Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lolcia34

Uczucie

Polecane posty

Hej dziewczyny 

Pomóżcie mi 

Poznałam jakieś 8 miesiące temu chłopaka przez internet pisaliśmy  codziennie można powiedzieć że kręcimy mieliśmy się spotkać  po 3miesiacach pisania  on był zagranica przyjechał ale się nie spotkaliśmy a był miesiac potem wyjechał i nie odzywał się przez 2 tygodnie . A ja po 3 miesiącach pisania poszłam  na imprezie ze znajomymi i pocałowałam się z kolegą po tych dwóch tygodniach się odezwał do mnie i pisalismy. Ale czułam że się zauroczylam później nim i po 6 miesiącach się z nim spotkałam jestemsy razem ale mam lekkie wyrzuty sumienia że jak z nim się poznawałam oczywiście przez internet to że pocałowałam się z kolegą czy powinnam mieć wyrzuty sumienia ? 

Edytowano przez Lolcia34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Każdy ma własne sumienie. Swojego zapytaj. 

A co masz na myśli ? Jaśniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lolcia34 napisał:

A co masz na myśli ? Jaśniej 

Twoje sumienie ma dyktować Ci jak się z tym czujesz. Jeden powie, że nic takiego nie zrobiłaś, drugi powie "ja bym miała". Sama musisz coś czuć. Przypuszczam, że jeśli o to pytasz to chyba Cię to jednak w jakiś sposób uwiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden ma sumienie mieć romans kilka lat, mieć podwójne życie, a inny będzie mieć wyrzuty sumienia przez nieczysta myśl, za długie spojrzenie na kogoś. Każdy ma swoje sumienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A rozumiem dziękuję bardzo za odpowiedź bardzo mądre słowa. A mam takie pytanie myślisz że w tej sytuacji powinnam się zadręczać ? Bo tak naprawdę w tamtej sytuacji nigdy się nie widzieliśmy na oczy tylko pisaliśmy a ja jestem taka osoba że nie chce nic złego zrobić nikomu a jeżeli chodzi o zdradę ty mowisz o romansie kilkuletnim myślę że nawet jednorazowy romans nie byłabym zdolna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lolcia34 napisał:

zadręczać

Sumienie samo to robi. Widać, że nie masz z tym problemu, więc na siłę zadręczać się nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Sumienie samo to robi. Widać, że nie masz z tym problemu, więc na siłę zadręczać się nie ma sensu. 

W sumie racja nie ma się co zadręczać przecież razem nie byliśmy więc to nawet nie zdrada. Powiem szczerze że tak bardzo go kocham odkąd jesteśmy  to wiem. mam różne myśli i wracam do starych wydarzeń nie wiem dlaczego  a wtedy nie myślałam nawet że będziemy razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×