Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ciastowewlosach

Koczki i Skarpetki

Polecane posty

15 godzin temu, KotRysiek1 napisał:

No był film i wielki szum z tym pierścionkiem ponoć za35 tys. Kupiony nie w salonie tylko gdzieś na parkingu niemieckim. Wanda niby ucieszona a teraz go nie nosi.

A to trzeba koniecznie kupować w salonie przy okazji napędzając konsumpcje zamiast dać zarobić prywatnej osobie sprzedającej z drugiej ręki? Czemu to tak wszystkich ekscytuje, ze pierścionek nie był z salonu? To chyba super, ze udało się go dostać dużo taniej i w dobrym stanie, a dla Andzi to tym bardziej miłe ze chciało mu się jechać po jej pierścionek aż do Berlina 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pamela Jenner napisał:

A to trzeba koniecznie kupować w salonie przy okazji napędzając konsumpcje zamiast dać zarobić prywatnej osobie sprzedającej z drugiej ręki? Czemu to tak wszystkich ekscytuje, ze pierścionek nie był z salonu? To chyba super, ze udało się go dostać dużo taniej i w dobrym stanie, a dla Andzi to tym bardziej miłe ze chciało mu się jechać po jej pierścionek aż do Berlina 

Ja tylko opisałam sytuację, bez ekscytacji. CNo ale pierścionek zaręczynowy się nosi chyba? A u niej go nie widać 😁 Ciekawe w taki razie czy to doceniła.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pamela Jenner napisał:

A to trzeba koniecznie kupować w salonie przy okazji napędzając konsumpcje zamiast dać zarobić prywatnej osobie sprzedającej z drugiej ręki? Czemu to tak wszystkich ekscytuje, ze pierścionek nie był z salonu? To chyba super, ze udało się go dostać dużo taniej i w dobrym stanie, a dla Andzi to tym bardziej miłe ze chciało mu się jechać po jej pierścionek aż do Berlina 

No no. Dlatego teraz ani widu ani słychu o nim...

Zrobili filmiki z tytułami o pierścionek oraz zaręczyny...

A Teraz plebs  pyta, to udają, że nie na tematu!

Edytowano przez YoutubowaBalbi2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KotRysiek1 napisał:

Ja tylko opisałam sytuację, bez ekscytacji. CNo ale pierścionek zaręczynowy się nosi chyba? A u niej go nie widać 😁 Ciekawe w taki razie czy to doceniła.

Ale podkreśliłas w swojej wypowiedzi to, ze kupił pierścionek „na parkingu” (w opozycji do salonu) jakby to było coś godnego krytyki albo drwin. 
serio Andzia nie nosi pierścionka? Nie przyglądam się aż tak dokładnie, a były plotki ze go zgubiła. Widzialyscie u niej ostatnio ten pierścionek? 
swoja droga, kiedyś Luka dał jej (co prawda w ramach współpracy) pierścionek „przedzareczynowy”, ciekawe czy go w ogóle nosiła, bo tez byl chyba ze złota i jakichś kamieni szlachetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pamela Jenner napisał:

Ale podkreśliłas w swojej wypowiedzi to, ze kupił pierścionek „na parkingu” (w opozycji do salonu) jakby to było coś godnego krytyki albo drwin. 
 serio Andzia nie nosi pierścionka? Nie przyglądam się aż tak dokładnie, a były plotki ze go zgubiła. Widzialyscie u niej ostatnio ten pierścionek? 
 swoja droga, kiedyś Luka dał jej (co prawda w ramach współpracy) pierścionek „przedzareczynowy”, ciekawe czy go w ogóle nosiła, bo tez byl chyba ze złota i jakichś kamieni szlachetnych

 

A dla mnie to jest drwina płacić 8 czy 10 tys za wynejm mieszkania, aparaty za 35 tys (ok to ich narzedzie pracy), torebki za 20 tys, buty za 2 tys, prezenty na urodziny dla praktycznie obcych osób o wartosci kilkuset zł itp.. a pierścionek na zaręczyny używany ;DDDDDDD  Nie wyobrazam sobie jej jak idzie do szmtalandu grzebać w ciuchach a miałaby nosić uzywany pierscionek. Czym się rózni uzywany pierscionek (jesli nie byl kupiony w salonie) od używanego ciucha?  Osobicie wolałabym taniej ale nowe, nie po kims..   ale wtedy nie byłoby klikowego tytułu poza tym on był chyba trochę za luźny może oddała go do zmniejszenia, czyszczenia albo nie nosi bo jest jej niewygodnie. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wandziaks2 napisał:

 

