Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jatakniesmialogram

Ktoś z was chodzi do psychiatry w Toruniu?

Polecane posty

Chciałabym się zapisać do psychiatry na NFZ, ale w moim miasteczku są odległe terminy. Dlatego muszę szukać w Toruniu, ale nigdy nie byłam tam u żadnego lekarza i kompletnie nie wiem jak szukać. Znalazłam w necie nr do przychodni Nasz Lekarz na ul. Batorego i moja mama tam zadzwoniła, ale odezwała się automatyczna sekretarka z prośbą o czekanie i długo nikt się nie odzywał. Mama zadzwoni jeszcze w poniedziałek, ale skoro dziś nikt nie odebrał to pewnie w poniedziałek będzie tak samo... Nie jestem dobra w te klocki, nie umiem szukać takich rzeczy w necie. Nie wiem też za bardzo jak działa NFZ w przypadku chodzenia do lekarzy w innych miastach, gdzie w ogóle przyjmują na NFZ, nic nie wiem. Dlatego jeśli ktoś z was leczy się w Toruniu będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega , wszystkim wmawia że na serce się leczy a on na łeb i rentę chce wyłudzić od państwa.  Haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Mój kolega , wszystkim wmawia że na serce się leczy a on na łeb i rentę chce wyłudzić od państwa.  Haha 

I co to ma wspólnego z moją sprawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Poszukaj infolini nfz dla pacjentów tam znajdą ci najszybciej i najbliżej domu.

Nie wiem czy moja mama będzie chciała się w to bawić, ona jest strasznie zacofana i nieporadna życiowo, nie tak jak ja bo ode mnie nie da się być bardziej nieudacznym, ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jatakniesmialogram napisał:

I co to ma wspólnego z moją sprawą?

No to że chodzi tam,  ale nie wiem jaka ma opinię na temat placówki i lekarzy bo nie pytałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No to że chodzi tam,  ale nie wiem jaka ma opinię na temat placówki i lekarzy bo nie pytałam 

W Toruniu? Wiesz może do jakiej przychodni i czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, robięjaklubię napisał:

To bezpłatny numer, dasz sobie radę, zadzwoń sama i się umów, jak będą chcieli poproś mamę. Przygotuj nr pesel.

Nie dam rady przez fobię społeczną. Jedyne co mi pozostaje to pouczyć mamę co dokładnie ma mówić w nadziei że niczego nie pokręci, tylko że ja sama tego nie wiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2021 o 22:39, robięjaklubię napisał:

Niech powie tylko gdzie mieszkacie i że chciałaby znaleść w miarę blisko lekarza psychiatrę i tam jej powiedzą.

Jak powie gdzie mieszkamy to jej polecą psychiatrę w moim miasteczku, gdzie są odległe terminy. Nie chodzi o to żeby był blisko, tylko żeby był w Toruniu. I najlepiej kilka placówek, żeby było z czego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2021 o 21:35, robięjaklubię napisał:

Poszukaj infolini nfz

Mama zadzwoniła dzisiaj na nr infolinii który znalazłam w necie i nie mogła się dodzwonić. Jedyne co było słychać to automatyczna sekretarka w 3 językach na okrągło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Może trzeba wybrać tonowo jakiś nr, próbowałaś na ten co ci wysłałam?

Co to znaczy tonowo? I nie wysyłałaś mi żadnego nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, robięjaklubię napisał:

Tam w linku do strony był numer. Tonowo to znaczy, że jest komunikat np. jeśli chcesz rozmawiać z konsultantem wybierz 1

Wysłałaś mi tylko link do listy psychiatrów w Toruniu. Najpierw było info o szczepieniach, potem mama wybrała 1 żeby rozmawiać z konsultantem odnośnie Narodowego Funduszu Zdrowia ale ponownie było o szczepieniach. Dzwoniła 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×