Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niespodzianka55

Ma bogatego meza i sie przechwala

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Z moja kolezanka znamy sie od liceum. Zawsze byla to skromna, nawet niesmiala dziewczyna. Przezywalysmy razem pierwsze milosci, imprezy, rozne smutki i radosci. Lecz odkad poznala i z czasem wyszla za maz za swojego faceta i jemu zaczelo sie co raz lepiej powodzic w pracy, to sie zmienila. Jej maz jest prawnikiem, zarabia naprawde dobrze, ona ma prace choc teraz jest na urlopie macierzynskim i nie wie czy do niej wroci. Zaczela sie przechwalac. Tzn nie tak na maxa ale bardziej w sensie "jejku ostatnio wydalam na kurtke 500zl a jednak mi sie nie podoba, ze wydala 300zl na kosmetyczke ale cos tam jej sie nie podoba, albo ze jej maz zarabia tyle i tyle i koledzy mu zazdroszcza i ogranuczaja kontakt. Albo ze zgubila ostatnio 2000zl, ale na szczescie tylko tyle wiec co to jest 2000 itp. Wiec nie takie normalne chwalenie sie ale "zalenie" z podkresleniem ile to ona dzieki niemu kasy nie ma.

Ja od zawsze bylam samodzielna, zarabiam calkiem niezle ale uwazam ze moje finanse to moja sprawa. Nie zamierzam sie tym przechwalac. A mnie zaczyna meczyc takie cos bo zawsze gadalo nam sie super a teraz wielka dama bo maz zarabia.

Tez mialyscie takie sytuacje? Co odpowiadalyscie w takiej sytuacji?

Edytowano przez niespodzianka55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem wypowiadać zdanie: "to tylko pieniądze" z naciskiem na "tylko" i zmieniać temat. W końcu się zorientuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×