Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Refleksyjnieoinnych

Anna G. z fortissima dokonała samozaorania

Polecane posty

Wejdźcie na jej grupę o luksusowych torebkach, każe ludziom płacić za bycie na grupie na fejsie przez Patronite. 

PATRON BASIC - wsparcie 5 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest zakup produktów oraz weryfikacja oryginalności produktów. PATRON BASIC może dodać 1 post sprzedażowy w miesiącu.

PATRON LIGHT - wsparcie 20 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest sprzedaż kilku produktów w miesiącu oraz weryfikacja oryginalności produktów. PATRON LIGHT może dodać 4 posty sprzedażowe w miesiącu.

PATRON SILVER - wsparcie 50 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest sprzedaż większej ilości produktów w miesiącu oraz weryfikacja oryginalności produktów. PATRON SILVER może dodać maksymalnie 10 postów sprzedażowych w miesiącu. Posty PATRONA SILVER akceptowane są maksymalnie w 12 godzin.

PATRON GOLD - wsparcie 100 zł. Ten próg przeznaczony jest dla członków grupy, których głównym celem jest nieograniczona sprzedaż luksusowych produktów oraz weryfikacja ich oryginalności. PATRON GOLD może dodawać nieograniczoną ilość postów, w miesiącu i posty PATRONA GOLD będą akceptowane automatycznie. PATRON GOLD ma możliwość uczestniczenia w EKSKLUZYWNYCH spotkaniach LIVE, przeznaczonych wyłącznie dla PATRONÓW GOLD, które odbywają się na grupie 1 raz w miesiącu. Tematy spotkań będą ustalane wspólnie z PATRONAMI GOLD.

😞 wstyd!!! wstyd i cebula.

• Thanks 1
  • Haha 2

Tak jest już prawie rok. Dołączyłam do tej grupy wcześniej, więc mam gratis, ale w życiu bym nie zapłaciła, bo nic się tam nie dzieje. 

Temat jest nowy, A wyzywa użytkowniczki od ...ek, bo prawdę jej piszą, że wstyd i obciach z proszeniem o kasę za możliwość sprzedaży torebki. Wow ja wiedziałam, że A jest większą cebulą niż Kinga, ale żeby aż tak?

• Like 2

18 minut temu, Refleksyjnieoinnych napisał:

Temat jest nowy, A wyzywa użytkowniczki od ...ek, bo prawdę jej piszą, że wstyd i obciach z proszeniem o kasę za możliwość sprzedaży torebki. Wow ja wiedziałam, że A jest większą cebulą niż Kinga, ale żeby aż tak?

Podaj nazwe tej grupy

Tyle lat w korpo to jej odbija. Tylko że życie to nie tylko korpo. 

Ok, przeczytałam post. Anka założyła drugą płatną grupę. Bo wiece: zatwierdzanie trzech postów dziennie to ciężka praca i trzeba brać za to kasę. 🤦🏻‍♀️

• Haha 2

odwala palma hhahah

ile z tego uciuła? 50zł/ms? żenujące a taka niby biznesłomen co obraca kasą że hooho

1 godzinę temu, janette butler napisał:

odwala palma hhahah

ile z tego uciuła? 50zł/ms? żenujące a taka niby biznesłomen co obraca kasą że hooho

Wjechała współpraca z missguided. Ani to lux, ani happy, zwykły sklep pokroju new look czy dorothy perkins. 

• Thanks 1

26 minut temu, Evvita124 napisał:

Wjechała współpraca z missguided. Ani to lux, ani happy, zwykły sklep pokroju new look czy dorothy perkins. 

Ciary żenady i jej granice przekroczone poraz kolejny. Zachowuje się tam jak w reklamie telezakupów mango. Dzidzia piernik w ciuchach dla nastolatek zapatrzonych w kardashianki. Co będzie dalej? Aż strach pomyśleć. Jej stylowki, te zachwalane na każdym kroku powyciągane, za długie białe jeansy celbes to śmiech na sali i żadne birkiny nie pomogą. Teraz akcja z misguided. Ona chyba ma jakis kryzys wieku średniego.  

• Thanks 2

Ale w końcu poszła po rozum do głowy i wystawiła na sprzedaż pstrokate kiecki z USA, które tak kupowała rok temu. 

Właśnie niedawno zobaczyłam post na fb dot. Patronite. Chyba dopiero dzisiaj rozwinęła się tam dyskusja. Dawno nie byłam tak zniesmaczona. I nawet nie chodzi o sam fakt wyjścia z propozycją wspierania, bo przy odpowiedniej argumentacji pewnie znaleźliby się chętni. Jednak ta agresja Anki w odpowiedziach, brak klasy i elegancji... Teraz widać dlaczego nie powiodła się kariera w marketingu. Takiej pazerności i arogancji w traktowaniu swoich widzek i obserwatorek to że świecą szukać. Dramat !

