Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciekgaciek

Dziewczyna mnie rzucila bo powiedziala ze nie wie czego chce

Polecane posty

Witam! Spotykalem sie z dziewczyna jakis czas ,byla po 6 latach w zwiazku z chlopakiem. Spotykalismy sie , spalismy ze soba ,nawet raz powiedziala po seksie ,ze mnie kocha.. Pozniej jednak zaczelismy sie troche klocic , noi w tej klotni mi powiedziala ,ze mam malego (Mam 15 cm) a jej byly niby mial 20 cm. Tez mialem wachania bo nie moglem dojsc do pelnej erekcji no ale bez tego nawet miala orgazm dwa razy ,gdzie mowila ze to jest maksimum jaki miala w zyciu. Byly zaczal do niej wysyalac kwiaty I pisac ,ze nie moze bez niej zyc.. itd.. Ciagle mi wczesniej powtarzala ,ze ona nie wie czego chce I dlatego mnie tez rzucila ,zebym sie nie zakochal w niej , takie podala wytlumaczenie. Wiem ,ze nie wrocila do bylego bo nadal ma aplikacje randkowa przez ktora sie spotkalismy. I tutaj powstaje pytanie czy poczekac I sie odezwac do niej ,szczerze to troche sie do niej przyzwyczailem... Czy jest warto skoro ona niewie czego chce?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta wyśmiewa Twoj wygląd i nie wie czego chce- na co Ci taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz powiedziała że Cie kocha i to bo był sex i nie chce byś sie zakochał więc uważam że nie chce być z Tobą. I dobrze bo szkoda czasu na nią. Moze nadal o tamtym myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Maciekgaciek napisał:

w tej klotni mi powiedziala ,ze mam malego (Mam 15 cm) a jej byly niby mial 20 cm. 

Ale żenada. Porównywanie pe.nisow. :// 

Nawet jakbyś miał 10 cm to tekst, że jej były miał większego jest nadal nie na miejscu. 

Olej te Karyne. 

Doskonale wiadomo czego chce - ex, albo nowej kopii ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Prowo 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio chcesz być w laską która krytykuje Twojego Wacusia???? Raz to zrobiła zrobi i potem. Kompleksów byś tylko przy niej się nabawił, bys myślał że nie jesteś pełnowartościowym facetem. Nie dzwon, odpuść, i szukaj takiej co będzie z Tobą szczęśliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona mowila ze chce sie przeprowadzic do mnie ,juz przyszlosc planowala, pierwsze miesiace byly super a potem ten byly sie zaczal odzywac i sie zaczelo psuc. Tylko do niego nie wrocila nadal ,jak mi mowila ,ze oni zrywali ze soba chyba ze 4 razy juz ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×