Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szym pans

Przeciętna amerykanka, kanadyjka, niemka czy meksykanka abym mieć polaka męża by dała sobie ręke obciąć

Polecane posty

5 godzin temu, Mizo napisał:

Są, są. Tylko to level wyżej niż "typowy Janusz", z racji tego jest ich mniej i ciężej ich spotkać. Są kobiety, które nie zadowalają się przeciętnością i ja nie uważam aby było w tym coś złego. Dlaczego masz z tym problem? Bo sam się niczym nie wyróżniasz a chciałbyś mieć powodzenie niczym Apollo? No ja nic nie poradzę na to, że mi się pierwszy lepszy chłop nie podoba i nie będę udawać zachwytu byle portkami, bo to by było zwyczajnie nieautentyczne. Nie mam zamiaru się zmuszać. A jeśli dla Ciebie dbanie o siebie i codzienna kąpiel to "wymysł z tv" i jakaś przesada, to naprawdę nie mamy o czym gadać 🙂

 

przecież wy obie razem z cacao jesteście stracone.... może powinnyście się dobrać ze sobą razem i przynajmniej być z kimś.....bo żaden Apollo przecież z wami nie wytrzyma, szczególnie że marudzicie a i nic w ofercie szczególnego nie macie oprócz biadolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 2libed napisał:

nie kumasz ironii nie chce mi sie tlumaczyc ogolnie chcialem ci przekazac ze ona nawet nie wiedza gdzie ta polska a ty myslisz ze sie beda na ciebie rzucaly jakbys conajmniej byl z planety melmak.

 

ten egzotyk działa w obie strony, polak dla nich egzotyk tak jak i odwrotnie, po co im kanadyjczyk, amerykanin czy meksykanin jak ich wszędzie naokoło mają pełno, a tu nagle polak, coś innego i egzotyka, nie ważne że nie wiedzą gdzie ten kraj leży na mapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Półki szanują Polaków, którzy na to zasługują. Proste. 

a jacy to? modele z seriali na których wizerunek pracuje sztab ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kejtred napisał:

i dodam, że każdy z tych 3 był 100 % Polakiem.

Więc jeżeli kobiety  o Ciebie nie zabiegają to może warto pogodzić się z faktem, że nie tyle  Polacy - co Ty jesteś po prostu nieatrakcyjny. 

twoje myślenie jest jednak bardzo prymitywne, ale co tu wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kejtred napisał:

hehe 🙂 Nie no ciapaci to też nie moja bajka. jak pisałam

Facet atrakcyjny to generalnie towar deficytowy - kobiety się o takich" biją" (nawet te najładniejsze) bo mało takich facetów na rynku. Skoro nikt się "nie bije" o autora to sprawa jest jasna z jakiej jest półki. 

jaki sens być z facetem dla którego wszystkie szybko zdejmują majtki? wytłumacz tą kurzą logike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kejtred napisał:

jest tak jak piszesz siostro.

Atrakcyjny facet to perełka.

Widzę po znajomych jakich mają facetów to to jest masakra (zakolaki, brzuchaci,  z kiepsko płatną pracą) i to  ładne dziewczyny...

Po prostu niektóre mają w głowach, że "trzeba mieć faceta". Nieważne jakiego, ale trzeba mieć...i się męczą z tymi mirkami. 

Te, które  maja jakieś poczucie wartości będą wolały samotność niż funkcję worka na spermę dla mirka. Jak ktoś będzie złośliwy oczywiście może zadać pytanie "a czemu nie jesteś z tym idealnym?". A no temu, że relatywnie atrakcyjnych kobiet jest dużo więcej niż atrakcyjnych mężczyzn a tych drugich nie starczy dla każdej. Życie. 

czyli jesteś za kiepska dla facetów tz. "perełki", a inni to twoim zdaniem śmiecie, więc pozostaje ci gnicie samej, fantazje o ciachach z serialu i ta świadomodć że dla takich też jesteś jedynie workiem na sperme, już wszystko jest jasne, dzięki za wytłumaczenie, jednak masz przesr/ane jakby na to nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kulfon napisał:

Jak wygląda taka walka?

jak to jak? jedna przez drugą szybciej zdejmuje majtki i stwarza większe iluzje aby drugiej odbić to "ciacho", a jak dojdzie do walki fizycznej to wolna amerykanka, walka jak kura z kurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kejtred napisał:

tu nie chodzi o walkę fizyczną tylko różne manipulacje, zagrywki itd. 

Miałam romans z pewnym facetem (on miał jeszcze inną laskę ale ja o tym nie wiedziałam). Ta kobieta jak się dowiedziała o mnie to mu wcisnęła ściemę, że ją pobiłam i zwyzywałam byle tylko zerwał ze mną kontakt. 

Jak gra jest "warta świeczki" to kobiety potrafią sie posuwać do nieczystych zagrań. 

psycholki, jedym słowem..... albo natura zwierzęca wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mieszkałam w usa około 2 lata - z przerwami - i mogę powiedzieć, żę tak jak żaden przeciętny amerykanin nie jest zainteresowany Polkami w zadnym szerszym kontekscie niz seks (najczesciej ) tak przecietna amerykanka nie jest zainteresowana Polakiem w kontekscie randkowym.

Ogolnie kobiety w usa maja gorzej niz Polki w takim sensie ze facetow oszukujacych, bedacych meskimi odpowiednikami gold digger jest wiecej niz w Polsce, co do dyskusji wyzej, pewnie procentowo Amerykanie są dużo bardziej zaniedbani jesli chodzi o zakola brzuchy itd niz polacy,  z wszystkich moich podrozy i tułaniach się po świecie widzę że do związku na stałe może być tylko Polak.