• Like 1
  • Thanks 1

Dnia 11.06.2021 o 00:30, sosczosnkowy napisał:

Ale w końcu poszła po rozum do głowy i wystawiła na sprzedaż pstrokate kiecki z USA, które tak kupowała rok temu. 

Wystawiła czy nie, Anka nie ma gustu za grosz !

Dnia 11.06.2021 o 00:18, deceptywna napisał:

Ciary żenady i jej granice przekroczone poraz kolejny. Zachowuje się tam jak w reklamie telezakupów mango. Dzidzia piernik w ciuchach dla nastolatek zapatrzonych w kardashianki. Co będzie dalej? Aż strach pomyśleć. Jej stylowki, te zachwalane na każdym kroku powyciągane, za długie białe jeansy celbes to śmiech na sali i żadne birkiny nie pomogą. Teraz akcja z misguided. Ona chyba ma jakis kryzys wieku średniego.  

Tak, styl jest fatalny, z każdego postu wieje tandeta, bierze wszystkie mierne wspolprace. Co by nie mówić o K, ale a jej czasów lepiej to wyglądało. Myślę, że to nie jest kryzys wieku średniego, tylko cebulactwo na maxa. 

Dnia 10.06.2021 o 22:45, janette butler napisał:

odwala palma hhahah

Dokładnie, zarobek żaden, a opinia nieodwracalnie zepsuta.

Dnia 10.06.2021 o 23:46, Evvita124 napisał:

Dokładnie,  ale ona już od dawna nie jest lux.

• Like 1
  • Thanks 1

Fakt, Anka nigdy gustu nie miała. Zamiast ubierać się klasycznie, za bardzo kombinuje i wyglada przez to jeszcze bardziej bazarowo. 

• Thanks 1

45 minut temu, Mdk napisał:

Właśnie niedawno zobaczyłam post na fb dot. Patronite. Chyba dopiero dzisiaj rozwinęła się tam dyskusja. Dawno nie byłam tak zniesmaczona. I nawet nie chodzi o sam fakt wyjścia z propozycją wspierania, bo przy odpowiedniej argumentacji pewnie znaleźliby się chętni. Jednak ta agresja Anki w odpowiedziach, brak klasy i elegancji... Teraz widać dlaczego nie powiodła się kariera w marketingu. Takiej pazerności i arogancji w traktowaniu swoich widzek i obserwatorek to że świecą szukać. Dramat !

Wczoraj jak chciałam przeczytać komentarze to nie widziałam żadnych, jakby zostały ukryte. 

1 godzinę temu, Mdk napisał:

Jak sie nazywa ta grupa?

2 godziny temu, CzerwonyTulipan napisał:

Jak sie nazywa ta grupa?

Luksusowe torebki chanel, louis vuitton, Celine kup sprzedaj - coś tam 

5 minut temu, kotkapsotka napisał:

widzialyscie jak odpisuje w niegrzeczny sposob?

Jak typowa youtuberka 😆

nie dziewczyny tak zadna youtuberka nie odpisue.. serio może oprócz Laurony .

2 godziny temu, kotkapsotka napisał:

nie dziewczyny tak zadna youtuberka nie odpisue.. serio może oprócz Laurony .

Można prosić o jakieś screeny, bo z tej grupy dawno uciekłam 🤪

38 minut temu, Aeteryczna napisał:

Ja też chętnie poczytam. Nie należę do tej grupy. A jestem ciekawa co tam wyprawia nasza gwiazda. Ona kupuje i sprzedaje. Bez sensu co to za logika. 

2 godziny temu, Aeteryczna napisał:

Niestety wszystko już usunięte włącznie z postem. Retoryka była taka, że na pytania członków grupy dotyczące celu wsparcia, jego wysokości  i pracy jaką moderator wkłada w prowadzenie grupy odpowiedzi były opryskliwe i niekulturalne typu " jak zabierzemy pieniądze to się dowiecie" "rozmawiała będę tylko z patronami" "za pracę należy się zapłata" Generalnie A ma jakieś totalne cisnienie na kasę. Najpierw wspólpraca z Misguided, za moment patronite... generalnie nie mam nic przeciwko płaceniu za korzystanie z grupy sprzedażowej ale sposób proszenia o wsparcie  i dyskusja z członkami grupy była fatalna. Sprowadzało sìię to do " albo płacisz albo nie rozmawiamy z Tobą". 

• Thanks 2

Tylko że wpadają może trzy posty sprzedażowe dziennie, to 5 minut roboty. I za to chce pieniądze? Strasznie interesowna baba. 

• Thanks 1

1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Tylko że wpadają może trzy posty sprzedażowe dziennie, to 5 minut roboty. I za to chce pieniądze? Strasznie interesowna baba. 

