Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mama1994

Ciągłe prowokowanie do kłótni

Polecane posty

Witam . Mam problem w małżeństwie.  Ogólnie nie mam koleżanek żebym miała się komu wygadać więc postanowiłam się tu wygadać,  może któraś z Was mi powie co jest grane i co mam dalej robić. Mianowicie chodzi o to , że mąż  od kilku tygodni jakis dziwny się zrobił. Większość czasu siedzi w telefonie,  albo leży oglądając jakieś filmy. Dwa miesiące temu miał wypadek , i ma l4 na 4 miesiące A mimo tego woli jeździć do pracy niż być ze mną w domu i mi pomóc. Mamy 4 dzieci,  ja zajmuje się sama domem. Od kilku tygodni tak jakby się wypaliło coś między nami , nie rozmawia ze mną,  nie wspomnę o tym że mam wrazenie że unika kontaktu ze mną. O sexie już nie wspomnę, jak pytam dlaczego tak się zachowuje to twierdzi że z mojego powodu , że kochać się nie będzie ze mną bo ma zawroty głowy i nie potrafi się skupić na przyjemności ze mną. Jak powiedziałam mu że  przez jego zachowanie mnie i traktowanie mnie zaczynam myśleć że ma kogoś na boku,  to mnie wysmial i stwierdził że nie ma nikogo na boku. Przytulać  się też nie pozwala. Przez sytuację między Nami ostatnio późno zasypiam.  Dziś w nocy położyłam rękę nad jego głowa i go próbowałam przytulić,  to wziął moje ręce zlapal i odepchnal, mnoe to uswiadomilo w tym że nie życzy sobie żeby go dotykać.  Nie wiem co już robić,  bo próba rozmowy kończy się tym że to ja się dziwnie zachowuje , A to jest na odwrót bo to on stał się niedostępny.  Jesteśmy po ślubie 7 lat , i zaczynam się zastanawiać czy faktycznie nie znudziłam się mu , proponował mi trójkąt z kobieta A jak się nie zgodzilam to zaproponowal z facetem , na to też się nie zgodzilam,  i od tamtej rozmowy stał się dla mnie taki jak opisalam wyżej. Raz mi też powiedział po kłótni że gdybyśmy nie mieli dzieci to już dawno by mnie zostawił. Na prawdę nie wiem co robić,  często myślę o rozstaniu ale mam nadzieję że w końcu będzie normalnie,  tylko mam dość czekania aż to on teraz zrobi krok żeby się pogodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij żyć swoim życiem i przestań się nadkładać chłopu... On ma jakieś problemy. Zwyczajny objaw zakochania w innej kobiecie. 

Różni są ludzie. Albo po prostu deprecha życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mama1994 napisał:

Dziś w nocy położyłam rękę nad jego głowa i go próbowałam przytulić,  to wziął moje ręce zlapal i odepchnal, mnoe to uswiadomilo w tym że nie życzy sobie żeby go dotykać. 

To jest tak przykre, że aż brak słów. Przytuliłabym Cię.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Lady S napisał:

Przytuliłabym Cię.

A ja Ciebie 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sex to ja otworzyłam się dla niego dla niego zrobiłam wszystko , zmieniłam pozycję,  zaczęłam  robić to co on chce , ale na trójkąt nigdy się nie zgodzę. Myślę że dlatego też się odsunal ode mnie bo nie  jestem w stanie spełnić jego oczekiwań. Żyć swoim życiem mi radzicie,  ale moje życie to maz i dzieci. Nie kontaktuje się z nikim tylko z siostrami.  Nie mam nawet znajomych.  Mam się zachowywać jakby się nic nie stało czy może drazyć do porozumienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Bolek napisał:

Ja prowokuje? Prawdę piszę. Po urodzeniu dziecka na kilkanaście miesięcy  sex jest na dalszym planie, dzieciak na pierwszym miejscu. 7lat /4dzieci wychodzi że ich pożycie nie istnieje...

Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bolek napisał:

Jego kręcą kobiety, niestety ty już nią nie jesteś, jesteś matką, kucharką, gospodynią ale nie kobietą. Sama sobie odpowiedz czy w waszym życiu istnieje erotyka? Jakieś napięcie erotyczne flirt,  nie myl z wieczorną kopulacją przed snem.

