Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dlugonogasylwia88

Podejrzanie koleżanki faceta

Polecane posty

10 godzin temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

właśnie tak zamiaruje zrobić, dzieki !!

Myślę, że zadzwonie do niego i mu powiem o tym już teraz bo mnie to bardzo wkurza, chociaz lepszy bylby kontakt twarza w twarz

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, to uważam, że rozmowa tel. nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej się spotkać i spokojnie porozmawiać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Olimpia napisał:

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, to uważam, że rozmowa tel. nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej się spotkać i spokojnie porozmawiać.

dzieki kochana za Twoje rady!

Tak tez zrobilam wczoraj i powiedzialam mu tak ja pisalas, zgodzil sie i przytaknal ze faktycznie tak byc nie moze i domysla sie ze moglam czuc sie z tym dziwnie, powiedzial mi ze nasze spotkania beda odbywalay sie bez niej, cieszy sie ze budujemy nasza relacje na szczerosci i byl bardzo zadowolony ze jestem kobieta ktora potrafi rozmawiac.

Powiedzial ze ogolnie kontaktu z nia zerawac calkowicie nie moze bo ja lubi, jej ojciec duzo mu pomogl, a oni znaja sie od dziecka, ale fakt kontakt z nia ograniczy, chociaz trwierdzi ze sie bardzo rzadko teraz spotykali = razn na dwa trzy miesiace. Coz.. uspokoil mnie, on wie jak mnie urzec i na koncu skonczylo sie seksem, chociaz chyba lepiej bylo by jakbym poszla bo ponownie mu uleglam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, marawstala napisał:

Wiadomo, że to głupotą byłaby konfrontacja z tamtą dziewczyną : ) z chłopakiem może, a nawet powinna na ten temat porozmawiać by wiedział co na ten temat myśli... a być może po jakimś czasie sama się do niej przekona i nie będzie weszyla w tym niczego podejrzanego... : ) 

 

18 godzin temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Tu nie chodzi o relacje a jedynie o brak respektu dla nowej dziewczyny. I to zarowno ze strony jego, jak i jego kolezanki.To takie zachowanie typowe dla alfa samca. Tyle, ze tu tym samcem jest jego przyjaciolka.  Zobacz w jakich jestem zazylych stosunkach z twoim facetem. A facet pozwala. I to jest dla mnie najgorsze. To on powinien jej zwrocic uwage. Jak to sie mowi: traktuja cie tak, jak na to pozwalasz, a on wlasnie pozwala. I to do niego autorka powinna miec glownie pretensje. A jak jej powie, ze to normalne a ona jest jedynie zazdrosna, to powinna mu bez zastanowienia powiedziec: widac mamy zupelne inne wyobrazenie o zwiazku wiec nie ma sensu dalej tego ciagnac. 

 

23 godziny temu, onlygosiaczek071 napisał:

Ale jemu się wlasnie to moze podobać.  Rozumiesz, podnoszenie ego i te sprawy. Moze byc tak żenawet by chcial by jego dziewczyne calowal inny facet. Moze chodzi mu po glowie jakis numerek, moze ma to na boku

Tak nasz zwiazek jest bardzo swiezy pisalam tu wczesniej kilka tematow o tym, ogolnie on jest odemnie nizszy, generalnie obawiam sie nadal przedstawic go rodzicom, ale juz troche naswietlilam im sprawe.

Ogolnie nie wiem czy ta dziewczyna zyje w 3 katach? Hmmm wyglada raczej na ulozona, ale ma do niego slabosc - ogolnie on ma dobry charakter i jest bardzo czarujacy, nie sadzilam ze jest tez inne zainteresowanie nim poza mna 😕 stad wolalbaym zeby po prostu nie pozwalal na takie spoufalanie sie.

Dzieki za rady bo wiem ze walka z nia to byla by glupota tymbardziej ze poznaje szczegoly sytuacji i ich relacji, stad tez wiem ze to tylko stworzyloby mi nowego wroga, a tak on sam rozwiaze problem bo przyznal mi racje, bardzo dobrze sie z nim rozmawialo, dziekuje za rady 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

 

 

Tak nasz zwiazek jest bardzo swiezy pisalam tu wczesniej kilka tematow o tym, ogolnie on jest odemnie nizszy, generalnie obawiam sie nadal przedstawic go rodzicom, ale juz troche naswietlilam im sprawe.

