Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
szym pans

Ile hajsu by wam wystarczyło by na stałe rzucić prace ?

Polecane posty

Gość
1 godzinę temu, 90%cacao napisał:

Ty masz mentalnośc niewilnika paradoskalnie, bo wydaje ci się, ze wolność zawsze plega na braku pracy

Wolnośc to KAŻDY rodzaj decyzji. W tym praca, pomimo wystarczajacej ilości hajsu.

Zawsze ale to zawsze wykonywanie tego samego w formie pracy jest gorsze. Nawet w graniu w gry. Ponieważ praca to niewolnictwo są to określone ramy czasowe np od poniedziałku do piątku, okreslona ilość godzin o określonej godzinie. Nadmiar czynności jakie trzeba wykonać. Pasja jest lepsza niż praca w pasji. Oczywiście mówimy o sytuacji gdzie kwoty nie mają już znacznia lub bez wynagrodzenia. Jedynym wyjątkiem może być własna firma gdzie zjawiali byśmy się kiedy chcemy i wszystko delagowali oraz nie byli pod telefonem ani zawaleni decyzjami które się komuluja i stanowią obciążenie psychiczne wywołujące poczucie obowiązku. Podsumowując nie realne żeby praca w jakiejkolwiek formie była lepsza od pasji.

1 godzinę temu, szym pans napisał:

i co dalej? jakie plany?

Ja nad morze extrime minimalizm ale na bogato. Ogromny tv, konsole ekskluzywne meble rzeczy na styk. Zbieranie płyt. Jeśli mi się znudzi to podróże. Gdybym był sam. Trochę inaczej gdyby chciała mi jakaś towarzyszyć. Ale też podobnie 🙂

1 godzinę temu, 90%cacao napisał:

Bo wbrew pozorom, człowiek inteligentny lubi używac mózgu.

Ne musi to byc nudna praca przecieżl.

Ale mam podejrzenie grsaniczace z pewnoscią, ze to kolejny temat bezrobotengo na rencie, sta d praca kojarzy mu sie źle - z zaprzestaniem pasożytnictwa 

Może być to pasja & inwestycje. Praca to marnowanie czasu.

Kupujesz etfa i masz 500 największych firm usa w portfelu. Po co tracić czasu dla jedej. Bill gejs zrobił konsole to jeszcze rozumiem dlaczego warto.

1 godzinę temu, szym pans napisał:

każda praca gdzie coś musisz, nawet jak to lubisz jest ch/ujowa, nawet robienie gał starym dziadom za złote monety

Dokładnie tak.

1 godzinę temu, KLAUN96 napisał:

Sadze ze Mi by starczylo ze 3300 k na miesiac. + oczywiscie Praca na pół etatu. ☺. Calkowicie z pracy bym NIE zrezygnowała. 

Czemu?

1 godzinę temu, Nymphette napisał:

🤣🤣🤣

Ma rację 👍😗 prosty przykład jak musisz zrobić upload grania, bez pracy nie musisz. A nie musieć to wolność. Chociaż wiem z czego się śmiejesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
12 minut temu, FNicki napisał:

ja jednak wolałbym się rozwijać, a nie pracować.

Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Zawsze ale to zawsze wykonywanie tego samego w formie pracy jest gorsze. Nawet w graniu w gry. Ponieważ praca to niewolnictwo są to określone ramy czasowe np od poniedziałku do piątku, okreslona ilość godzin o określonej godzinie. Nadmiar czynności jakie trzeba wykonać. Pasja jest lepsza niż praca w pasji. Oczywiście mówimy o sytuacji gdzie kwoty nie mają już znacznia lub bez wynagrodzenia. Jedynym wyjątkiem może być własna firma gdzie zjawiali byśmy się kiedy chcemy i wszystko delagowali oraz nie byli pod telefonem ani zawaleni decyzjami które się komuluja i stanowią obciążenie psychiczne wywołujące poczucie obowiązku. Podsumowując nie realne żeby praca w jakiejkolwiek formie była lepsza od pasji.

Ja nad morze extrime minimalizm ale na bogato. Ogromny tv, konsole ekskluzywne meble rzeczy na styk. Zbieranie płyt. Jeśli mi się znudzi to podróże. Gdybym był sam. Trochę inaczej gdyby chciała mi jakaś towarzyszyć. Ale też podobnie 🙂

Może być to pasja & inwestycje. Praca to marnowanie czasu.