Jak mogę nie być kobietą dla niego ? Mam już sobie myśleć że już jako żona i kobieta dla niego nie wystarczam  ? On mnie upewnil że ze mną jako kobieta jest wszytsko wporzadku tylko jego zawroty głowy mu przeszkadzają dlatego też odmawia mi sexu.  W co oczywiście też nie wierzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana memusiu! To przez to że masz luźna pochwę  po tylu porodach ale memusiu hot 24 ! Ważne że masz 500 plus na dziedziaczki smieciaczki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOpadła go życiowa depresja? & lat po ślubie, 4 dzieci, myślę zdrowe, a jemu coś odwala? Myślałam że mężczyźni się ogarniają jak dzieci się pojawiają, ale widzę że niektórzy wolą się cofnąć do embriona 😞 straszne to, szkoda że go nie spytałaś czy nie boji się chorób przenoszonych drogą wiadomo jaką, bo ta osoba do trójkąta to na bank spała nie z jednym. A w kraju coraz węcej chorych na aids i nic o tym nie wiedzą... ojjj gdyby ludzie się chcieli badać! Ilu nawet nie wie że jest nosicielem! Ja się w takie klocki nie bawię, postoję, a pan gdyby mi takie numery odstawiał, to bym go szybko spakowała. Szoda żeby się dzieci w toksyku wychowywały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet , Weź się nie udzielaj jeżeli twierdzisz że kobieta z którą się wiarzesz na całe życie,  robi Ci 4 dzieci jest roz...a w pochwie i nadaje się na wy...ie na śmietnik !@ Ciebie o radę nie pytam,  tylko kobiet,  które kochają swoich mężów  😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, anialon napisał:

DOpadła go życiowa depresja? & lat po ślubie, 4 dzieci, myślę zdrowe, a jemu coś odwala? Myślałam że mężczyźni się ogarniają jak dzieci się pojawiają, ale widzę że niektórzy wolą się cofnąć do embriona 😞 straszne to, szkoda że go nie spytałaś czy nie boji się chorób przenoszonych drogą wiadomo jaką, bo ta osoba do trójkąta to na bank spała nie z jednym. A w kraju coraz węcej chorych na aids i nic o tym nie wiedzą... ojjj gdyby ludzie się chcieli badać! Ilu nawet nie wie że jest nosicielem! Ja się w takie klocki nie bawię, postoję, a pan gdyby mi takie numery odstawiał, to bym go szybko spakowała. Szoda żeby się dzieci w toksyku wychowywały 

Ja się bawić nie mam zamiaru w te klocki , nawet z miłości do męża,  bo on stwierdził że prezerwatywa wystarczy żeby być zabezpieczonym na różne choroby. Dla mnoe się liczy to że sama propozycja w naszym związku 3 osoby jest już chora ,i serio zaczynam uświadamiać sobie że ja już mu nie wyatarczam. Trzeba zacząć działać 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, anialon napisał:

DOpadła go życiowa depresja? & lat po ślubie, 4 dzieci, myślę zdrowe, a jemu coś odwala? Myślałam że mężczyźni się ogarniają jak dzieci się pojawiają, ale widzę że niektórzy wolą się cofnąć do embriona 😞 straszne to, szkoda że go nie spytałaś czy nie boji się chorób przenoszonych drogą wiadomo jaką, bo ta osoba do trójkąta to na bank spała nie z jednym. A w kraju coraz węcej chorych na aids i nic o tym nie wiedzą... ojjj gdyby ludzie się chcieli badać! Ilu nawet nie wie że jest nosicielem! Ja się w takie klocki nie bawię, postoję, a pan gdyby mi takie numery odstawiał, to bym go szybko spakowała. Szoda żeby się dzieci w toksyku wychowywały 

Ja zawsze mówiłam że jeżeli ma z czym kolwiek problem może przyjść do mnie i ze mną o tym porozmawiać,  to że się ode mnie oddali to źle zacznie działać na nasze małżeństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mama1994 napisał:

Facet , Weź się nie udzielaj jeżeli twierdzisz że kobieta z którą się wiarzesz na całe życie,  robi Ci 4 dzieci jest roz...a w pochwie i nadaje się na wy...ie na śmietnik !@ Ciebie o radę nie pytam,  tylko kobiet,  które kochają swoich mężów  😚

