Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Andrzej1234

Rosy Palm Masturbacja

Polecane posty

W końcu udało mi się po kilku próbach dojść tą metodą polegającą na pobudzaniu góry żołędzia z cewką moczową okrągłymi ruchami wewnętrzną stroną dłoni z lubrykantem. Trwało to ponad godzinę ale wrażenia niesamowite. Odlot na maksa  cztery niesamowite orgazmy całego ciała pod rząd tryskanie jakąś wydzieliną w wielkich ilościach , chyba to jakiś płyn z pobudzonych gruczołów bo chyba nie mocz ,opróżniłem przed zabawą pęcherz na maksa metodą male squirt. Super metoda masturbacji . Dla wytrwałych a uczucie swędzenia pobudzanej cewki i góry żołędzia a także non stop chęć oddawania moczu przy pobudzaniu niesamowite.Już myślałem że nigdy tą metodą nie trysnę, ale jednak warto być cierpliwym żeby doznać takich wrażeń.

 

 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah................ Gratulacje!  Dziękujemy,że chciałeś się z nami podzielić tą niezwykle cenną informacją! 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Andrzej1234 napisał:

W końcu udało mi się po kilku próbach dojść tą metodą polegającą na pobudzaniu góry żołędzia z cewką moczową okrągłymi ruchami wewnętrzną stroną dłoni z lubrykantem. Trwało to ponad godzinę ale wrażenia niesamowite. Odlot na maksa  cztery niesamowite orgazmy całego ciała pod rząd tryskanie jakąś wydzieliną w wielkich ilościach , chyba to jakiś płyn z pobudzonych gruczołów bo chyba nie mocz ,opróżniłem przed zabawą pęcherz na maksa metodą male squirt. Super metoda masturbacji . Dla wytrwałych a uczucie swędzenia pobudzanej cewki i góry żołędzia a także non stop chęć oddawania moczu przy pobudzaniu niesamowite.Już myślałem że nigdy tą metodą nie trysnę, ale jednak warto być cierpliwym żeby doznać takich wrażeń.

 

 

 

mnie się udało coś takiego parę razy - rozumiem, że chodzi o "male squirt like female".

ale pisałeś, że udało ci się to już w grudniu 2020 - to po co piszesz,  że dopiero teraz? Kręcisz

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałeś już o tym samym w grudniu. Po co kręcisz ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wtedy to było super uczucie ale tryskałem tylko jakby niedojrzałym białym moczem bez wytrysku nasienia czyli male squirt dziś to robię bez problemu. Teraz to był orgazm metodą Rosy Palm z normalnym wytryskiem nasienia w większej ilości. Ale uczucie odjazdowe jak nigdy aż nogi mi się trzęsły i żołądż ukrwiony i duży jak nigdy.  Przypominam sobie podobne uczucie gdy jako młody chłopak masturbowałem się pocierając wewnętrzną stroną dłoni wędzidełko i dochodząc wtedy ale to nie to. Orgazm tą metodą Rosy Palm jest naprawdę trudno osiągnąć ale warto próbować dla tego uczucia . Male squirt to przy tym pikuś . Niestety popuszczanie moczu przy tym było u mnie częste pomimo wypróżnienia pęcherza przed zabawą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

mnie się udało coś takiego parę razy - rozumiem, że chodzi o "male squirt like female".

ale pisałeś, że udało ci się to już w grudniu 2020 - to po co piszesz,  że dopiero teraz? Kręcisz

 

Rozumiem,że po godzinach w zawodzie seksuologa, jesteś detektywem, ddt 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin40 napisał:

Rozumiem,że po godzinach w zawodzie seksuologa, jesteś detektywem, ddt 😉 😄 

pamiętałem, że ten topik już kiedyś był bo to rzadko stosowana "zabawa" seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się techniką rose palm dojść wczoraj do orgazmu bez wytrysku . W sumie były to cztery orgazmy małe i jeden duży . Trwało to około 30 sekund, ekstaza niesamowita jakby się było w innym świecie. Teraz chyba wiem co odczuwają kobiety mając orgazm bez wytrysku. Niesamowite przeżycie ale czas do osiągnięcia tego około 40 minut. Tylko dla wytrwałych którzy potrafią wytrzymać te odczucia przy masowaniu palmingiem góry żołędzia i od czasu do czasu wędzidełka z tyłem żołędzia. A może ktoś inny na forum doszedł tym sposobem do orgazmów bez wytrysku i takich przeżyć  albo tego próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×