Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bnananjsssj

Zakochałam się w bracie mojej przyjaciółki

Polecane posty

Pozwólcie że nazwę go Krystian. Przyjaźnie się z taką jedną dziewczyną już 7 lat i od 3 dopiero zaczęłyśmy chodzić do siebie do domów. Mam 13 lat tak samo jak ona i jej brat (on jest o kilka miesięcy starszy ode mnie). Chodzi z nami do klasy ale jakoś nigdy go nie zauważyłam ani on mnie. Kiedy pierwszy raz do nich przyszłam od razu go polubiłam spędzaliśmy w trójkę razem czas pokazywał mi różne rzeczy opowiadał ciekawe historie. Kilka sytuacji utknęło mi najbardziej w głowie przykładowo kiedy pokazywał mi coś na dworze i wskazywał na to palcem dalej nie mogłam tego zobaczyć więc złapał delikatnie mój podbródek i nakierował moją głowę w stronę tej rzeczy. Albo kiedy jeździliśmy razem w trójkę i puścił do mnie oczko po czym się uśmiechnął. Raz pojechałam do takiego naszego miejsca i moją przyjaciółka pojechała na chwilę do domu po koce, ja z Krystianem zostaliśmy sam na sam dokuczał mi żartobliwie zabierał jakieś rzeczy po czym je oddawał. Teraz pojawia się problem chciałabym mu w końcu wyznać co czuje ale jakoś nie potrafię chodzimy razem do szkoły i co jeśli on nie odwzajemnia moich uczuć a relacja pomiędzy nami się pogorszy? Nie chcę też stracić mojej przyjaciółki pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×