Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mirelio

Czy mogę ją oskarzyć o zniesławienie? Pomocy!

Polecane posty

Rozstałem się niedawno z moją dziewczyną, związek był dość krótki i to taki był związek-nie związek jakby. Pokłociliśmy się, ja jej powiedziałem trochę przykrych słów w rodzaju, że jest już podstarzała itp. Kilka razy spod fake konta napisałem do niej przykre wiadomości przez fb. Ona nie odpisała, ja potem też się nie odzywałem. A tu nagle dziś przychodzi listonosz i przynosi mi polecony z kancelarii adwokackiej, gdzie jej pełnomocnik ( w dołączeniu umowa pelnomocnictwa) w oficjalnym piśmie pisze mi, że ją ją znieważałem i zniesławiałem, groziłem ( gróźb nie było) i domaga się oficjalnych przeprosin na piśmie wysłanych pod adres kancelarii inaczej sprawa zostanie skierowana do sądu. Oczywiście wszystko naszpikowane paragrafami i orzecznictwem. Ja się w ogóle nie znam na prawie, ludzie co ja mam z tym pismem zrobić??? Nie czuję się winny! czy mam się skontaktować z tym adwokatem czy z nią?? Pomóżcie! czy ja mogę ją oskarzyć o zniesławienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czepek madafaka napisał:

Przecież to ty ja znieslawiales

Ale ona nie ma dowodów, że to ja. Ona się domyśliła, ale dowodów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Pytasz o to chyba 5 raz. Najlepiej przeproś

Niestety, ale takie pisanie z fake konta to jeszcze może podejść pod nękanie, podszywanie się pod kogoś

 

Jak to co - iść do adwokata. Nikt ci tu nie pomoże nawet jak jest po prawie jak nie widzi pisma.

A najlepiej przeproś i miej z głowy. Stracisz duzo kasy na dobrego adwokata. Pewnie ona ma kogoś kto jej za free to zrobił.

Dowodów nie ma? Wystarczy, że sprawdzą po adresie IP. Policja to zrobi szybko. 

Edytowano przez Mibo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Kjersti, nie działa ci priv, jestem przywiązany do łóżka, uwolnij 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×