Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lanuitnoire

Plamienia i upławy po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Biorę drugi miesiąc tabletki antykoncepcyjne Vines, wczoraj zaczęłam drugie pudełko. Od początku przyjmowania miałam problemy z upławami i plamieniami (czerwone i brązowe). Na początku myślałam, że to przejdzie, bo po pigułkach prawie zawsze są skutki uboczne, ale to trwa praktycznie cały czas, czasem miałam jakiś dzień czy dwa przerwy, ale zaraz wracało. Innych skutków ubocznych raczej nie mam, może trochę więcej wahań nastroju.

Co robić?

Czy jakieś leki bez recepty mogą na to pomóc? 

Jeśli miałyście podobne skutki uboczne, to po jakim czasie Wam przeszły?

Zamierzam iść do ginekologa i tutaj moje kolejne pytanie - czy dobrym pomysłem jest pójście znowu do tej samej lekarki, która wypisała mi receptę na antykoncepcję, jeśli na ostatniej wizycie w ogóle nie wysłała mnie na żadne badania przed wystawieniem recepty, a recepta była wtedy oprócz tabletek anty jeszcze na antybiotyk na infekcję? Czy jednak lepiej pójść do kogoś innego?

 

Edytowano przez lanuitnoire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałam podobne skutki uboczne, dlatego zrezygnowałam z pigułek i teraz używam komputera cyklu cyclotest mySense z aplikacją antykoncepcyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś niecierpliwa, musi się wszystko ustabilizować. Lekarka nie mówił, że do 6 miesięcy może tak być? Jeden organizm od razu się przyzwyczaja, inny potrzebuje czasu. Nawet w ulotce masz na pewno napisane, że tak od 4 do 6 miesięcy jest czas na ustabilizowanie. Jeśli byś zdecydowala się odstawić, to polecam urządzenie do monitoringu cyklu MyWay, ale na razie bym na twoim miejscu uzbroiła się w cierpliwość i te pare miesięcy poczekała. Myślę, że przy 3cim opakowaniu będzie już okej, a. jak nie to idź do ginekolog (tej samej) i powiedz, jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poczatku moze tak byc, na opakowaniu tez na pewno masz o tym informacje. mozesz ewentualnie jeszcze poszukac odpowiedzi na naturalna plodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdecydujesz się odstawić, to kontroluj cykle i zapisuj, pomoże ci monitor płodności - polecam Afrodyta Smart; pamiętaj jednak, że przyswojenie przez organizm hormonów z tabletek może trwać do kilku miesięcy, zatem możesz jeszcze trochę poczekać, zanim podejmiesz decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×