Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

Czy świętować 30stke swoją?

Polecane posty

Jak uważacie czy warto obchodzić 30letnie urodziny i świętować? Ja za parę dni będę miał niestety 30 i nie cieszy mnie to nie chce świętować bo wolałbym bym mieć 23 24 czy 25lat A niestety starzeje się. Czy uważacie że po 30stce może być nadal życie ciekawe i jest szansa wciąż na to by się mogło życie osobiste ułożyć czy mniejsze szanse? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatek
20 minut temu, kosmol91 napisał:

Jak uważacie czy warto obchodzić 30letnie urodziny i świętować? Ja za parę dni będę miał niestety 30 i nie cieszy mnie to nie chce świętować bo wolałbym bym mieć 23 24 czy 25lat A niestety starzeje się. Czy uważacie że po 30stce może być nadal życie ciekawe i jest szansa wciąż na to by się mogło życie osobiste ułożyć czy mniejsze szanse? 

jako 30 latek od 2 miesięcy napiszę że nic się nie zmieniło w moim życiu, jest tak samo jakbym miał 29 lat.

Edytowano przez uszatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kasztaniak napisał:

Moim zdaniem starzenie się nie jest niczym złym, a nawet jest ciekawe. No chyba, że stoisz w miejscu całe życie, wtedy może rzeczywiście przytłaczać.

No ja lubię gdy coś się dzieje A gdy się nie dzieje nic są nudy to się wkurzam. No czy tylko też po 30stce są szanse by się mogło ułożyć życie osobiste czy może być trudniej?  No i czy kondycję fizyczną w sporcie nadal można mieć dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kasztaniak napisał:

Zależy od Twojego stylu życia i kondycji zdrowotnej także nie ocenie. Niektórym życie osobiste szwankuje do końca, że tak powiem.

Szwankuje do końca czyli co masz na myśli? No ja myślę że dbam o kondycję sport uprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie nie cieszy to że 30 nadchodzi. Samotność racja to jest bardzo źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie cieszy to ze 30 nadchodzi nie ma sie tu z czego cieszyc tylko sie starzeje i jak mowisz kto wie czy właśnie nie będzie już mi trudniej i ciężej się żyło i nie będę świętował 30stki ani nie zamierzam obchodzić. Ja swietowalem parę dni temu w sporcie zwycięstwo drużyny której kibicuje no Lige mistrzów wygrała  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatek
5 minut temu, EIciaa napisał:

Po co w ogóle się nad tym wszystkim aż tak zastanawiać i rozkładać na czynniki pierwsze? 

Przecież 3 dychy na karku to żadna tragedia , jeżeli ze zdrowiem jest wszystko w porządku.

u Ciebie to tragedia

Edytowano przez uszatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie byle by zdrowie było i pieniadze i nie biedowalo sie  🙂 tyltylko czy człowiek 30letni lub po 30 to jeszcze młody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zalamke, bo gdy czlowiek konczy 30 lat to sie czuje jakby mlodosc sie konczyla. Ale moim zdaniem lata 30 sa bardzo fajne, czlowiek nadal jest fizycznie mlody, a nie taki juz glupi.

Co do zycia osobistego to ja poznalam swojego obecnego partnera gdy mialam 30 lat. Fizycznie tez nie ma wielkiej roznicy choc wydajnosc organizmu jest najlepsza w mlodszym wieku, ale z drugiej strony jesli cwiczysz sam dla siebie i nie przygotowujesz sie do olimpiady to nie ma to takiego znaczenia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 to pół biedy ale jak stuknie czterdziestka to już się czuje że to nie młodość. Czasu nikt nie oszuka.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kulfon napisał:

Rozumiem zalamke, bo gdy czlowiek konczy 30 lat to sie czuje jakby mlodosc sie konczyla. Ale moim zdaniem lata 30 sa bardzo fajne, czlowiek nadal jest fizycznie mlody, a nie taki juz glupi.

Co do zycia osobistego to ja poznalam swojego obecnego partnera gdy mialam 30 lat. Fizycznie tez nie ma wielkiej roznicy choc wydajnosc organizmu jest najlepsza w mlodszym wieku, ale z drugiej strony jesli cwiczysz sam dla siebie i nie przygotowujesz sie do olimpiady to nie ma to takiego znaczenia.

