Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martunia1994

Raz chce się spotkać raz mnie odrzuca

Polecane posty

Mam 28 lat spotykam się z facetem przed 40 on ma dziecko ja tez mam dziecko spotykamy się jakieś 4 Msc tylko on raz chce się ze mną spotykać raz nie umie jednego dnia być cudowny pisać do mnie a na drugi dzień pisze wiesz co nie chce się już spotykać zazwyczaj jak ja chce spotkania to on nie ma czasu praca itp jak on chce się spotkać to zawsze wychodzi na to ze się spotkamy bo mi na nim zależy ... wczorajsza sytuacja spóźniłam się o pół godziny na spotkanie dzisiaj nie chce mnie znać napisał mi ze mam zrozumieć ze on nie chce się ze mną widywać i ze jeszcze raz napisze to mnie zablokuje a sam wczoraj zaproponował spotkanie i tak w kółko jestem przez tego człowieka już tak naprawdę wrakiem człowieka pisze mi ze wyjeżdża w tajemnicze miejsca poznać inne kobiety on mnie poprostu dołuje odczytuje wiadomości nie odpisuje i jeszcze umiał mi pare razy powiedzieć ze to ja go zmuszalam do spotkań po czym za pare dni pisze może wpadniesz .. umie mi napisać wiadomość typu k rwa odwal się a za pare dni może się spotkamy co robić zamotał mi w głowie nie umiem o nim zapomnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się ... nie stało. Przestań mnie w...iac tymi wiadomościami bo serio cię zablokuje. Rozumiesz to że ktoś może nie chcieć się z tobą spotykać? Potrafisz to zrozumieć? Coś w tym stylu a dzień wcześniej wpadniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet Ci pisze, że masz nie pisać i że nie chce się z Tobą spotykać. Jaśniej się nie da. Przecież on Cię w taki sposób poniża, ma do Ciebie zero szacunku. Zablokuj go wszędzie, skasuj numer, olej go. Jak ktoś Cię w taki sposób traktuje, ma jakieś jazdy i cholera wie co, to serio - zwiewaj gdzie pieprz rośnie. Masz dzieciaka, serio chcesz żeby dorastał w toksycznym środowisku, w którym jakiś typ jego mamie każe spie*dalać co jakiś czas? Nie zadawaj się z takim gościem ani chwili dłużej i odetnij go od siebie skutecznie, bo żaden normalny się przy Tobie nie pojawi, widząc, że taki menel się kręci wokół Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie za stary jest wykształconym człowiekiem ma firmę ale nie rozumiem czemu on dla mnie taki niejednokrotnie mnie tez okłamał ze był w domu a tak naprawdę nie wiadomo gdzie to po co wgl chce się spotkać a później mówi ze mam spier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×