Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
redwine2021

Niezręczna wizyta u ginekologa

Polecane posty

 

Cześć dziewczyny 🙂 postanowiłam się z wami czymś podzielić i prosić o radę, wyjaśnienie lub odrzucenie głupich myśli przeze mnie.

A więc tak: Ja mam 27 lat, ginekolog chyba miedzy 45-55 ,(zonaty obraczka )  udałam się do ginekologa prywatnie na wizytę ogólną , ponieważ zmieniłam miejsce zamieszkania i bardzo dawno nie robiłam sobie badań. Z sieci i z opinii koleżanek uzyskałam odpowiedź , że ten ginekolog jest dość specyficzny, niemiły i po prostu gbur. Ja ze względu , że chciałam mieć to jak najszybciej za sobą zdecydowałam się do niego pójść. Gdy robił ze mną wywiad dość szczegółowy (czy się zabezpieczam i dlaczego nie odpowiedziałam, że nie mam partnera i nie musze) był dość nie miły i arogancki... Ja byłam bardzo zdenerwowana co widział i zwracał mi na to uwagę oraz bardzo nieśmiała. Gdy usiadłam na fotelu do cytologii cała aż się trzęsłam i uciekałam wzrokiem. Przy badaniu był miły i rozmawiał co robi w danym momencie itp. Gdy schodziłam z tego fotela na lezanke na usg podal mi reke. Gdy polozylam sie, caly czas ze mna rozmawial, pytal sie gdzie mieszkam czym sie zajmuje, kiedy się przeprowadziłam itp. Przy badaniu był bardzo delikatny. Później gdy chciał abym usiadła zrobił to dotykając mnie za nogę. Chciał badać mi piersi, a ja na to, że przy wynikach cytologii  przy nastepnej wizycie (tak sie speszyłam ) on to skomentował , czemu Pani taka nieśmiała, a ja na to, że taki mam charakter. Gdy poszłam się ubrać on powiedział: bardzo fajny charakter. Gdy usiedliśmy przy biurku był bardzo miły, opowiadał sam szczegółowo, pytał się o moje zycie prywatne. W pewnym momencie powiedział: Bardzo ładne ma Pani oczy. Ja cała zmieszana... podziekowalam. Gdy wychodzilam odpowiedzial do zobaczenia. Całą ta wizyta byla dosc niezreczna lecz bylam nia podekscytowana... wychodzac z niej poczulam, ze jestem  ''tam'' mokra. Facet średnio przystojny (bylismy w maseczkach) gdy pisalama do niego  odnosnie badan hormonalnych skierowania konczac odpisal: cala przyjemność po mojej stronie. Nie wiem czy za bardzo koloryzuje sobie ... czy to normalne zachownie lekarzy. Lecz ja po tej wizycie wyszlam jakby z motylkami w brzuchu. Prosze was dziewczyny o opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale czułabym się dość nie swojo.  Na Szczęście mój ginekolog jest bardzo profesjonalny, żadnych takich sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, chyba to jest twój ten sam 3 post na ten temat. Nie wystarczy ci odpowiedzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bujda. A wiesz skąd wiem? Bo żaden ginekolog w pracy nie ma założonej obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×