No ja trenuje jeżdżę na rowerze staram się dbać o kondycję sprawność jedynie do testów sprawnościowych gdy pójdę bym je zaliczył na jak najlepsze oceny  🙂 tretrenuje drążek siłownia te sprawy. No to dobrze że Ci się udało oby było już dobrze. Może dzisiejszych czasach dużo jest kobiet po 30stce które są singielkami i się mi trafi którąś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EIciaa napisał:

Jest dużo więc na pewno w końcu jakąś poznasz 😉

No i kobiety po 30 są ładniejsze atrakcyjniejsze więc może większe będą szansę żebym je poderwać 😀 i że będą mnie bardziej traktowali takie kobiety po 30 za mężczyznę. No sport to ważna sprawa w życiu moim więc muszę trenować by mieć formę. No i może kiedyś uda mi się uzbierać kasę by auto kupić lepszej klasy oczywiście na obecne nie narzekam bo jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak sądzicie dziewczyny bo kiedyś spotkałem taka kobietę która uważa się że jestem stara ... mam już wszystko pracę samochód mieszkanie i mieszka z psem więc to oznacza że jej facet nie jest potrzebny i że do szczęścia co chciała to już ma ? Co myślicie o takich kobietach ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 godzin temu, kosmol91 napisał:

Jak uważacie czy warto obchodzić 30letnie urodziny i świętować? Ja za parę dni będę miał niestety 30 i nie cieszy mnie to nie chce świętować bo wolałbym bym mieć 23 24 czy 25lat A niestety starzeje się. Czy uważacie że po 30stce może być nadal życie ciekawe i jest szansa wciąż na to by się mogło życie osobiste ułożyć czy mniejsze szanse? 

Nie wiem ale warto się zastanowić nad swoim życiem. Ja np wróciłem do grania na 30 po 6 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
23 minuty temu, EIciaa napisał:

Przede wszystkim są mądrzejsze , bardziej odpowiedzialne i dużo bardziej zdecydowane 😉

Moja mama jest coraz glupsza jak mam być obiektywny 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, EIciaa napisał:

Przede wszystkim są mądrzejsze , bardziej odpowiedzialne i dużo bardziej zdecydowane 😉

Oczywiście zgadzam się są pewniejsze potrafią się zachować wiedzą czego chcą  😀 są ładniejsze i bardziej sexy 😀👍 no i to jest to co ci mówiłem dlaczego kobiety Ja wolę bardziej po 30stce. Nie przejmuj się ta jego opinia ja mam inne zdanie. Owszem są przypadki że ktoś kto im starszy tym glupszy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EIciaa napisał:

Też tak uważam 😉

Ja się nie przejmuje opinią leżaczka , poza tym on pisał o swojej mamie a tu rozmowa była zupełnie o czymś innym. xD

No zgadza się. W takim razie możesz się ucieszyć że ja mam o kobietach o was dobra opinie 😀 sam też uważam że dla Was okres po 30stce jest fajny i lepszy, skoro jak taka opinie mam dobra o was kobiety to może zaczniecie mnie lubiec bardziej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, EIciaa napisał:

Też tak uważam 😉

Ja się nie przejmuje opinią leżaczka , poza tym on pisał o swojej mamie a tu rozmowa była zupełnie o czymś innym. xD

Zresztą Ty też jesteś już kobieta po 30 😀więc Ciebie również to dotyczy moja droga😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, EIciaa napisał:

Ja tam Cie lubię , nie wiem jak cała reszta 😉

Cieszę się i miło to słyszeć 😀 Ja Ciebie też lubię tylko szkoda że trochę daleko mieszkamy od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, EIciaa napisał:

Myślałam że mnie na początku nie skojarzyłeś bo tamto konto które miałam wcześniej zostało zbanowane 😄

Wiem że to Ty Elu 😀kojarzę Ciebie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30+ to jeszcze mlody wiek i trzeba sie nim cieszyc, po 40 zaczyna sie juz ta gorsza polowa zycia, gdzie tylko same choroby, problemy i obowiazki i nic juz dobrego sie nie wydarzy, a wszystko zmierza ku koncowi.Fakt ze zawsze lepiej miec 20 lat, albo idac dalej 15, lub najlepiej 7, ale i 30 nie jest zle, tylko zbyt krotko trwa ta koncowka mlodosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, emigrantka napisał:

30+ to jeszcze mlody wiek i trzeba sie nim cieszyc, po 40 zaczyna sie juz ta gorsza polowa zycia, gdzie tylko same choroby, problemy i obowiazki i nic juz dobrego sie nie wydarzy, a wszystko zmierza ku koncowi.Fakt ze zawsze lepiej miec 20 lat, albo idac dalej 15, lub najlepiej 7, ale i 30 nie jest zle, tylko zbyt krotko trwa ta koncowka mlodosci

No 40lat to jeszcze nie tak źle, możesz się czuć młodo gorzej bardziej po 50tce wtedy się według mnie gorsza połowa życia się zaczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×