Czasem trochę więcej, ale niewiele. Jest okropna. I nie uwierzę nikomu kto tu już twierdził, że ona ma tyyyyyleeeee kasy. Nie ma, jakby mkala, nie zebrałaby o pieniądze, bo widać, że jej wartość jako twórcy YT I IG na tym traci. Ona jest zdesperowana, żeby uskładać na kolejnego Hermesa. Jak patrzę na jej wysiłki to troche jakbym probowala uskładać na chanelke. Tylko ja znam swoje możliwości (inna rzecz, że torebki za 20 tys nie chce), a ona ciśnie. Wiocha, cebula i tyle. Nie wiem jaka była w pracy, ale na pewno podobna, nie dziwię się, że nie miała szans na większą karierę, bo wspolpraca z kimś takim to udręka. Mało, ze ciśnie to klasy nie ma za grosz, a pozuje na milionerkę.

Chyba wrócę do oglądania kanału Kingi. Nudzi mnie, ma sporo wad, ale to jest niebo a ziemia.

11 godzin temu, Mdk napisał:

Niestety wszystko już usunięte włącznie z postem. Retoryka była taka, że na pytania członków grupy dotyczące celu wsparcia, jego wysokości  i pracy jaką moderator wkłada w prowadzenie grupy odpowiedzi były opryskliwe i niekulturalne typu " jak zabierzemy pieniądze to się dowiecie" "rozmawiała będę tylko z patronami" "za pracę należy się zapłata" Generalnie A ma jakieś totalne cisnienie na kasę. Najpierw wspólpraca z Misguided, za moment patronite... generalnie nie mam nic przeciwko płaceniu za korzystanie z grupy sprzedażowej ale sposób proszenia o wsparcie  i dyskusja z członkami grupy była fatalna. Sprowadzało sìię to do " albo płacisz albo nie rozmawiamy z Tobą". 

Dziękuję za opis. Dramat. A na IG ciągle 10 tys tych kupionych obserwatorów. Taka z niej GWIAZDA

• Like 2
  • Thanks 1

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Aeteryczna napisał:

Czasem trochę więcej, ale niewiele. Jest okropna. I nie uwierzę nikomu kto tu już twierdził, że ona ma tyyyyyleeeee kasy. Nie ma, jakby mkala, nie zebrałaby o pieniądze, bo widać, że jej wartość jako twórcy YT I IG na tym traci. Ona jest zdesperowana, żeby uskładać na kolejnego Hermesa. Jak patrzę na jej wysiłki to troche jakbym probowala uskładać na chanelke. Tylko ja znam swoje możliwości (inna rzecz, że torebki za 20 tys nie chce), a ona ciśnie. Wiocha, cebula i tyle. Nie wiem jaka była w pracy, ale na pewno podobna, nie dziwię się, że nie miała szans na większą karierę, bo wspolpraca z kimś takim to udręka. Mało, ze ciśnie to klasy nie ma za grosz, a pozuje na milionerkę.

To ja pisalam. Nie wiem jak u niej jest teraz, bo nie jestesmy w az tak bliskim kontakcie. Twierdze, ze ma, bo kupila ode mnie od reki, doslownie z dnia na dzien po luznej rozmowie 2 torby na kwote ok 50 tys za gotowke. Sprzedaje swoje rzeczy i wiem, ze kazda sprzedaz to droga przez meke: niekonczace sie negocjacje tudziez sepienie (nie stac mnie, ale bede probowac za pol ceny), nieudane proby kupna na raty (np na Keep The Label) wiec takie zachowanie robi na mnie pozytywne wrazenie. To nie znaczy, ze jest milionerka, ale nie jest Olfaktoria czy inna oszustka internetowa - kupila bo miala sporo kasy w tym momencie.

Ja nie mam wiecej pytan, a co robi teraz to nie moja broszka. Moze tak lubi, moze nie ma kasy, nie wiem.

Edytowano przez cursef

Jak dla mnie to typowa niunia co przyjechała do wawy aby pracować w korpo, doczołgała się do menago, ale dalej już by nie poszła bo szklany sufit i zaczęła prowadzić własną działalność. Tylko fujowe nawyki z korpo zostały. 

• Like 1

Myślę, że to kwestia mentalności. Nie neguję, że stać ją na dużo, ale nie stać ją na tyle, ile by chciała. Stąd też wyprzedaże i sprzedawanie drogich torebek, żeby kupić sobie nową. Chce się pokazać jako osoba zamożniejsza, niż jest w rzeczywistości. 
Kojarzy mi się to z okresem, kiedy zarabia się swoje pierwsze „większe” pieniądze i przewala się je na dużo rzeczy kiepskiej jakości, żeby pokazać otoczeniu, że ma się dużo, ale też nacieszyć tą ilością. 
Mam też wrażenie, może i mylne, że za bardzo stara się być jak swoja „przyjaciółka”. Przy Kindze bardzo dużo kupowała, tak jak Kinga. Inspirowała się jej stylem, na przykład męczyła botki do ...enek, które na Kindze wyglądały super, a na Ance już nie. Teraz wyprzedaje ubrania, które kupowała rok i dwa lata temu, a staje sie kopią tej brunetki. 

• Thanks 3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się