Ogolnie nie wiem czy ta dziewczyna zyje w 3 katach? Hmmm wyglada raczej na ulozona, ale ma do niego slabosc - ogolnie on ma dobry charakter i jest bardzo czarujacy, nie sadzilam ze jest tez inne zainteresowanie nim poza mna 😕 stad wolalbaym zeby po prostu nie pozwalal na takie spoufalanie sie.

Dzieki za rady bo wiem ze walka z nia to byla by glupota tymbardziej ze poznaje szczegoly sytuacji i ich relacji, stad tez wiem ze to tylko stworzyloby mi nowego wroga, a tak on sam rozwiaze problem bo przyznal mi racje, bardzo dobrze sie z nim rozmawialo, dziekuje za rady 🙂

Jaki związek ? Przecież mamusia i tatuś nie wyrazili zgody, a Ty w ich kieszeni siedzisz.Dla Ciebie najważniejsze są pieniądze, widać to w każdym twoim temacie. Nawet tutaj...cyt." bo jej rodzina jest dużo bogatsza od mojej ".Ja prdl...naprawdę myślisz, że każdego można kupić ????  Współczuję. Rodzice Cię "wyhodowali" tylko, nie dali akceptacji i miłości tylko kasę .  Mamusia tupnie, pogrozi odcięciem od źródełka,  a ty pognasz chłopaka. Masakra.Dorosnij w końcu i zacznij żyć na własny rachunek,weź odpowiedzialność za własne życie. Jesteś uboga wewnętrznie, bardzo. Pieniadze raz są, raz ich nie ma, miłość nie ma ceny!!!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zwenus napisał:

Jaki związek ? Przecież mamusia i tatuś nie wyrazili zgody, a Ty w ich kieszeni siedzisz.Dla Ciebie najważniejsze są pieniądze, widać to w każdym twoim temacie. Nawet tutaj...cyt." bo jej rodzina jest dużo bogatsza od mojej ".Ja prdl...naprawdę myślisz, że każdego można kupić ????  Współczuję. Rodzice Cię "wyhodowali" tylko, nie dali akceptacji i miłości tylko kasę .  Mamusia tupnie, pogrozi odcięciem od źródełka,  a ty pognasz chłopaka. Masakra.Dorosnij w końcu i zacznij żyć na własny rachunek,weź odpowiedzialność za własne życie. Jesteś uboga wewnętrznie, bardzo. Pieniadze raz są, raz ich nie ma, miłość nie ma ceny!!!!

 

 

Nie jest tak jak mówisz, zamiaruje przedstawić go rodzicom w weekend, przedtem porozmawiam z nimi i postawie ultimatum - bo nie chcę żeby coś powiedzieli nie tak... fakt czuje przed nimi pewien respekt i strach, ale nie mam zamiaru im ulegać.

Nie stawiam pieniędzy na miejscu nr 1, ale uważam że są ważne. Ważniejsze jest zdrowie.

W sumie nie wiesz o mnie nic poza tamtymi kilkoma wpisami i już szufladkujesz hmmm... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

Nie jest tak jak mówisz, zamiaruje przedstawić go rodzicom w weekend, przedtem porozmawiam z nimi i postawie ultimatum - bo nie chcę żeby coś powiedzieli nie tak... fakt czuje przed nimi pewien respekt i strach, ale nie mam zamiaru im ulegać.

Nie stawiam pieniędzy na miejscu nr 1, ale uważam że są ważne. Ważniejsze jest zdrowie.

W sumie nie wiesz o mnie nic poza tamtymi kilkoma wpisami i już szufladkujesz hmmm... 😉

Pieniądze są potrzebne, to prawda. Ty założyłaś  kilka tematów tutaj i w każdym piszesz o pieniądzach, pewnie nawet nieświadomie. Stąd prosto wysunąć wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zwenus napisał:

Pieniądze są potrzebne, to prawda. Ty założyłaś  kilka tematów tutaj i w każdym piszesz o pieniądzach, pewnie nawet nieświadomie. Stąd prosto wysunąć wnioski.

mało tu pisałam, może akurat taki był kontekst tematów... w każdym razie jestem bardzo uczuciową osobą, nie jestem wyrachowana materialistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×