A dla mnie to jest drwina płacić 8 czy 10 tys za wynejm mieszkania, aparaty za 35 tys (ok to ich narzedzie pracy), torebki za 20 tys, buty za 2 tys, prezenty na urodziny dla praktycznie obcych osób o wartosci kilkuset zł itp.. a pierścionek na zaręczyny używany ;DDDDDDD  Nie wyobrazam sobie jej jak idzie do szmtalandu grzebać w ciuchach a miałaby nosić uzywany pierscionek. Czym się rózni uzywany pierscionek (jesli nie byl kupiony w salonie) od używanego ciucha?  Osobicie wolałabym taniej ale nowe, nie po kims..   ale wtedy nie byłoby klikowego tytułu poza tym on był chyba trochę za luźny może oddała go do zmniejszenia, czyszczenia albo nie nosi bo jest jej niewygodnie. 

Nothing to be excited about. Od zarania dziejow istnial obieg z drugiej reki i to na wszystkich szczeblach klasowych. Dziewczyny kupuja luksusowe uzywane torebki, bizuterie, ubrania w komisach, stronach typu veisitiare collective albo grupach na fb. I to zarowno te bogatsze jak i mniej zamozne. Niejednokrotnie rzadki unikatowy model moze byc wart znacznie wiecej niz nowy, stad cala idea inwestowania w dobra luksusowe. Nie wiemy jak bylo w przypadku Luki, czy pierscionek faktycznie byl uzywany czy jedynie nowy - nienoszony ale z drugiej reki. A szczytem wg mnie jest nazywanie sprzedawcy “paserem “, bo to nie tyle obraza Luki, co uczciwego faceta chcacego sobie dorobic i odzyskac czesc wkladu w rzecz ktorej juz nie potrzebuje. I widzisz, preferencje sa rozne, ja bym znacznie bardziej wolala pierscionek z drugiej reki ;)

Edytowano przez Pamela Jenner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Pamela Jenner napisał:

Nie wiemy jak bylo w przypadku Luki, czy pierscionek faktycznie byl uzywany czy jedynie nowy - nienoszony ale z drugiej reki. A szczytem wg mnie jest nazywanie sprzedawcy “paserem “, bo to nie tyle obraza Luki, co uczciwego faceta chcacego sobie dorobic i odzyskac czesc wkladu w rzecz ktorej juz nie potrzebuje. I widzisz, preferencje sa rozne, ja bym znacznie bardziej wolala pierscionek z drugiej reki 😉

Nie wiem jak było w ich przypadku.

A co do twojego zdanie- pierścionek z drugiej ręki, skad wiesz jakiego byłby pochodzenia? Za tyle kasy wolałabym mieć sprawdzone źródło. I nie ważne, czy to pierścionek, auto czy jeszcze coś innego

Edytowano przez Zadra 2
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

Nothing to be excited about. Od zarania dziejow istnial obieg z drugiej reki i to na wszystkich szczeblach klasowych. Dziewczyny kupuja luksusowe uzywane torebki, bizuterie, ubrania w komisach, stronach typu veisitiare collective albo grupach na fb. I to zarowno te bogatsze jak i mniej zamozne. Niejednokrotnie rzadki unikatowy model moze byc wart znacznie wiecej niz nowy, stad cala idea inwestowania w dobra luksusowe. Nie wiemy jak bylo w przypadku Luki, czy pierscionek faktycznie byl uzywany czy jedynie nowy - nienoszony ale z drugiej reki. A szczytem wg mnie jest nazywanie sprzedawcy “paserem “, bo to nie tyle obraza Luki, co uczciwego faceta chcacego sobie dorobic i odzyskac czesc wkladu w rzecz ktorej juz nie potrzebuje. I widzisz, preferencje sa rozne, ja bym znacznie bardziej wolala pierscionek z drugiej reki 😉

Nie wiem czy to szczyt czy nie, ja nic takiego nie powiedziałam i nie widziałam takich kometarzy (choc nie twierdze, ze takich na 100% nie bylo)... no jak ktoś kupująć torebkę, bransoletkę pokazuje to na filmach całą tą otoczkę jak to wygląda (to nawet fajne zobaczyc, bo malo kto bedzie mial okazje samemu doświadczyć tej obsługi w sklepach premium), nastepnie wrzuca potem film dla wyswietlen z tytulem kupilem pierscionek zareczynowy za 35 tys i pokazuje na nim jakis berlinski garaz, kawiarnie i woreczek strunowy, to wyglada to smiesznie (i te tlumaczenie czemu nie w opakowaniu, łyknac to mogą najwyzej 12 latki )... nie trudno przewidziec jakie beda domysły ludzi ogladających takie widowisko, chyba o to im chodziło o komenty zeby zasiegi sie szerzyły gdyby było inaczej po prostu by tego nie pokazał a najwyzej zainteresowana w filmiku o zareczynach by sie pochwalila, ze dostala pierscionek od Tiffany nikt by nie wiedział czy z drugiej reki czy tez nie. 

