Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gotb

Wracam tu spać, ale najpierw będę marudził

Polecane posty

Bo to cicha i spokojna część tego foruma jest (tak, wiem, określenie "tego foruma" to nie za bardzo pasuje do polskich norm językowych, przepraszam, sorki, upsik, izwinitie pażałsta).

Próba dyskusji z człowiekami, ponoć niby myślącymi (czas zweryfikować takie durne założenia), skłania mnie do refleksji, że ten cały gatunek homo sapienis to ma małe szanse na przetrwanie w dłuższej perspektywie. Tu bym się bym mógł rozpisywać o szczegółach różnych "konwersacji", ale opcja 'szukaj' na forum działa i da się odkryć moje porażki.  Co podejście, to porażka.  Co rozmówca, to ....  Czy coś jest nie tak z obywatelami tego kraju, czy ze mną (chyba najbardziej prawdopodobne), czy po prostu mam "szczęście" trafiać na tych najmniej rozgarniętych co w rankingu na poziom inteligencji walczą z rzodkiewką i główką, ale czosnku?

A propos akapitu powyżej, to pierwsze ciekawe pytanie by mogło być o to, kto zauważył litrówkę w "homo sapienis".  A drugie, kto zauważył literówkę w litrówce kilka słówek temu. Albo tę trzecią.

Powodzenia i dobranoc!

PS. Nagród w konkursie na literówki nie ma.  

...no chyba, że ktoś by bardzo chciał, to możemy negocjować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie było "Co rozmówca, to ...." to zamiast wielokropka miał być D+E^B.I-L albo K-R-E=T-Y-N albo cokolwiek na 5 liter co ma szansę  przejść przez umiarkowanie inteligentną moderację na tym forum 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2021 o 01:00, gotb napisał:

Bo to cicha i spokojna część tego foruma jest (tak, wiem, określenie "tego foruma" to nie za bardzo pasuje do polskich norm językowych, przepraszam, sorki, upsik, izwinitie pażałsta).

Próba dyskusji z człowiekami, ponoć niby myślącymi (czas zweryfikować takie durne założenia), skłania mnie do refleksji, że ten cały gatunek homo sapienis to ma małe szanse na przetrwanie w dłuższej perspektywie. Tu bym się bym mógł rozpisywać o szczegółach różnych "konwersacji", ale opcja 'szukaj' na forum działa i da się odkryć moje porażki.  Co podejście, to porażka.  Co rozmówca, to ....  Czy coś jest nie tak z obywatelami tego kraju, czy ze mną (chyba najbardziej prawdopodobne), czy po prostu mam "szczęście" trafiać na tych najmniej rozgarniętych co w rankingu na poziom inteligencji walczą z rzodkiewką i główką, ale czosnku?

A propos akapitu powyżej, to pierwsze ciekawe pytanie by mogło być o to, kto zauważył litrówkę w "homo sapienis".  A drugie, kto zauważył literówkę w litrówce kilka słówek temu. Albo tę trzecią.

Powodzenia i dobranoc!

PS. Nagród w konkursie na literówki nie ma.  

...no chyba, że ktoś by bardzo chciał, to możemy negocjować 🙂

Z początku wydawało mi się, że napisałeś ``homo sapenis``  😄  

Tak czy owak ,u  Pana o nicku ``Grammar Nazi`` masz już za to przerąbane za te literówki 😄 

Powodzenia wzajemnie 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×