Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MłodaMama

Które imię lepsze? Jak go przekonać?

Polecane posty

W sierpniu urodzi się nasz drugie dziecko, tym razem będzie synek. W 2019 w sierpniu urodziła się nasza córka, której daliśmy na imię Lilianna. 

Zawsze marzyłam o chłopcu i teraz mieliśmy problem z wyborem imienia. Mój partner jak i ojciec jest strasznie wybredny co do imion. Jednak w końcu powiedzieliśmy że Jakub to jest to. Dzisiaj jednak pomyślałam o imieniu Gabriel i tak mi się spodobało to imię że nie mogę przestać myśleć. 

Które imię według was lepsze? Jakub czy Gabriel?

I jak w ostateczności przekonać partnera na to imię? Nie mówi że mu się nie podoba ale że już ustaliliśmy że będzie Kuba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
2 godziny temu, MłodaMama napisał:

W sierpniu urodzi się nasz drugie dziecko, tym razem będzie synek. W 2019 w sierpniu urodziła się nasza córka, której daliśmy na imię Lilianna. 

Zawsze marzyłam o chłopcu i teraz mieliśmy problem z wyborem imienia. Mój partner jak i ojciec jest strasznie wybredny co do imion. Jednak w końcu powiedzieliśmy że Jakub to jest to. Dzisiaj jednak pomyślałam o imieniu Gabriel i tak mi się spodobało to imię że nie mogę przestać myśleć. 

Które imię według was lepsze? Jakub czy Gabriel?

I jak w ostateczności przekonać partnera na to imię? Nie mówi że mu się nie podoba ale że już ustaliliśmy że będzie Kuba.

 

żadne, ale jak już to Gabriel, Kuba jest paskudne i co drugi gooowniak tak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakub nawet ładne ale bardzo oklepane i takiego argumentu możesz użyć przekonując męża. A Gabriel też ładne a znacznie rzadziej nadawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×