Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Druhu

Gdzie jest Kaśka?

Polecane posty

Gość Druhu

Właśnie sobie rozważam w tej ciszy, co bym myślał gdyby jej zabrakło. Co bym stracił, czego by mi brakowało. Gdybym mógł mówić tylko do niej, to bym więcej powiedział. Jakie byłby ostatnie słowa do niej? Jej największą zaletą jest sensowność i absurd,  śmiech z mądrości,  samotność z braku w wyboru. Skrajności, ale serce ma zrobione z hymnu o miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Są ludzie, którzy w czasie kiedy się kompromituję, odmawiają różaniec na kanale moc słabości. Sama ta nazwa, ech za dużo pisania. Ale może zacznę tak dzień? Można wymodlić kobietę zamiast ją poderwać?  Bo podrywanie to polityka, znam większość chwytów. Pamiętam jak zwodziłem dziewczynę i pewnym momencie, zrozumiałem że to nie ja. Że wszystko potem jest iluzją, gdzie nie ma mnie. Wielki banał mówić komuś co chcę usłyszeć i szukać w tym siebie, to jak widzieć siebie na obrazie nikt cię nie namalował, nie pomyślał, tylko się wkradłeś sztuczkami, pewną przewagą. Nie chcę tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie udawaj, bądź sobą, może nie jak jakiś ideał wymyślony, ale postaraj się być najlepszym sobą... 

Pytanie tylko kim ona dla ciebie jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Cisza napisał:

Pytanie tylko kim ona dla ciebie jest? 

Ty jesteś tak głupia, że nawet nie masz świadomości z zadawania pytań fundamentalnych. Przedwczoraj oglądałem 9376475985 raz tam gdzie rosną poziomki. Nie osiągają sukcesu, dobrzy, uczciwi, szczerzy. Ten film jest największą pretensją wymierzoną w miejsce Boga gdzie pomyślał o doborze naturalnym, policzek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Ty jesteś tak głupia, że nawet nie masz świadomości z zadawania pytań fundamentalnych. Przedwczoraj oglądałem 9376475985 raz tam gdzie rosną poziomki. Nie osiągają sukcesu, dobrzy, uczciwi, szczerzy. Ten film jest największą pretensją wymierzoną w miejsce Boga gdzie pomyślał o doborze naturalnym, policzek? 

Głupi to są ci co tworzą drogę do pustki... Ten wielki sukces, może okazać się największą z nich... Tak więc, za tanów się czy chcesz kogoś obrazić, czy coś wyjaśnić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
5 minut temu, Cisza napisał:

Głupi to są ci co tworzą drogę do pustki... Ten wielki sukces, może okazać się największą z nich... Tak więc, za tanów się czy chcesz kogoś obrazić, czy coś wyjaśnić? 

Idę zaraz spać, idziesz ze mną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Druhu napisał:

Idę zaraz spać, idziesz ze mną? 

Już byłam... 

Jak się wyśpisz, to przemyśl parę rzeczy i zrób coś z nimi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×