Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonimowekonto120

Zmieniam imię, które najlepsze?

Polecane posty

 

Hej w skrócie zmieniam bo nazywam się Julka, polowe życia mieszkam we francji i tam te imię nie jest tak częste jak w Polsce i nikt się z niego nie śmieje wiec mi nie przeszkadzało, ale w Polsce co 2 osoba się tak nazywa :( w dodatku teraz są z tym imieniem memy i to tez mnie zniechęca do tego imienia, a we wrześniu wracam do polskiej szkoły, wiec stwierdziłam ze zmienię imię bo i tak nikt mnir nie zna w Polsce, już moja mama się zgodziła bo od dłuższego czasu ja o to prosiłam wiec nie wnikajcie w to już poprostu powiedzie ktr najlepsze. Pierwsze to Diana, te imię mi się bardzo podoba bo brzmi ładnie, jest oryginalne i nie da się go zdrabniać jakoś prześmiewczo ale jednak boje się ze będą je skracać do dana :( oraz ze z psami się kojarzy, ale jest tez plus ze to takie rosyjsko/ukraińskie imię a ja jestem fanka takich imion, 2 imię to Izabella, ładne, można skracać ale nie prześmiewczo, jakoś częste nie jest, minus taki ze jednak nie jest najpiękniejsze tylko takie pospolite, i trochę za długie, 4 to Oliwia, jest bardzo ładne, ale tez bardzo popularne, 4 to Wiktoria, imię tez bardzo ładne ale tez bardzo popularne, głównie podoba mi się skrócona wersja „wika” ale wiem ze zagranica tak się nie mówi tylko jest wtedy Victoria co już tak ładnie nie brzmi ://. Jak macie propozycje jakiś ładnych imion to tez możecie w komentarzu napisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostań Julką.  To śliczne imię. 

Dianki, Izabele, czy Wiktorie to śmieszne porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×