innych swoją miarą?

Przecież szukasz osoby do seksu, nie do związku.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, WiP1986 napisał:

Na szczęście ja też.

 

 

Wielka miłość przychodzi sama, jednak potrzebę bliskości z drugą osobą, empatii itp. można na jakiś czas zaspokoić z kimś bez miłości lecz "jedynie" ze wzajemną sympatią, otwartością i szczerością. Wiem, bo mi się to już zdarzało w życiu.

 

Paradoksalnie miłość może być świetna, aby poczuć się jeszcze bardziej samotnie - kiedy miłość jest jednostronna.

Faceci ,których znam nie przyznają się do takich potrzeb. Raczej szpanują, że zaliczyli laskę lub ,że spotykają się tylko na s.eks . 

Fajnie, przywracasz wiarę w mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Jesteś se.kso.holikiem, że tak obronię autora 😆

To on jest Autorem, co poprawiłem. 
Skoro uważasz, że seksoholik uprawia sex tylko w kilkuletnich związkach, a ludzie mający tylko 2-miesięczne relacje i szukający friends with benefits przywracają Ci wiarę w mężczyzn, niechże tak będzie. 😂

22 godziny temu, WiP1986 napisał:

nie mogę przekroczyć niechlubnej granicy dwumiesięcznych znajomości.
(...) Jednak... jest wiosna! Hormony się budzą! (...) źle znoszę bezkobiecie i się to źle odbija na moim stanie i psychicznym i fizycznym. 

(...) Dla czego w takim razie nie szukam związku?

I wszystko na temat. 😉🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

To on jest Autorem, co poprawiłem. 
Skoro uważasz, że seksoholik uprawia sex tylko w kilkuletnich związkach, a ludzie mający tylko 2-miesięczne relacje i szukający friends with benefits przywracają Ci wiarę w mężczyzn, niechże tak będzie. 😂

I wszystko na temat. 😉🤣

Mi chodzi o to ,że Ty jesteś sek.soholikiem , bo widzisz ten temat tylko od D...strony. 

 

 

Nic nie kapujesz. Musiałabym pisać słowo w słowo co napisał autor i co ja odpisałam i synonimami dotarłabym może... ale nie warto. Nie chce mi sie.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo konkretnie szukasz? Bo do zwiazku nie, do seksu nie, to do czego? Do przytulania? Fokę sobie kup, taką jak ma Boni.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Mi chodzi o to ,że Ty jesteś sek.soholikiem , bo widzisz ten temat tylko od D...strony. 

Nic nie kapujesz. Musiałabym pisać słowo w słowo co napisał autor i co ja odpisałam i synonimami dotarłabym może... ale nie warto. Nie chce mi sie.

Jeśli wolisz, mogę być seksoholikiem. Niech Ci będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

A kogo konkretnie szukasz? Bo do zwiazku nie, do seksu nie, to do czego? Do przytulania? Fokę sobie kup, taką jak ma Boni.

Do seksu z przytulaniem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×