Widze ze w gorze uruchomila sie bardzo feministyczna dyskusja (zaburzonych kobiet jak widze jest tu nie mniej niz facetow 😕 ) Proporcjonalnie liczba ladnych kobiet do ladnych facetow w polsce jest taka sama, smieszne jest ze damy powyzej tak deklasuja facetow a same uwazaja sie za bog wie kogo... pewnie tylko we wlasnym mniemaniu, mam 2 takie kolezanki podobne stylem myslenia do tych powyzej...a co ciekawe same nie sa jakies rewelacyjne i oprocz wygorowanego mniemania o sobie nie maja nic ciekawego do zaoferowania, narzekaja na facetow ze sa zli, a problem jest w nich. Jesli narzekasz ze nie ma fajnych facetow / kobiet to oznacza ze problem jest tylko i wylacznie w Tobie, widocznie sam / sama jestes na tyle odzwierciedleniem tego kto interesuje sie w Twoim zyciu i tyle

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

mieszkałam w usa około 2 lata - z przerwami - i mogę powiedzieć, żę tak jak żaden przeciętny amerykanin nie jest zainteresowany Polkami w zadnym szerszym kontekscie niz seks (najczesciej ) tak przecietna amerykanka nie jest zainteresowana Polakiem w kontekscie randkowym.

Ogolnie kobiety w usa maja gorzej niz Polki w takim sensie ze facetow oszukujacych, bedacych meskimi odpowiednikami gold digger jest wiecej niz w Polsce, co do dyskusji wyzej, pewnie procentowo Amerykanie są dużo bardziej zaniedbani jesli chodzi o zakola brzuchy itd niz polacy,  z wszystkich moich podrozy i tułaniach się po świecie widzę że do związku na stałe może być tylko Polak.

Widze ze w gorze uruchomila sie bardzo feministyczna dyskusja (zaburzonych kobiet jak widze jest tu nie mniej niz facetow 😕 ) Proporcjonalnie liczba ladnych kobiet do ladnych facetow w polsce jest taka sama, smieszne jest ze damy powyzej tak deklasuja facetow a same uwazaja sie za bog wie kogo... pewnie tylko we wlasnym mniemaniu, mam 2 takie kolezanki podobne stylem myslenia do tych powyzej...a co ciekawe same nie sa jakies rewelacyjne i oprocz wygorowanego mniemania o sobie nie maja nic ciekawego do zaoferowania, narzekaja na facetow ze sa zli, a problem jest w nich. Jesli narzekasz ze nie ma fajnych facetow / kobiet to oznacza ze problem jest tylko i wylacznie w Tobie, widocznie sam / sama jestes na tyle odzwierciedleniem tego kto interesuje sie w Twoim zyciu i tyle

O, głos rozsądku w tym incelo-feministycznym ścieku. 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, szym pans napisał:

czyli jesteś za kiepska dla facetów tz. "perełki", a inni to twoim zdaniem śmiecie, więc pozostaje ci gnicie samej, fantazje o ciachach z serialu i ta świadomodć że dla takich też jesteś jedynie workiem na sperme, już wszystko jest jasne, dzięki za wytłumaczenie, jednak masz przesr/ane jakby na to nie patrzeć

moi faceci zawsze byli z najwyższej półki (i nie byli to wcale aktorzy serialowi), spotykanie się z facetami poniżej pewnej ligi nie wchodzi w rachubę w moim przypadku - tak skomentuje, że jestem za kiepska na perełki. 

Nie Polacy są nieatrakcyjni tylko ty masz spier%%%lone geny zakolaku. Żadna szanujca się, atrakcyjna kobieta nie będzie chciała ten choooyowizny powielać na swoje dzieci. 

I dziękuję za troskę ale tak jak pisałam - wolę mieć romans z ciachem niż pseudo "stabilność" z mirkiem. Przes?rane to mają laski w związkach z brzuchatmi januszami z zakolami na pół czachy i przymuszające się do seksu z tymi mirkami. 

Kieruję się domeną w życiu, że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Nara

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
16 minut temu, AntyBazyl napisał:

Nie. Normalne, zdolne, pracowite chłopaki. Często niscy, z zakolami, lekka nadwagą czy malym f... 

Fakt, przecież nawet przeciętni faceci są w związkach - może nie z modelkami ale są. 

Więc to coś z Tobą szym pans jest nie tak, że żadna, nawet najgorsza,  Ciebie nie chce. 

Edytowano przez kejtred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 90%cacao napisał:

    Tzn, obawiam sie, ze sa laski, które takiego janusza będa języczkiem w odbyt całwać. 

Jest tu taka "gwiazda" i niepisana krolowa pravików i najwiekszych przegrywów na forum -Nimetka 🙂

Ona każdemu z nich wmawia, ze jest przystojny, niesamowicie inteligentny - oni jej w zamian mówią, ze jest najpiekniejsza kobieta jaka widzieli na oczy 🤣  i takie jak ja czy Ty by zadźgali.

Ja jak wiesz umawialam się z kolesiami, którym ci menele mogliby czyścić felgi , Ty nie schodzisz poniżej pewnego poziomu- a jestes w JEJ wieku (!!). A ona zebrała wokol siebie grupę najwiekszych przegrańców i ich opoinię bierze za opinie  normalnych facetów: wiesz..z praca, osiagnieciami, wygladem, atrakcyjnych dla kobiet przede wszystkim.

 

To jest ta mentalnośc grażynkowa. Ilośc nad jakoś 😄 

Jesteś zazdrosna o tych prawiczków stąd konkurencja 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×