Jestem dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz i drugi a potem przestań, czasem nie warto latać za facetem. Może to chwilowy kryzys, jednak on musi wiedzieć że cie rani. Szkoda że nie umie być szczery po 7 latach bycia razem odsuwa od siebie i nie pozwala się dotykać...... dziwne i bardzo podejrzane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, anialon napisał:

Spróbuj jeszcze raz i drugi a potem przestań, czasem nie warto latać za facetem. Może to chwilowy kryzys, jednak on musi wiedzieć że cie rani. Szkoda że nie umie być szczery po 7 latach bycia razem odsuwa od siebie i nie pozwala się dotykać...... dziwne i bardzo podejrzane 

Dałam sobie czas do tygodnia jak dalwj będzie to samo,  a kochanie się bedzoe z przymusu to odchodzę,  mam dość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mama1994 napisał:

Dałam sobie czas do tygodnia jak dalwj będzie to samo,  a kochanie się bedzoe z przymusu to odchodzę,  mam dość 

To nara pisiorzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj znać co się wydarzyło.... poza tym .. fajnie mieć dobrą przyjaciółkę której można się wyżalić 🙂 

z autopsji wiem że jeśli facet tak się zachowuje to kogoś ma/poznał.... więc zabaw się w detektywa bo on się nie przyzna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ludzie,  możecie być poważni? Ja pytam i radze się kobiet które przeszły podobne problemy,  A nie potrzebne komentowanie i beznasziejne mi nie pomoże,  woec proszę przeważnie facetów by się ... nie udzielali bo wasze rady są tylko po to żeby sobie dupe podetrzec 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, anialon napisał:

daj znać co się wydarzyło.... poza tym .. fajnie mieć dobrą przyjaciółkę której można się wyżalić 🙂 

z autopsji wiem że jeśli facet tak się zachowuje to kogoś ma/poznał.... więc zabaw się w detektywa bo on się nie przyzna 

 

Poznał kogoś z wąska pochwa a w domu miss balerone z guwniakami a mąż w burdelu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mama1994 napisał:

... ludzie,  możecie być poważni? Ja pytam i radze się kobiet które przeszły podobne problemy,  A nie potrzebne komentowanie i beznasziejne mi nie pomoże,  woec proszę przeważnie facetów by się ... nie udzielali bo wasze rady są tylko po to żeby sobie dupe podetrzec 😅

Dobra moja rada idź do mopsu po radę w końcu z tego zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, anialon napisał:

daj znać co się wydarzyło.... poza tym .. fajnie mieć dobrą przyjaciółkę której można się wyżalić 🙂 

z autopsji wiem że jeśli facet tak się zachowuje to kogoś ma/poznał.... więc zabaw się w detektywa bo on się nie przyzna 

 

Możesz mi dac do siebie jakiś kontakt ? Facebook? Mądrze piszesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czepek madafaka napisał:

Dobra moja rada idź do mopsu po radę w końcu z tego zyjesz

Co z Ciebie na paroma, wezwypierdalaj  szkoda mi słów na Ciebie cepie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Mama1994 napisał:

Co z Ciebie na paroma, wezwypierdalaj  szkoda mi słów na Ciebie cepie 

Masz big odbyt i pochwę poporodowa i jesz płody z macicy

Edytowano przez Czepek madafaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ania mikołajczyk, miejsce zamieszkania Londyn 😉 może to pomoże, na zdjęciu jestem w blond włosach do ramion 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

Przeczytaj że zrozumieniem to co napisałem. Czy uważasz się za atrakcyjną? Inaczej, czy faceci oglądają się za tobą na ulicy? A co ma ci mąż powiedziec? Jesteś odpychająca, nie kręcisz mnie? Mówi że to jego głowa boli, widzisz że nawet nie chce cię przytulisz, działasz na niego jak transwestyta na faceta hetero, akceptuje jego inność byle by się nie zbliżał.

Hahahahahahah 😂 aleś jej przygadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, anialon napisał:

ania mikołajczyk, miejsce zamieszkania Londyn 😉 może to pomoże, na zdjęciu jestem w blond włosach do ramion 

Dzięki za info memusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×