Kupujesz etfa i masz 500 największych firm usa w portfelu. Po co tracić czasu dla jedej. Bill gejs zrobił konsole to jeszcze rozumiem dlaczego warto.

Dokładnie tak.

Czemu?

Ma rację 👍😗 prosty przykład jak musisz zrobić upload grania, bez pracy nie musisz. A nie musieć to wolność. Chociaż wiem z czego się śmiejesz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, bebe111 napisał:

nie mam zadnych zobowiazan, kredytow, wiec tyle ile zarabiam teraz by mi styknelo-jakies 8 tys. rzecz w tym ze inflacja tak leci do przodu, ze te 8 tys za 10 lat beda warte moze ze 4. ciezko podac konkretna kwote...

Kapitał 2 400 000,00 zł wystarczy Ci na 52 lata i 10 miesięcy przy zwrocie z inwestycji 10% brutto i powiększaniu o 5% rocznie wypłaty.

Cel inflacyjny oficjalny to jest 1,5-3,5%.

Przy milionie dolarów wychodzi już nie do ruszenia nawet przy 10% zwiększonej wypłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Kapitał 2 400 000,00 zł wystarczy Ci na 52 lata i 10 miesięcy przy zwrocie z inwestycji 10% brutto i powiększaniu o 5% rocznie wypłaty.

Cel inflacyjny oficjalny to jest 1,5-3,5%.

Przy milionie dolarów wychodzi już nie do ruszenia nawet przy 10% zwiększonej wypłacie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Kapitał 2 400 000,00 zł wystarczy Ci na 52 lata i 10 miesięcy przy zwrocie z inwestycji 10% brutto i powiększaniu o 5% rocznie wypłaty.

Cel inflacyjny oficjalny to jest 1,5-3,5%.

Przy milionie dolarów wychodzi już nie do ruszenia nawet przy 10% zwiększonej wypłacie.

Po prostu wziąłem 8k x 150 x 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)
32 minuty temu, Niby normalny napisał:

4-5 mln inwestycja w nieruchomości albo firmę gdzie mógłbym być game designerem, albo design aplikacji. 

W drims możesz zrobić sobie grę, na klasy aaa to i tak ci nie starczy marne 5mln. Pół miliarda to może.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

W drims możesz zrobić sobie grę, na klasy aaa to i tak ci nie starczy marne 5mln. Pół miliarda to może.

tak 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

w dreams brak jest sporo animacji, choć fakt by trzeba było spróbować.

Kilka gier zrobili na bardzo wysokim poziomie. Szkoda że nie można eksportować i sprzedać. Wynajęcie ludzi it żeby nimi rządzić to nie jest na kapitał 5mln chyba że małe studio z grą indi. Jak się nie sprzeda to wtopa życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Zależy na jakim poziomie chcesz zrobić.

Wiesz jakie są oczekiwania zarobkowe w tej branży, na każdego licz średnio kilkanaście tysięcy miesięcznie jak chcesz osoby co cokolwiek potrafią czyli z doświadczeniem. Policz sobie pcety podatki i pomieszczenie paprotki. Tak z 20 osób pensje. Jeśli się uda dotknąć projekt do końca w tym budżetu będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wiesz jakie są oczekiwania zarobkowe w tej branży, na każdego licz średnio kilkanaście tysięcy miesięcznie jak chcesz osoby co cokolwiek potrafią czyli z doświadczeniem. Policz sobie pcety podatki i pomieszczenie paprotki. Tak z 20 osób pensje. Jeśli się uda dotknąć projekt do końca w tym budżetu będzie dobrze.

https://www.youtube.com/watch?v=G7Pw6socHq8 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy youtube nie zezwala na osadzanie linków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, EIciaa napisał:

Albo mi się wydaje albo kolejny temat wcieło 😄

Tak właśnie się pytałem jaki ma portfel że śmie mnie budzić 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak się zastanawiam kiedy padła decyzja by na stałe rzucić pracę chyba wiedziałem o tym od dziecka że praca nie dla mnie 😗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, EIciaa napisał:

A co Ty śpisz o tej godzinie? xD

Nie ale jak śmie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co rzucać pracę jak masz pieniądze xD to przecież możesz ich mieć jeszcze więcej, co za leniwe, śmierdzące społeczeństwo mamy w tej naszej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie, ale z jakieś 5 milionów plnów, żebym był z żyćka zadowolony i nie musiał pracować zarobkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×