Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Stubaf Wolf

Mam już dość, nie chce mi się żyć

Polecane posty

Witam, a może dzień dobry. Po rozwodzie związałem się z nową kobietą. Na początku było jak w bajce, cudownie. Po jakimś czasie zaczęły przeszkadzać mi jej dzieci. Wiecie, kobieta po przejściach z bagażem wyrzeczeń, wszystko dla swoich aniołków.  Po prostu je rozpieściła.  I co teraz mam zrobić? Zależy mi na niej ale nie pozwolę żeby jakieś gówniarze nam na głową wchodzili.  Zaznaczę że dwoje z nich jest już dorosła i dalej trzymają się mamusiowej spódnicy 

Czy wszyscy rodzice tak rozpieszczają dziś dzieci? Czy te już dorosłe dzieci wsztstkie są tak upośledzone że aż tak nie poradne? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Stubaf Wolf napisał:

Czy wszyscy rodzice tak rozpieszczają dziś dzieci?

Nie. 

29 minut temu, Stubaf Wolf napisał:

Czy te już dorosłe dzieci wsztstkie są tak upośledzone że aż tak nie poradne? 

Nie. 

29 minut temu, Stubaf Wolf napisał:

I co teraz mam zrobić?

Zaakceptować, albo iść w swoją drogę. Ona ich nie wychowa od początku, a Ty nie zmienisz jej postawy, jeśli sama nie zechce. A nawet jeśli, to możesz się dla tych dzieci stać wrogiem numer jeden. Warto?... Jeśli się wiążesz z kimś, kto dźwiga swój solidny bagaż, zawsze musisz liczyć się z problemami. Zamiast się od razu angażować mogłeś najpierw ocenić ich relacje i zależności, perspektywicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Stubaf Wolf napisał:

Witam, a może dzień dobry. Po rozwodzie związałem się z nową kobietą. Na początku było jak w bajce, cudownie. Po jakimś czasie zaczęły przeszkadzać mi jej dzieci. Wiecie, kobieta po przejściach z bagażem wyrzeczeń, wszystko dla swoich aniołków.  Po prostu je rozpieściła.  I co teraz mam zrobić? Zależy mi na niej ale nie pozwolę żeby jakieś gówniarze nam na głową wchodzili.  Zaznaczę że dwoje z nich jest już dorosła i dalej trzymają się mamusiowej spódnicy 

Czy wszyscy rodzice tak rozpieszczają dziś dzieci? Czy te już dorosłe dzieci wsztstkie są tak upośledzone że aż tak nie poradne? 

 

Chłopie, nikt nie mówił, że będzie Ci łatwo na tym świecie. A takie trudności, to nie trudności uwierz mi. Matka będzie i tak idealizować i rozpieszczać swoje dzieciaki a Ty będziesz na drugim miejscu. To normalne w takich związkach. Daj sobie spokój bo i tak będziesz tylko bankomatem. Mój kolega niedawno porzucił rozwódke z dzieckiem. Powiedziała mu po miesiącu spotykania się, żeby mieszkanie zapisał na jej córke po ich slubie. Od razu zrobił w tył zwrot. Także ciesz sie wolnością a miłość olej bo i tak kiedyś odejdzie w siną dal. 

Edytowano przez Fidodido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Fidodido napisał:
2 godziny temu, Nenesh napisał:

Zaakceptować, albo iść w swoją drogę. Ona ich nie wychowa od początku, a Ty nie zmienisz jej postawy, jeśli sama nie zechce. A nawet jeśli, to możesz się dla tych dzieci stać wrogiem numer jeden. Warto?... Jeśli się wiążesz z kimś, kto dźwiga swój solidny bagaż, zawsze musisz liczyć się z problemami. Zamiast się od razu angażować mogłeś najpierw ocenić ich relacje i zależności, perspektywicznie. 

Myślę że oceniłem, ale wtedy jeszcze były małe bardzo. Teraz gdy podrosły zaczęły się problemy.  Uzależnienie od internetu, granie przez całą noc i darcie się na cały dom 

Wiele razy próbowałem rozmawiać ale twierdzi że w każdym domu teraz tak jest. Że to dzieci ustawiają rodziców po kątach.  Próbowałem też ograniczać Internet ale jak to robię to te małe potwory jakby chciały nas skrócić.  Pewnie już dawno z tego powodu jestem dla nich wrogiem numer 1

Z chęcią bym to zostawił i żył nawet sam...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Fidodido napisał:

Powiedziała mu po miesiącu spotykania się, żeby mieszkanie zapisał na jej córke po ich slubie. 

😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

A mi się wydaje że jesteś po prostu egoistą i chcesz się pozbyć jej dzieciaków.

Niech im daje matka ile chce ale jeśli to uderza później w jego portfel to czerwona lampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2021 o 17:56, Niby normalny napisał:

A mi się wydaje że jesteś po prostu egoistą i chcesz się pozbyć jej dzieciaków

Nie pozbyć tylko wychować na normalnych ludzi, a jeśli nie chcą się dostosować do zasad obowiązujących w domu to jak najbardziej wskażę gdzie są drzwi, zwłaszcza tym dorosłym.  Kontynuować nauki nie chcą, iść do pracy tym bardziej. Żadne obowiązki domowe nie obchodzą.  No chyba że milion razy się im każe coś zrobić to z wielkim trudem zrobią.  Oczywiście wszystko na odwrót niż moralny człowiek by to zrobił. Masakra co Internet zrobił z dzisiejszej młodzieży.  Bezmyślne i bezrozumne zombi które bez telefonu w ręce nie potrafi funkcjonować 

Dnia 3.06.2021 o 17:59, Leżaczek napisał:

Niech im daje matka ile chce ale jeśli to uderza później w jego portfel to czerwona lampka

No tak też nie powinno być niech im daje ile chce.  Rodzice dzieciom powinni zapewnić dach nad głową, pożywienie i ubrania. Reszta to już jest rozpieszczanie. Jakieś widzimisie odnośnie jedzenia czy innych rzeczy.  Albo je to co wszyscy albo chodzi głodne.  To nie restauracja gdzie każdy zamawia co zechce.  Nie zje, drugim razem nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×