Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Chat_noir

Planeta abstrakcja

Polecane posty

Czy ktos z was oglada ta parke na YouTube, jestem ciekawa waszego zdania, osobiscie draznia mnir ich filmy, szczegolnie te poczatkowe, to ich podejscie do innych kultur, ludzi, nie sa sympatyczni, wrecz  czyc cwaniactwo, a ta laska w ogole dziwna jest

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam ich od czasu do czasu, zwłaszcza najnowsze filmy i bardzo ich lubię. Widać, że mają super podejście do ludzi, zawsze wiedzą jak zagadać, o czym. I w ogóle wow, że tyle języków znają (z tego co wiem to 7).

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, qlek123 napisał:

Oglądam ich od czasu do czasu, zwłaszcza najnowsze filmy i bardzo ich lubię. Widać, że mają super podejście do ludzi, zawsze wiedzą jak zagadać, o czym. I w ogóle wow, że tyle języków znają (z tego co wiem to 7).

Ja odnioslam. Inne wrazenie, dodatkowo zbyt duzo wulgaryzmow(szczegolnie mam na mysli te pierwsze filmy) moze i znaja iles tam jezykow, ale to co slyszalam yo daleko od płynnego mowienia, maja podstawy a i owszem dlatego sie moga dogadac. Moze teraz im idzie lepiej ale przez ich sposob bycia i nagrywanie nie moge przebrnąć przez filmiki na yt zatrzylamalam sie na jakims odcinku z afryki 🤔 woec nie wiem jak pozniej im szlo z nagrywaniem, 

Edytowano przez Chat_noir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chat_noir napisał:

Ja odnioslam. Inne wrazenie, dodatkowo zbyt duzo wulgaryzmow(szczegolnie mam na mysli te pierwsze filmy) moze i znaja iles tam jezykow, ale to co slyszalam yo daleko od płynnego mowienia, maja podstawy a i owszem dlatego sie moga dogadac. Moze teraz im idzie lepiej ale przez ich sposob bycia i nagrywanie nie moge przebrnąć przez filmiki na yt zatrzylamalam sie na jakims odcinku z afryki 🤔 woec nie wiem jak pozniej im szlo z nagrywaniem, 

A to ja ich starszych odcinków w ogóle nie znam, oglądałam tylko te najnowsze, więc może dlatego mamy odmienne wrażenia. Najbardziej lubię filmiki z Afganistanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość1414 napisał:

Dla za bardzo wzorują się na kanale Bez planu.

Faktycznie ta narracja zawsze mi przypomina tego gościa Bez planu 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

Ile oni maja lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Szambonurek napisał:

Ile oni maja lat?

On ma 30 lat, ona pewnie w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość1414 napisał:

Dla za bardzo wzorują się na kanale Bez planu.

Ojj to daleko im do bezplanu technicznie i narracyjnie, ale powoli kto wie moze z czasem nabiorą wprawy, 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię. Jeżdżą w nieturystyczne miejsca, ale wszystko jest powierzchowne, w internetowej estetyce obrazkowej. Sfotografować, pokazać innym, że byliśmy. Odhaczone, jedziemy dalej. Pokazują tylko pojedyncze ciekawostki, brak im głębszej wiedzy o miejscach, które odwiedzają. Nie mają pomysłu na narrację, miotają się. Ani formy ani treści też nie za bardzo. A laska lekko tępawa, plecie jakieś niezborne kocopały, nie umie się wysłowić. Męczący są, szkoda, bo ktoś z szerszymi horyzontami i perspektywą, wydobył by perły z takich miejsc, nie zapominając o szacunku dla inności. A te siedem języków na poziomie rozmówek kupionych w kiosku na lotnisku, to nawet szkoda komentować.  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ich lubię. Podoba mi się, że pokazują mniej "instagramowe" miejsca. Podziwiam za odwagę i chęci, że im się chce zapuszczać w tak mało turystyczne i nie całkiem bezpieczne miejsca. No i wg mnie ciekawie opowiadają.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię i podziwiam. Jeżdżą zawsze doskonale przygotowani, uczą się języka (nawet mongolskiego!!!), by dogadać się ze zwykłymi ludźmi i pokazują nieoczywiste miejsca. 

  • Like 1
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię, fajnie ze są też odrębne treści dla patronów, a nie jakieś "odpady". Przemyślane współprace, spotkania z patronami, gruntowne przygotowania do wyjazdów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Nieznan_zdzislawa napisał:

Ja też lubię, fajnie ze są też odrębne treści dla patronów, a nie jakieś "odpady". Przemyślane współprace, spotkania z patronami, gruntowne przygotowania do wyjazdów. 

Ja też ich bardzo lubię.  Dużo osób chciałoby mieć taką łatwość uczenia się języków. Widać duże przygotowanie do każdej wyprawy, zaplanowanie wszystkiego. Chyba mój ulubiony kanał podróżniczy. Jedyny który ostatnio regularnie oglądam, a kiedyś oglądałam też globstory, bez planu i vlogcasha 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Rudzix napisał:

Ja też ich bardzo lubię.  Dużo osób chciałoby mieć taką łatwość uczenia się języków. Widać duże przygotowanie do każdej wyprawy, zaplanowanie wszystkiego. Chyba mój ulubiony kanał podróżniczy. Jedyny który ostatnio regularnie oglądam, a kiedyś oglądałam też globstory, bez planu i vlogcasha 

Ja tak samo i z czasem przestalam ogladac wszystkie ale abstrakcje nadal sledze. Podziwiam umiejętności językowe i jedyne do czego moglabym się przyczepić to to że mają taki troche oazowy vibe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×