Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nikita2345

Czy to są wczesne objawy ciąży?

Polecane posty

Hej, dokładnie 5 dni temu miałam swój pierwszy stosunek z chłopakiem (oczywiście zabezpieczyliśmy się prezerwatywą a mój chłopak doszedł na zewnątrz), jednak mam pewne obawy. Owulacje miałam 2 dni. Od dwóch dni mam stan podgorączkowy (zazwyczaj ok. 37°, jednak pierwszego dnia miałam powyżej 38°) i ból gardła, zmęczenie i skurcze mięśni oraz piekący ból jajników (nigdy czegoś takiego nie miałam). Wiem, że pierwszy objawy ciąży występują dopiero po 2 tygodniach od zapłodnienia, ale na różnych stronach internetowych przeziębienie i ból jajników należą do wczesnych objawów ciąży. Obserwuję się codziennie i po owulacji mam żółtawo - biały śluz, co jest dla mnie normalnością, więc raczej z tym jest w porządku i nie mam tkliwości piersi. Zastaniwam się, czy też sama nie nakręciłam się niepotrzebnie, bo mam do tego tendencję a psychika ludzka wiele robi. Ale ból jajników trochę mnie przeraził(podobno ból jajników i podbrzusza może wystąpić po pierwszym razie) . Czy mieliście może poodbie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Gratulacje, jesteś ewenementem. Zaszlas w ciążę bez pełnego stosunku i zabezpieczając się. Dodatkowo po 2 dniach miałaś już objawy. Gdyby tylko istniało coś co mogłoby dawać takie objawy jak stan podgorączkowy, ból gardła, mięśni itd.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
Napisano (edytowany)

Nie stresuj się. Może pomyśl o tabsach na przyszłość jako dodatkowa ochrona. Chyba każdy to przechodzi na początku zaraz po rozpoczęciu współżycia, że się wszystkim stresowal, przejdzie ci

Edytowano przez Urbanlegend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jesteś w ciąży ale jeśli wizja macierzynstwa w tym momencie Cię przeraza to moze warto udac sie do lekarza ginekologa po tabletki lub inna antykoncepcje ktora pozwoli ci spac spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli cię gardło... To ciąża gardłowa i sprawa również należy do gardłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niee no spokojnie nie stresuj sie. po coa jednak bierzesz te tabsy nie? jesli gdzies tam jeszcze sie martwisz z tylu glowy mozecie sie doatkowo zabezpieczyc diafragma caya to juz wtedy w ogole bedziecie bezpieczni na maxa. wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×