Jest mi to obojętne skad i za ile ma ten pierscionek po prostu uwazam, ze content ich kanałów opiera się na kosumpcjoniźmie czy się to komuś podoba i  dlatego kupowanie z drugiej ręki (mimo kwoty) nie jest chyba do konca tym, co wpisuje się w ich tematykę i styl.   

Edytowano przez Wandziaks2
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na miejscu Angeli byłoby smutno po obejrzeniu filmu ukazującego sposób zakupu pierścionka zaręczynowego. Nie dziwię się też, jeżeli dlatego go nie nosi. 
 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, YoutubowaBalbi2 napisał:

😳

 

Ona mi zawsze przypomina Michaela Jacksona🙈

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego niemodna rozstała się z Wojtkiem i co takiego ona zrobiła :może ja pobił?  Nie jestem na bieżąco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wiki06606 napisał:

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego niemodna rozstała się z Wojtkiem i co takiego ona zrobiła :może ja pobił?  Nie jestem na bieżąco 

Nie wiadomo dlaczego, no zaczęła pytać o obdukcję w Wawie.A potem przyznała w którymś komentarzu że jej mężczyzna to damski bokser. Pytanie co zrobiła ze ja pobił jest dziwne. Nikogo nie można nic zwłaszcza słabszej osoby. Nieważne co zrobi czy nie zrobi. To jest jakaś afera chyba z całym klanem loczków. Niemodna się odgraża że zrobi niezapowiedzianego lajwa w którym powie wszystko m.in jaka naprawdę jest Andzia😂. Ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemodna pakuje się na wakacje, witek też dodał zdj z walizka... A może oni razem lecą? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Arbuz napisał:

Niemodna pakuje się na wakacje, witek też dodał zdj z walizka... A może oni razem lecą? 🤣

Co Ty. Pewnie z koleżanką leci. Napisała pod tym zdjęciem do Lilu wprost życzenia z okazji dnia psa😁 Tylko Lilu nie zdążyła przeczytać bo zaraz zniknęło😁 ona jest niestabilna psychicznie. A jest tak kilka trafnych komentarzy o niej.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cecece13 napisał:

Jak wam się podobają nowe włosy Wandy ?

Wyglada promiennie i ładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sześć win zamierzam wypić. napisał:

A niemodna w Turcji. Będzie miała branie suuupaa!

Z synem. A gdzie córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cecece13 napisał:

Ona wszędzie jak gdzieś jest to tylko z synem... Chyba córka serio ma do niej ogromny żal o to co im zrobiła...

Bo jest starsza i więcej rozumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasia1415 napisał:

I co Wanda  poleciala na panienski szpili ?:D czy nie?

Panieński przełożony. Okaże się. Obstawiam że i tak się nie wybierze pod byle pretekstem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Huest napisał:

Juz miala tandetny lajwik na insta

W ogole to tam chyba pojechala tez z nowym gachem ,ale moge sie mylic

Super, w jednym pokoju z małym dzieckiem. Syn sie napatrzy, zanim od niej ucieknie. Wspomnienia z wakacji z mamusia nie do pozazdroszczenia. Co wakacje, to inny wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Sześć win zamierzam wypić. napisał:

Super, w jednym pokoju z małym dzieckiem. Syn sie napatrzy, zanim od niej ucieknie. Wspomnienia z wakacji z mamusia nie do pozazdroszczenia. Co wakacje, to inny wujek.

Dla niego to już chyba norma. Niby jak W do nie przyjeżdżał to tez w jednym pokoju spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Andzia nie pojechała na panieński Szpili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Klarq napisał:

I Andzia nie pojechała na panieński Szpili

A wiadomo na pewno, czy ona była w ogóle zaproszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lolalola napisał:

A wiadomo na pewno, czy ona była w ogóle zaproszona?

Szpila sama mówiła, że ją zaprasza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klarq napisał:

I Andzia nie pojechała na panieński Szpili

Ale przecież to było wiadomo że nie pojedzie. Znalazła świetny pretekst bo chwilowo jest sama z ciastkiem a za chwilę chyba będzie w wawie rodzina Luki z Włoch. Te dziewczyny znają się lata i są zgrane, ona do nich nie pasowała i myślę że obie strony to czują.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, cecece13 napisał:

Przecież panieński jest pod koniec lipca... Teraz jechały na przymiarkę suknii ślubnej... 

Nawet jak masz rację to i tak Andzia nie pojedzie. Zasłoni się dzieckiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×